Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka776

chudne czy puchne?

Polecane posty

Biegam od ponad miesiąca ćwicze od dwóch tyg z chodakowską. Biegałam pierwszy tydzien codzinnie ale okazało się że nie da sie tak musze mieć odpoczynek więc teraz biegam co drugi dzień, jem zdrowiej bardziej fit, ćwiczę co dziennie mając raz w tygodniu wolne od ćwiczeń, i brak efektów. Dzisiaj ubrałam spodnie długie na wieczór i się okazało że ledwo je ubrałam. :O Czemu? Co robie źle jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puchniesz, tworzą się mięśnie. spokojnie też tak miałam. nie ćwicz z Ewą codziennie, mięśnie (brzucha itd) muszą sie zregenerować i odpcząć. potrzeba czasu na efekty. pamiętaj, im wolniejszy postęp, tym (zazwyczaj) trwalszy efekt schudnięcia. ja zaczęłam przygodę z fitness rok temu, zumba rower i w domu Mel B. najpierw w gorę poszły obwody i waga - przybyło mi 3 kg. teraz ważę 6 kg mniej niż rok temu a jak dodać te 3 kg co doszły najpeirw, to w sumie 8,5-9 kg schudłam. i mam fajne ciało, jęðrną skórę , delikatne mięśnie, zbite uda a nie galaretę, it. NIE JESTEM I NIE BYŁAM na żadnej diecie odchudzającej. ale jem rozsądnie, wszystko acz z umiarem. słodycze codziennie i czasem frytki też ;) teraz ważę 52,5 kg (wzrost 161 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2014.08.12 no to gruba byłaś wcześniej bleh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryś89
najjędrniejsze ciałko mam po jeżdzeniu rowerem do pracy :) zamówiłam swój model na http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie-city/p,rower-expression-26-cali-srebrno-niebieski-18-2014-romet,292433.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75773207&qrtc_pos=4&skad=quartic, przyszedł w kilka dni, trochę się opierałam ale teraz nie wyobrażam sobie życia w tramwajach i autobusach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, proponuję wspomóc organizm "od środka" suplementem aquaSlim, który ma tak dobrane składniki, aby przyspieszyły metabolizm. Przy takim stylu jaki zaczęłaś uprawiać efekty pojawią się szybko Powodzenia życzy Agnieszka Domańska Online Ekspert marki aquaSlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczenie z panią Chodakowską to idealna droga do zrobienia z siebie faceta. Sorry, ale takie umięśnione cialo u kobiety nie jest ładne(według mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najładniejsze mięśnie wyrzeźbisz na rowerku :) ja mam http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-orkan-2-0-d-bialy-romet,439156.html, może akurat nie ten sam model ale podobny i mam świetne łydeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Centrum Rowerowe to Spamerzy! dajcie sobie spokój z tym centrum rowerowym, nabijanie ludzi w butelkę i tyle. I wiecie co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×