Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka_83

chyba zaraz zwariuje z nerwow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

poznalismy sie w nietypowy sposob na gg.nigdy wczesniej nikogo w ten sposob nie poznalam.wymienilismy sie fotkami-wybralam te najlepsze rzecz jasna, on ciagle podkresla ze jestem super itd.ale wiecie jak to jest moze tylko tak na zdjeciach wyszlam! dzis sie spotykamy! pierwszy raz.za pare godz przyjedzie do innego miasta.zaprosil mnie na obiad.strasznie mnie polubil a ja jego.czesto rozmawiamy, dzwonimy do siebie.boje sie jednak ze jak mnie zobaczy w realu to zmieni zdanie a moze nie .ach te moje nerwy !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
a czy wyglad jest najwazniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
trzeba było wybrać gorsze zdjęcia.. na których jesteś do siebie podobna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindia in breslau
Miałam to samo tez poznalam taka osobe rozmawialismy rok i sie w koncu spotkalismy , teraz jestesmy przyjaciolmi s spotykamy sie od czasu do czasu i niech tak juz pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaguuubiona
nie martw sie na pewno stwirdzi ze w realu jestes jeszcze ladniejsza!Trzymaj sie i nie denerwuj sie tym czy ty spodobasz sie jemu tylko czy on spodoba sie Tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie :) ja go na serio polubilam,ciesze sie jak do mnie dzxwoni itd, tylko to taki typ-elegancik.z tego co zauwazylam, to lubi elegancko sie ubierac, eleganckie restauracje, elegancki styl, ja tez to lubie ale tez prowadze swobodny styl zycia, styl.on mi takie rzeczy nieraz wypisuje a ja mam mu ochopte powiedziec zeby przestal-ze jeszcze mnie nie widzial, nie poznal na zywo....moze on mysli ze jestem wyzsza itd.dzis pierwsze spotkanie , jeszcze sie nie spotkalismy a on juz proponuje drugie spotkanie w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznałam faceta na czacie wysłałam zdjecia z wesela kolezanki przepiekne...28 pazdziernika minoł rok jak ze soba jestesmy ;) nie martw sie zdjecia to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba Wanda
no wlasnei zalezy czy jest glupi czy madry to sie okaze daj znac jak zareagowalscie na seibie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie moglam mu wyslac najbrzydsze fotki to teraz w realu mialby niespodzianke;) a moze ja tylko panikuje:) to te nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dam wam znac poznym popoludniem! najbardziej denerwuje sie tym ze on jest takim elegancikiem, czy nie moglam trafic na kogos bardziej wyluzowanego! ja nawet nie wiem jak sie ubrac! ten snieg na dworze zepsol mi plany co do ubioru !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porki
ba wiaodmo, że się inaczej wygląda czasami na zdjęciach ale bez paniki będzie gites oby on nie wyglądał dużo gorzej hehe powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porki....jezuuu nie wzielam z tego wszystkiego tego pod uwage ;) faktycznie ciekawe jak on wyglada, a co bedzie to bedzie i tak go lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm..
stawiam na to, że facecik liczy na seks tylko i wyłącznie. Więc nie daj sie nabrać tym kolacyjkom, obiadkom itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka...83
witam Was! tak jak obiecalam-zdaje relacje :) bylo super, on wyglada na zywo lepiej niz na zdjeciach i jest swietnym facetem.buzie od gadania nam sie nie zamykaly.zjedlismy razem obiadek,siedzielismy ponad 2 godz bo mial nastepny pociag:( czas szybko zlecial.w niedziele znow bedzie przejazdem w moim miescie,i znow wybierzemy sie na obiadek.niepotrzebnie panikowalam:) wypadlam dobrze.od spotkania minelo kilka godz a ja juz dostalam sporo smsow od niego ( jaka to ja jestem :) )czy cos z tego bedzie ? oj nie wiem.mieszkamy daleko os siebie.ale kontakt utrzymywac pewnie bedziemy :)aha...a z tym placeniem to bylo tak.posluchalam Waszej rady i chcialam zaplacic za siebie, ale nie zdarzylam, on zszedl na dol zeby zaplacic a ja w butach na obcasie nie dogonilam go.a pozniej juz nic nie mowilam.ale w niedziele ja stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaguś
ale sie podniecasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka...83
a to zle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ashly
baaaaaaaaaaaaaardzo dobrze;> ile km Was dzieli??? gdzie mieszkasz TY, a gdzie on:>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
gratuluje:) zycze wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za Was:) i nie denerwuj sie juz tak nastepnym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka...83
ja z katowic on z wroclawia.w sumie to nie koniec swiata.:) ok, nastepnym razem juz nie bede panikowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×