Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PINKO 36

Chcę iść na fale radiowe Focus RF bo mam mega zmarszczki a mnie nie stać

Polecane posty

Gość PINKO 36

gdzie najtaniej na śląsku bądż w Krakowie? Moja znajoma dr.n.med jest po serii zabiegów na tym urządzeniu i jestem w szoku jak ładnie jej buzka odmłodziła a chodziła wcześniej na mezo i mikro ale jej zmarszczek nie usuneły i dopiero po focusie odmłodniała. Gdzie najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena 1769
Mogę ci powiedzieć, ale w Łodzi, na Śląsku nie znam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna101020
podobno fajnie robią w nałęczowie ale to bardzo daleko od śląska - ja byłam we wrocławiu na falach radiowych RF + swiatło - efekt jest super i wystarczą 4 zabiegi. Poprawia nie tylko zamarszczki ale i przebarwienia więc 2x super - ale to nie focus tylko elos więc nie wiem czy o to ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 40
Ja jestem po serii zabiegów focus, rewelacja, robiłam w Krakowie w studio Lorena i cena tez była ok.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1963
Focus RF w Katowicach można zrobić w Salonie Urody Evolution. Jestem po dwóch zabiegach.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prosbeee
czy moglybyscie napisac na czym ten zabieg polega i jaki jest jego koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia 45
Cześć Ja jestem po zabiegach w Krakowie w Lorenie, wykonywałam focusa na twarz i na ciało, napewno tak dobrze nie wytumacze jak Pani mi, ale generalnie jest to podgrzewanie kolagenu na twarzy a na ciało jest to rozbijanie tkanki tłuszczowej, wykorzystując fale radiowe. Zabiegi były bardzo przyjemne i całkowicie bezbolesne. Jestem bardzo zadowolona z efektów, bo są dokladnie takie jak miały być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfika
A ja byłam w nowiutkim gabinecie medycyny estetycznej w Pszczynie. Zabieg na twarz i szyje trwał 1,5h i aż zasnęłam tak milutko było. Cena fajna bo 4,5 tys. za 10 zabiegów, więc nie narzekam. W ogóle ciekawy gabinecik bo połączenia stomatologii z medycyną estetyczną - dental spa się zwie. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia19
Witaj. Ja akurat jestem 36-latką. Dowiedziałam się przez przypadek od wyobraźsobie kolegi.... o nowym centrum medycyny estetycznej. Wiesz... Nazwa szumna, ale jak tam poszłam, to okazało się, że całość odpowiadała tej nazwie... Trochę poczytałam o falach radiowych w internecie, choć większość opisów i informacji jest w języku angielskim. Jeśli ktoś pisze na stronie że ma najnowszy i najlepszy system itd... to wiesz... Nie bardzo na to się zwraca uwagę... Ale, ale... Kolega był tam na serii zabiegów na (dziwne) ale mało znanym urządzeniu, które jest opisane jako : "radiofrekwencja". Okazuje się, (jeśli pogrzebiesz w internecie) że jest parę urządzeń wykonujących zabiegi z dziedziny fal radiowych. Nie wiem jak inni, ale poczytałam o tym Apollo i Wiesz, zrobiłam sobie serię! Mój kolega już wcześniej korzystał z tych zabiegów we Francji i był BARDZO zadowolony, ale jak mi opisał i pokazał swoje zdjęcia to nie wierzyłam... Teraz sama mogę Ci potwierdzić!!! Działa!!! Jak chcesz, to Ci podam namiary na ten gabinet, bo nie jestem częstym bywalcem tego forum. Jak chcesz (chcecie) zdjęcia moich pośladków i oczu, to napiszcie na mojego maila... Odpowiem!!! Strona internetowa to: www.gabinetyperfect.pl Pozdrawiam i życzę podobnych efektów!!! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaem
Polecam zabiegi Focusem w Warszawie w Royal Vital. Drogo ale efekty zadziwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale po co
przepłacać jak jest wiele innych gabinetów,które mają to samo urządzenie i NORMALNE ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu chodzi o umiejętności
bo urządzenie to jeszcze nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak
ale kosmiczne ceny to też nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu chodzi o umiejętności
ale ceny rzeczywiście od czapy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JAK DZIALAJA NA CIALO? TO PYTANIE NA PEWNO DO WIESI 45-BO ONA ROBILA I NA TWARZ I NA CIALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikakitek
Witam Ja wykonywałam ten zabieg na brzuch i ramiona, brzuch na wyszczuplenie a ramiona na ujędrnienie. Byłam na małej diecie ale nie chciało mi się cwiczyć i dlatego zainteresowałam się tym zabiegiem. Mialam duże wesele i chciałam troche zmniejszyć brzuszek. Efekt był taki że wscisnęłam się w tą sukienkę co chiałam bez cwiczeń i z lekko dietą, piłam też dużo wody, tak mi zalecała Pani w gabinecie, ponieważ trzeba się oczyszczać.Efekt był po prawie 4 miesiącach, wiedziałam też o tym i dlatego odpowiednio wcześniej zgłosiłam sie do gabinetu. Jestem zadowolona bo brzuch się zmniejszył a skóra nie "wisi" jak np po drastycznej diecie. Trzeba tez pamietać że te zabiegi troche trfają, ja miałam serię 10 po 2 zabiegi w tyg. Sam zabieg bardzo przyjemny. Wiesia 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Aby łatwo pokazać ludziom ja oszukańcze są piramidy finansowe typu powyższego,m proponuję zrobic w zaciszu domu doswiadczenie. Potrzebny ryż i szachownica. Teraz na pierwsze pole połóżcie ziarenko ryzu., Łatwo, prawda? Na nastepne połóżcie dwa ziarenka. Bułka z masłem. Na kolejne 4 ziarenka. Na następne 16, itd. Powodzenia i nie dajcie nię nabierać. :D (systaem: 1, 2, 2x2, 4x4, 16x16 itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) na śląsku jest znacznie taniej niż w krakowie. polecam Salon SPA Elegance w Częstochowie. Kiedyś jeżdziłam na ciało do Warszawy, a teraz mam możliwość korzystać w swoim mieście w dodatku 1/3 ceny mniej niż w stolicy. Pani wykonująca zabieg zapewniła mnie o skuteczności już po pierwszym zabiegu i miała w 100% rację. Efekty już były widoczne, teraz jestem po 6 zabiegu, czekają mnie jeszcze 4. Koleżanki mówią, że już wyglądam młodziej 15 lat :) nie mogę się doczekać aż zobaczę efekty po całej serii :) naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków Krk
W Krakowie tez są niskie ceny, ostatnio się dowiadywałam i do końca wakacji maja jakieś promocje, nie chce w prowadzać w błąd ale 10 zabiegów kosztuje 3.000 zł ale nie w tym salonie w Hucie tylko na Długiej w Lorenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidermanka
W Caliście w Pabianicach koło Łodzi jest bardzo tanio, cała twarz Focus RF tylko 160 pln , byłam 3 razy polecam gorąco !, mam 29 lat a nei chcą mnie wpuszczać do klubów bez okazania dowodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spidermenki wypowiedź
dla naiwniaków. Jak trzeba wyglądać, by w wieku 29 lat poddawać się takim zabiegom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopeja9012
Byłam na zabiegu focus rf w Warszawie w Royal Vital. Rewelacja! Już po pierwszym zabiegu moja skóra na twarzy pięknie się napięła, po drugim skóra na szyi przestała wisieć! Przed zabiegiem wyglądałam okropnie, w ostatnim czasie dużo schudłam i pojawiły mi się obrzydliwe, obwisłe chomiczki na policzkach, nie mówiąc już o skórze na szyi, która wyglądała jak o dwa rozmiary za duża.W Royal Vital polecam Pania Kasię - jest cudowna: delikatna, podczas zabiegu nie gada pozwalając się wyciszyć i odprężyć, usmiechnięta, miła i - patrząc na efekty - zna się na swojej robocie. Zdecydowanie polecam focusa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sim2
Wiecie może kto we Wrocławiu dobrze wykonuje takie zabiegi i jaki jest ich koszt? Czy fale radiowe Focus RF dają taki sam efekt jak zabieg wykonany aparatem Mebel 6? W obu przypadkach wykorzystuje sie fale radiowe, na czym polega różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sim2
Nie wiem jaka jest różnica między tymi urządzeniami ale we Wrocławiu robią elosa - to "medyczne" urządzenie wykorzytsujące m.in. fale RF i u mnie b podziałało. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sim2
możesz podać namiary na gabinet w którym miałaś wykonywany zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sim2
kształtosfera, zerknij na ich stronę, ja mam wbity numer telefonu w mój telefon: 0604 496 321. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem po 2 zabiegach RF w dwóch gabinetach ale otym później. Najpierw napiszę o efekcie. Zmarszczka na czole wygładziła się lekko juz po pierwszym zabiegu na szyi mniej. Najbardziej widoczne było zwężenie porów co u mnie jest głównym problemem. Skóra także lekko się rozjaśniła. Moja skóra nie jest w zbyt kiepskim stanie może dlatego szybciej sie regeneruje i róznicę widzę od razu. A teraz jak to wygladało w obu gabinetach. W pierwszym zabieg wykonywany aparatem Focus na oczy i okolice. CZAS TRWANIA 20min. Zalecany co 3-4 dni ale NIE RZADZIEJ niz co 7dni W drugim gabinecie ( nie pamietam nazwy aparatu, sprowadzany z USA o tych samych parametrach co Focus) ten sam zabieg TRWA 10 min. ZAlecany NIE CZĘŚCIEJ niż co 7-9 dni. Tu jeszcze dodatkowo robiłam twarz i szyję W jednym i drugim gabinecie cena za godzinę zblizona. Jedna i droga pani twierdzi że takie zalecenia zostały przekazane na szkoleniach. Pani z gabinetu nr2 nawet mówiła że aparat po nastawieniu na program oczy wyłącza się sam po 10 min. Nie chciałabym zepsuć efektu zbyt długimi odstepami lub zbyt krotkimi bo zabieg tani nie jest... Porównujac zabiegi myslę że efekt podobny biorąc pod uwagę proporcjonalnie czas trwania. Skąd takie rozbieżności w czasie zabiegó i jego odstępach ??? Proszę napiszcie ja długo u was trwał zabieg, jakie były zalecane odstępy czasowe między zabiegami no i oczywiscie efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również robiłam obie fale radiowe, efekty super. Cena za serie nie jest niska ale czego się nie robi dla urody;) Pani nałożyła mi jakąś nową maskę i jestem bardziej zadowolona niż po zabiegach z kwasem hialuronowym. Polecam te zabiegi, ja robiłam w Yasumi w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku Pani robiła mi zabieg około 40 min na samą twarz, podobno im dłużej rozgrzewa się skórę tym lepiej. Po falach radiowych miałam robiooną mezoterapię bezigłową jakieś 10 min i póżniej pani nałożyła mi to nową maskę z meduzy. W środę mam drugi zabieg nie mogę się doczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×