Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekler22

chuda do grudnia

Polecane posty

Gość ekler22

cześć dziewczyny. Mam 26 lat 175 wzrostu i nie wiem ile waże. Chciałabym stracić jakies 10 cm w brzuchu 8 w biodrach 8 w talii i po pare cm w udach. Daje sobie czas do grudnia zeby zmiescic sie w stare spodnie w które w tym momencie się nie mieszcze totalnie:) Jak chce się odchudzać? Przede wwzystkim zdrowo jeść w granicach 1200-1400 kalorii . Po drugie- ćwiczyć - zumba, bieganie -na co mi przyjdzie ochota i oczywiscie nie codziennie bo kto ma na to czas? mierzyć się będę co dwa tygodnie bo nie ma sensu częściej. Ważyć nie będę się bo to nie ma sensu mięśnie ważą więcej niż tłuszcz: a więc moje wymiary: talia 80 cm pod pępkiem 100 cm biodra 105 cm udo w najszerszym miejscu 61 cm udo w najwęższym miejscu 55 cm Codziennie postaram się tu pisać co jadłam i ile ćwiczyłam :) mam nadzieje że ktoś będzie się chciał do mnie przyłączyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka1
Hey Ekler, Wlasnie szukalam grupy wsparcia :) I trafilam na Twoj topic. Mam 30 lat. 174 cm I chce zrzucic 8 kg. Tez do Grudnia. Chce rozpoczac nowy rok jako Nowa Ja. Chce miec nowe, zgrabne cialo :) koniec oszukiwania sie ze jest OK. Tyle pieknych dziewczyn na ulicach. Tez chce byc atrakcyja. Chce o siebie zadbac od stop do glow. Planuje zaczac od jutra 03.10. Zdrowe odzywianie, duzo zup, salatek, smoothies, zero slodyczy, 3-4 razy w tygodniu basen. Do tego cwiczenia na uda, pupe I brzuch. Cholerka musi sie udac! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
Hej hej zapraszam :) dodam ze jestem dziewczyną:) największy mój problem jest ze słodyczami uwielbiam je! Ale niestety koniec! Odstawiam calkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka1
U mnie jest tak ze jedzenie stala sie sposobem na poprawienie sobie nastroju :( Co dzis bedziesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
no to ja mam to samo. Przychodze późno z pracy i jem jem jem a w ciagu pracy prawie wcale. A właśnie posprzątałam w domu i przymierzam sie do cwiczenia zumby. nie wiem jak mi pójdzie bo zatoki mam chore ale chociaz spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz po treningu ! dzisiaj zumba 40 minut pocwiczylam jak na poczatek bardzo dobrze :) zamierzam cwiczyc tak 3 do 4 razy w tygodniu i nie zawsze to samo czasem zumba czasem bieganie czasem silownia :P zjadlam narazie kromke razowca z serem chudym bialym szynka i papryka zółtą oraz jabłko. najgorsze sa dla mnie popołudnia bo wtedy zaczyna mi sie dopiero chciec jesć i to tak mnie ssa ze masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka1
Podoba mi sie Twoja stropka :) Ja dzis owianka na sniadanie z odrobina rodzynek, 2 kawy, 1 mala kromka chleba na drugie sniadanie z salatka z buraczka I sledzia. Jestes fenomenalna! Zle sie czulas ale I tak cwiczylas? super nie wiele osob to potrafi. Ja zaczne skromnie: zestaw brzuszkow I cwiczen na pupe popoludniu. Kupilam tez dzis ksiazke o tym jak miec dobry zwiazek z jedzeniem.... dokladnie to czego mi trzeba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo ze czuje sie fatalnie bo zatoki to ciągle bol głowy to wiem ze jak dzisiaj nie zacznę to nie zacznę nigdy. Za dlugo odkładałam odchudzanie bo ciągle cos... Urodziny imieniny swieta wakacje weekend imprezy. I powiedziałam sobie dość. Jak ubralam moje spodnie i nie dooielam sie powiedziałam stanowcze dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jadlospis dzisiejszy Śniadanie 1 kromka razowca z serem białym chudym szynka i papryka 150 kcal plus jawa bez cukru Śniadanie 2 jabłko 100 kalorii arbuz 50 kalorii Obiad kurczak z piekarnika 2 ziemniaki zawody i cwikla 500 kalorii Podwieczorek platki kukurydziane 30 gram z mlekiem 200 kalorii Na kolacje bedzie jakas kanapka Takze dzisiaj bedzie 1200 kalorii Wypilam do tego druga kawę bez cukru i 4 herbatki z pokrzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka1
Skad ja to znam :( Tak wlasnie jest....zawsze cos, a to a to tamto. Tak jak napisalas swieta, imprezy, urodziny...zawsze cos wypada! I z odchudzania nici. Zaczelam czytac ta ksiazke. I sie przerazilam. Wyszlo ile cukru zjadam, bo cukier jest tez w makaronie, chlebie...ziemniakach! Musze zmienic swoje przyzwyczajenia...bo cala moja dieta opiela sie wlasnie na tym, a to kanapeczka....obiadek to ziemniaczek I do ziemniaczka itp..... Zaczynam sobie to wszystko uswiadamiac. No I do tego zero ruchu! :(:(:( Oczywiscie teraz w 4 pary spodni sie nie mieszcze! Jutro rano ide na basen!!! I od tej pory dzien wszesciej ukladam jadlospis...bo bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka nie tylko ty masz taki problem ze nie mieścisz sie w spodnie takze aż tak bardzo się nie przejmuj :P jakoś damy rade . Podstawa to odstawienie słodyczy calkowicie. A resztę trzeba jeść z umiarem bo jakbyś chciała naprawde jeść super zdrowo to tak naprawde pozostaje c***icie wody i na tym koniec :P a na jakiej diecie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) poczytałam i musze się wtrącić, dziewczyny nie tylko kalorie, ale i jakość jedzenia jest bardzo ważna. Słodycze tez można jeść, ale z umiarem i nie byle ciastka, czy batoniki ze sklepu, ale np. kawałek domowego ciasta, suszone owoce, kulka lodów, gorzka czekolada są jak najbardziej w porządku i na diecie i w życiu po. Ekler twój wczorajszy jadłospis był całkiem w porządku, ale trochę bym pozmieniała; Jedz więcej na śniadanie, bo to energia na cały dzień i ewentualne nadwyżki spalisz w ciągu dnia A np. płatki zjedzone na podwieczorek raczej ci się odłożą w biodrach, jeśli nie ćwiczyłaś. Wszystkie węglowodany jak chleb, płatki i kasze lepiej jeść do południa, jeśli nie ćwiczysz. Płatki lepiej zjeść na śniadanie i raczej owsiankę, bo kukurydziane to przetworzone puste kalorie. Na podwieczorek proponuje owoc, garść orzechów, pestek, jogurt naturalny itp. Na kolacje jedz raczej białko z warzywami; jajka, serek wiejski, twaróg, tryby chude mięso. No i podstawowy błąd; jesz za mało warzyw, oprócz tego, że są zdrowe i potrzebne naszemu organizmowi, to warzywa często mają ujemny bilans kaloryczny, więc je można jeść bez ograniczeń i zaspokajać głód. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady. Akuratnie moje platki kukurydziane to nie takie powszechne z nożem cukru tylko wyszukalam sobie takie co maja naprawde niska wartość. Słodyczy nie mam zamiaru jeść bo jak zacznę to będę jadła i jadła takze odstawiam calkowicie. Co do suszonych owoców i orzechów są bardzo kaloryczne bardziej niż normalne słodycze takze tez podziekuje. Kolacje musze zjeść z weglowodanem bo jak zjem samo bialko to nie zasne. Na takiej diecie odchudzalam sie juz kiedys na forum inschuflam 15 kg i trzyamlam to 4 lata teraz po prostu się zapuscilam . Takze skoro wtedy schudlam na takiej diecie to teraz tez schudnę. Poza tym węglowodany są substancjami potrzebnymi do życia i nie może byc diety bez węglowodanów bo to juz wtedy jest glodowka dla organizmu. Właśnie skonczylam trening 55 minut zumby za mną a w planie mam jeszcze dlugi spacer po lesie :) a jutro do pracy ehhh jak mi się nie chce. jadlospis do tej pory 2 parowki z szynki z kromka razowca i lyzeczka keczupu i jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Ja juz po drugim dniu odchudzania A wiec menu: Śniadanie 1 dwie parowki z kromka razowca i lyzeczka keczupu oraz jabłko 400 kalorii Obiad pierś z kurczaka z kasza pęczak i ćwikła 300 kalorii Podwieczorek mala gruszka winogron bialy i fioletowy 300 kalorii Kolacja kromka razowca z serem białym chudym szynka i papryka 200 kalorii Do tego 4 orzechy świeże . Dwie kawy z mlekiem bez cukru jogurt naturalny maly i cztery herbaty z pokrzywa Razem kolo 1300 kalorii z wysiłku 55 minut zumby i spacer 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska2a
Hej dziewczyny, przylaczam sie. Od jutra startuje z cwiczeniami :) nie przechodze na diete bo pół zycia jestem na diecie ale postaram sie mniej i lepiej jesc :) Przez wiele lat bylam bardzo szczupla, szybko roslam wiec nie zdążyłam przytyc ;) obecnie juz nie rosne (mam 27 lat) :p mam 187 cm i ważne 100 kg. Przez wysoki wzrost nie wygladam moze bardzo grubo ale ja osobiscie czuje sie wrecz otyla. Zeby wygladac zgrabnie musze dojsc do 80 kgbtakze 20 kg przede mna :( Zaczynam od Chodakowskiej plus bieganie jak maz zechce mi towarzyszyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowa dieta i bieganie parę razy w tygodniu. Powoli, od kilometra, a za miesiąc moze zrobisz dyszkę. polecam mieć cel biegowy jak jakaś impreza, ja będę brała udział w pko poznan maraton i wiem , że dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka , nie biegaj przy tej wadze, jak twoje BMI spadnie poniżej 30 możesz zacząć próbować. Teraz rozwalisz sobie stawy, to poważna sprawa, młoda jesteś. Teraz zacznij szybkie marsze, to tez świetnie spala tłuszcz i możesz ćwiczyć w każdej chwili; podczas wyprawy na zakupu, powrotu z pracy itp. Kup sobie także kije nordic walking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Mi sie udalo stracic 30 kg. W talii nie wiem ile mialam a teraz mam 69, w biodrach 113- teraz 90, w udach 64 teraz 50 w najszerszym miejscu. Polecam Ci zestawy cwiczen z fitappy.eu . Znajdziesz jej filmiki na youtube. Zapisz sie na silownie i nie boj sie dzwigania i cwiczen silowych rowniez na gorne partie ciala. Napewno nie przypakujesz a za to sprawisz ze Twoja sylwetka stanie sie bardziej harmonijna oraz przyspieszysz metabolizm. NIE ZAPOMINAJ O CARDIO!!! Codziennie przynajmniej 5 min na poczatek - skakanie na skakance, bieganie. Na silowni biegaj na biezni a nie chodz!!! Smiesza mnie grubaski ktore godzinami laza po tej biezni i wygladaja przez cale miesiace tak samo. I te laski co chodza na silke udawac ze cwicza. Przeciez to strata czasu. Wiedz ze mozesz sobie wyrobic figure modelki jesli tylko zechcesz ale musisz sobie dac na to czas ( do grudnia 2016 na przyklad ). Stosuj sensowna, zdrowa diete. Nie traktuj jedzenia jako rozrywki. Wprowadz te zmiany na zawsze a bedziesz sie cieszyc pieknym cialem do starosci. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja właśnie wróciłam z pracy. I jestem padnieta. Mam prace fizyczna i nieźle sie urobie przez 8 godzin. Moje menu Śniadanie 1 2 kromki razowca z szynka serem białym i papryka 250 kalori Śniadanie 2 2 jabłka 100 kalorii 2 parowki z lyzeczka keczupu 250 kalorii Obiad pierś z kurczaka z piekarnika z kasza penczak i cwikla 300 kalorii Podwieczorek 3 śliwki jogurt activia maly naturalny zmiksowany z truskawkami 200 kalorii Na kolacje przewiduje kotleta mielonego kolo 200 kalorii ale nie takiego zwykłego tylko znprzepisu dukanowskiego na bazie mięsa kurczaka cebuli czosnku i jajka i paru lyzeczek otrąb razem bedzie jakies 1300 kalorii Ćwiczeń dzisiaj nie bedzie bo codziennie nie dam rady. Planuje ćwiczyć 5 razy w tygodniu bez poniedzialkow i piątków bo to są dwa najcięższe dni dla mnie jesli chodzi o tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak pocwiczylam 55 minut zumby za mną! Uwielbiam ten Power po wysiłku mogłabym góry przenosić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze zostałam sama. . . No cóż... U mnie wszystko ok zastanawiam się właśnie czy ćwiczyć czy nie. Może troche za dużo tak codzienne... Ehh sama nie wiem. Moje menu Śniadanie 2 kromki razowca z chudym serem szynka i papryka 250 kalorii Śniadanie 2 2 Male jabłka 100 kalorii Obiad sznycelek z mięsa drobiowego z cwikla 200 kalorii Podwieczorek croissant gruszka jabłko 300 kalorii Planuje jeszcze na pewno zjeść activie naturalnan zmiksowanan z truskawkami to będzie jakies 200 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocwiczylam godzinke zumby Zjadłam 2 kromki razowca z serem białym chudym i ryba razem zjadłam 1500 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze naprawdę zostalam sama szkoda..moze niedługo sie ktos przylaczy. Moje menu Śniadanie 1 2 kromki razowca z serem białym szynka i papryka 250 Śniadanie 2 jabłko winogron 150 kalorii Obiad sznycel z ćwikła 200 kalorii 2 parowki z keczupem 250 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mało jesz. Ale nie będę Cię strofować, bo ja też tak mało jem i w sumie "co popadnie". Dziś głównie razowy chleb i żółty ser (ale tylko 3 plasterki). W ramach przekąsek jem jabłka, warzywa. Na kolację będą jajka (lepiej jeść wieczorem białko a nie węglowodany). Poza tym piję hektolitry kawy (ale tak było zawsze). Ważę koło 75 kilo, mam 174cm wzrostu. Dziś mój piąty dzień diety. Zważę się jak poczuję luz w spodniach, nie wcześniej. Z aktywności fizycznych: rower i rowerek stacjonarny. ten pierwszy codziennie. :) Jeśli uda mi się zgubić kilogram miesięcznie to przed Świętami Bożego Narodzenia powinnam już wyglądać dość przyzwoicie. Od kiedy przytyłam (a ważyłam 60 kilo!) nie kupuję nowych ciuchów, więc we wszystkim mi niewygodnie... nosze dłuższe koszulki, żeby zakryć brzuch, choć moją zmorą jest wielki zad. Jestem typową gruszką. :) Walczmy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wazylam 75 kg przy moim wzroście czułam sie idealnie :) moje menu Śniadanie 2 kromki razowca z serem białym szynka i papryka czerwona 250 kalorii Śniadanie 2 jabłko winogrono 250 Obiad sznycel z kurczaka z cwikla200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podeieczorek banan I truskawki z jogurtem 300 Kolacja zupa z soczewica ziemniakiem brulseka groszkiem zielonym 300 razem 1300 Noi 67 minut zumby za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska2a
Ale moje BMI jest poniżej 30. Dokładnie to 28,7. Chodziłam na siłownię cały poprzedni miesiąc i nie schudłam nic ale moje ciało się wysmuklilo. Dalej jeszcze nie zaczęłam ćwiczyć ;( miałam trudny tydzień w pracy. Muszę się jakoś zmobilizować..ehh. od jutra spróbuję jeść sałatki w pracy. Ja wiem że jak ktoś waży 100kg to od razu każdy myśli ze mega grubas ale wystarczy pomyśleć ze ja wazac 75 kg byłam szczupla a wazac 68 kg uczęszczałam na kurs modelek. Także nie jestem grubasem tylko jestem bardzo wysoka. Nie zmienia to faktu że te 20kg musze zrzucić. Tylko ja tak lubię jeść ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jak się je byle co to chodzenie na siłownię nie pomoże :P znam to wtedy się chodzi tylko dla dobrego samopoczucia Moje menu Śniadanie 1 2 kromki razowca z serem białym szynka i papryka 250 kalorii Śniadanie 2 kawałek tortu 500 kalorii Ehhh trudno... Obiad sznycel z ceikla i zupka warzywna 500 Podwieczorek winogrono 200 I będzie pewnie jeszcze troche zupy takze dzisiaj wyjdzie z 1700 Godzinka zumby za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące temu skończyłam kurację z tabletkami Foreverslim - jestem szczęśliwa, bo straciłam w sumie 12 kg, a nie wrócił ani jeden kg. Obawiałam się bardzo efektu jojo, nie byłam pewna czy dam radę utrzymać wagę, ale jednak się udało i liczę, że nadwaga już nie wróci. Z drugiej strony żałuję, że tak późno zdecydowałam się na suplement diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×