Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pudelcza natura

cały czas mam wrażenie, że zapomniałam o czymś ważnym

Polecane posty

Gość Pudelcza natura

ślub 29.08 a ja cały czas mam wrażenie, że zapomniałam czegoś załatwić;/ też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja juz jestem po, tez tak mialam, najwaznijsze to spokoj i opanowanie, wszystko bedzie dobrze masz juz sukienke w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelcza natura
właśnie nie, sukienka jeszcze u krawcowej;/ wiem czego jeszcze nie mamy, mam to na liście ale boje się, że zapomnę o czymś bardzo istotnym czego na liście nie zanotowałam;/ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...eh...
heh no to witaj w klubie ja tez slubuje 29.08 a mi sie wydaje ze nic niemamy... wogole mam wrazenie ze wesele bedzie totalna klapa, niewiem co jeszcze trzeba zalatwic co jest potrzebne, mam anty nastawienie na cala impreze a to juz za 2 tygpdnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelcza natura
ja za to wiem czego nie mamy jeszcze: wódki napoi koszuli,butów, krawatu dla M. spowiedzi!!!!!! zapłaconego ślubu ustalonej dokładnie lb gości. odebranych obrączek masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...eh...
no to faktycznie..... akurat my juz to mamy... obraczki juz od marca, alkohol stoi, ksiadz zaplacony w tamtym tygodniu.... liczby gosci tez nieznamy dokladnej, niewiem kto pojedzie busem kto sam dojedzie, kto zostanie no noc... eh niechce mi sie tego wesela... niemamy zrobionych zakupow spozywczych, zalatwionego miesa itp. nieustalilismy jjeszcze szczegolow z fotografem, z orkiestra... niemam wymyslonych kwiatow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...eh...
no a mlody niema nic, ja sukienke odbieram we wtorek, mam nadzieje ze bedzie dobra... na przebranie niemam sukienki nawet wymyslonej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojezu spokojnie, na 2 tyg przed slubem to ja tez nie miałam jeszcze: wódki 2 spowiedzi zapłaconego slubu dekoracji na salę itp. To wszytsko się załatwia na tydzień przed slubem spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie matizao
hehe to mnie pocieszyłas sękata ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam na 29 i ogarnia mnie schiza, ciagle mi sie wydaje, ze z czyms nie zdąze albo czegos zapomne! Rano mam torsje i biegunke, co chwile ktos sie obraza, kłóci, ktos nie przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem :( tez sie stresuje, ze o czyms zapomnimy :( a slub w ta sobote :( a tu brak podziekowan dla gosci tablic na auto podziekowania dla rodzicow nie skonczone i juz w sumie z pamieci to nawet nie wiem czy cos jeszcze :( a do srody pracuje i nic nie zrobie :( zje mnie ten stres :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziekuje
podziekowania dla rodzicow... a co takiego sie robi na podziekowania dla rodzicow??? na serio nie mam pojecia jak to zroibc jak to wogule ma wygladac... bede swoim rodzica dziekowac a maz swoim... tylko dlamnie to glupio za trod wychowania itd. dziekowac.... wolala bym cos innego wymyslec, a to tylko dlatego ze w mojej rodzinie nikt nie jest sentymentalny wiec jak by to zrobic moze jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wogole bym nie chciala dziekowac swoim rodzicom... ciesze sie, ze sie wyprowadzam z domu i bede miec spokoj-taki mi "cudowny" los zgotowali ale sa jeszcze tesciowie i nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×