Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *noele

BUTY EMU- ciepłe i wygodne

Polecane posty

Gość *noele

Topic dotyczy tych jakże zacnych butów . Nie wiecie dziewczyny czy te buty są jeszcze w tesco, albo będą ? Bo słyszałam pozytywne opinie ,co do tych podróbek z tesco, a nie chcę wydawać tyle kasy na orginał, bo zazwyczaj każde buty mam na jeden sezon (jestem ofiarą losu !!! ) ;DD A może wiecie, gdzie są dostępne (w jakich sklepach ) w przyzwoitej cenie ? Poluję na te buty , bo słyszałam , że na mrozy, śnieg są idealne! nie mam na myśli ciapy, czy odwilży- bo to jasna sprawa:) P.s Stawiam na wygodę i przede wszystkim na to , żeby było mi ciepło w stópki, bo mam problem z krążeniem krwi w stopach , co gorsza powoduje to nawracające zapalenie pęcherza ;/ . Wiem, że nie wyglądają sexy na nodze- czego mężczyźni (na ogół) od nas wymagają i co ich 'odstrasza' , ale nie o to w tym chodzi . Buty sexy nie nadają się na zimę podkreślam ZIME , śniegi, mrozy etc. - na cieplejsze zimowe dni -owszem. Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nydka
Buty nie muszą być seksowne, ale przynajmniej ładne chyba można znaleść? Bo te emu to paskudztwo jakich mało. Jak skarpety czy wkłady do łyżworolek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie buty EMU
prosze cie, dlaczego chcesz kupic sobie najbardziej obciachowe buty jakie kiedykolwiek wymyslono?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam buty riekera z serii
zimowej, z oddychającą membraną nieprzemakającą. są tańsze od emu i wyglądają lepiej a są naprawdę ciepłe, suchutkie i wygodne. estetyka ma drugorzędne znaczenie ale wyglądają duzo lepiej niż te rozklapane emu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam buty riekera z serii
te buty które mam też są wyściełane owczą wełną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *noele
Dziewczyny to sprawa gustu... Nie mogę też powiedzieć , że są piękne i jestem w nim zakochana:) wiem , że są ciepłe i do zimowej sportowej kurtki + czapka, szalik, rękawiczki zawsze pasują . Nie do spódnicy, czy sukienki ... Na wyjazd w góry idealne:) ewentualnie interesuje mnie jeszcze coś takiego http://kozaki-damskie.com/wp-content/thumbnails/hit-zimy-szare-ocieplane-oficerki-eskimoski-r-39.jpg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze mu odwagi
nie żałuj kasy, zainwestuj w buty porządne, mówię Ci. nie tam żadne poliestry, ale skóra i wypełnienie najlepsze jest z owczej wełny. ja za swoje buty zapłaciłam prawie 300 zł i co prawda mam je od niedawna, ale ani przez moment nie żałowałam tych pieniędzy, gdzie jest teraz taka temperatura wieczorami a mi stopy NIE MARZNĄ!!!! naprawdę, warto wydać kasę, jak Cię stać tylko, to kupuj to, co najlepsze. tanie papucie to można na lato kupować, a na zimę - na zdrowiu nie warto oszczędzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *noele
hmm kase może bym uzbierała, ale żal mi... bo już praktykowałam buty drogie, wygodne , praktyczne:) pochodziłam w nich jeden sezon i leżą w szafce - już tak nie cieszą . A buty na zimę to już wyjątkowo niszczę , także z doświadczenia wiem , że to bezsens, żeby kupować drogie buty :) Co do śniegowców takich typowych, to już bardziej podobają mi się te EMU , czy eskimoski jak kto woli ;) sami zobacznie Dior - a wg mnie nie przyciąga wzroku , bardziej śmieszy :D http://j.luxlux.pl/l1260/5532357300062d7845c3a3c6/214910.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie emu i ugg podobaja i fajne, mieciutkie. mieszkam w stanach i duzo osob tutaj je nosi. tyle ze tutaj wieksza czesc zimy jest bez sniegu wiec sie dobrze sprawdzaja. W Polsce to nie wiem szczerze mowiac jak sie te buty sprawdzaja bo jednak sniegu jest wiecej (czyt. wiecej i czesciej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam topik na zakupach, ale widzę, że i tu jest trochę na temat, więc doklejam: Poczytałam o nich na wizażu, tam jest dobre 160 stron na ich temat. Ponoć mają wyjątkowe właściwości - potrafią chłodzić lub grzać, w zależności od temperatury otoczenia (sprawdziłam, chodząc w nich po domu, odczuwałam miły chłodek, jak po zastosowaniu maści mentolowej), a dodatkowo od tego roku niektóre modele są dodatkowo impregnowane - dwustronna skóra owcza ponoć ni przepuszcza wody. Środek wyściełany miękką wełną merynosów, ponoć można chodzić bez skarpetek. Dzisiaj poszłam pooglądać i skusiłam się, i to na model za 8 stów(!) Trochę jestem przerażona, z tyle wydałam, ale w końcu, na coś trzeba te ciężko zarobione pieniądze wydawać, a zimę mamy w tym roku solidną i porządne obuwie jest w cenie. Wybrałam model slalom, czarne, wysokie, wiązane z boku. Wg. mnie nieco bardziej elegancki niż standardowe "człapaki", nadadzą się też do sukienek, w pracy tez się można w nich pokazać. Są tu jacyś fani tych butów? Mozecie coś wiecej powiedzieć o ich właściwościach i pielengnacji. Z góry dziękuję lamentom kafeteryjnym w stylu "p... cie, tyle kasy za buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to co za co
EMU są super, le tylko te oryginalne, podróbki za 50 zł. są bezkształtne, przemakają i psują opinię prawdziwym emulcom, robionym z merynosów. Od tego roku seria stinger jest impregnowana - idealna na zimę, w życiu nie mialam cieplejszych butów. Wystarczy cieńka skarpetka i można śmigać przy -15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkosiak
Mam podróbki z Merg za 49 złotych. Nie ogarniam po co płacić za buty kilka razy więcej w sytuacji, kiedy kompletnie nie przekłada się to na jakość. Buty mają być ładne i wygodne - a nie drogie i markowe. Bo tak na prawdę - po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam buty!!! na allinside.pl kupiłam sobie fajne, ciepłe i tanie buty Emu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×