Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka 23 mmm

Ciemne włosy prosze ZNAWCZYŃ o doradzenie........

Polecane posty

Gość Majka 23 mmm

witam dziewczynki mam ciemno brazowe włosy(prawie czarne)proste,gęste,wycieniowane do ramion . .......chialabym w tym tygodniu wybrac sie do fryzjera....-bardzo prosze o rade-chcialabym sie jakos odmienic-jakies moze delikatne pasemka???jak myslicie czy pasowalyby do moich włosow sliwkowe,albo bordowe pasemka????moze ktoras z was ma takie?????albo lepiej zrobic o ton albo dwa jasniejsze??prosze o rade z gory dziekuje-a moze macie jakies foty takich wlasnie wloskow..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca nr 1
w tym sezonie żadne pasemka nie sa juz modne!Teraz wszystkie odmiany czekolady,rdzy i brązów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Grazynka
ja takze mam bardzo ciemne wlosy-prawie czarne. Kiedys zrobilam sobie ostre czerwone pasemka-ale wygladaly fajnie tylko przez pare dni:O potem kolor wyblakl i juz nie bylo tak kloorowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jej to jestem na czasie
bo mam brazowe włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 23 mmm
modne czy nie modne-......ja nie jestem malpka ktora zgapia,ktora wyglada jak wszyscy...mnie nie obchodzi czy jest modne czy nie....pytam czy pasują.........nie chodzi mi o takie ktore sie z kilometra rzucaja...tylko o takie ktore sie mienia...o takie ktore zaznaczaja obciecie,cieniowanie....i prosze nie mowcie czy sa modne czy nie-mi sie podobaja.....i to jest najwazniesze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia 21
....dokladnie masz racje....!!!!!!!!!!!!to jest takie neznadziejne-weszla moda na ciemne z pod spodu-to kazda laska na ulicy ma takie cos na głowie.....nie wazne czy pasuje czy nie wazne ze modne.....hehehehheh pomimo ze czesc z nich wyglada paskudnie....wiec uwazam tak samo jak Ty wazne ze pasuje do twarzy......a jak za rok beda modne zielone pasemka-to mimo tego ze wygladaja wstretnie bedziecie je robic/????tak beda robic je pozerki........ dajcie spokoj-albo motyw-jakie teraz modne sa kaształty paznokci....paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak sa mode np kwadratowe to kazda z was takie bedzie robic?????....chyba zalezy od kształtu paznokcia no nie????jedne maja pół okragle drugie kwadratowe trzecie jakies tam.....to chyba nie o to tu chodzie....wazne zeby byly zadbane i estetyuczne i dobrze wygladały to samo dotyczy włosów....no jest tak czy nie jest tak???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ MAM SWOJ NATURALNY KOLOR WLOSO CIEMNOBRAZOWY PRAWIE CZARNY I POSTANOWILAM ZROBIC PARE PASEMEK TZN.TYLKO NA POCIENIOWANYCH WLOSACH A POD SPODEM MAM SWOJ KOLOR,BALAM SIE ZE WYJDA MI ZOLTE,ALE WYSZLY SLICZNE ,POTEM DALAM NA TO SZAMPONETKE KASZTANA I SA SUPER!CIEMNY BRAZ Z KASZTANOWO-ZLOTYMI REFLEKSAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 23 mmm
BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NO JEST TAK!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA JAK S
JA MAM WŁOSKI CIEMNY BRAZ-prawie czarne,do ramion-pocieniowałam soebie ostatnio i zrobilam soebie grzywke na bok...fryzjerka zrobila mi cieniutkie sliwkowe pasemka tylko na gzrywce,a no i jakies 4 malenkie po calej dlugosci włosow-efekt idealny,porostu jestem zaskoczona -twarz odmieniona niby nieweile tych pasemek ale odrazu fryzurka inaczej wyglada....extra sie mienia i daja efekt-wiekszej objetosci...polecam wisnia-tez super wyglada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×