Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala ma kotaa

cień cienia na teście ????

Polecane posty

Gość ala ma kotaa

Witam!! Po 11 dniach od ostatniego stosunku wykonałam test . Zrobiłam go z południowego moczu. Na teście widać cień, cienia drugiej krechy czy któraś tak miała ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoojjjjjj
ja miałam bladą kreskę a niewiem co to jest cien cienia... tak wcześnie to zrób test z porannego moczu!! pierwszego i nie pij nic w nocy żeby stężenie hormonu było wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
za wcześnie w? przecież dzisiaj mam dzień spodziewanej miesiączki :/ owulację miałam właśnie 11 dni temu... a cień cienia to jest widoczna cieniutka kreseczka o zabarwieniu różowym a nie taka grubaśna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoojjjjjj
11 dni po owu to wcześnie - bo testy wykrywają tak najwczesniej 6 dni ale od zagnieżdzenia a nie od stosunku a zagnieźdzenie może być na 6 - 8 dni po owulacji.. a cien cienia to może być kreska która jest fabrycznie na teście w miejscu gdzie powinna być - ale może być też bladzioch - wpisz sobie w google w grafice test ciążowy i pooglądaj zdjęcia może któreś będzie podobne do twojego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
ojojj no tak może masz racje ale testowi nawet nie trzeba się specjalnie przyglądac a kreskę drugą widać bo jest różowa co innego gdyby była blada bez koloru...eh mam nadzieje, że w końcu się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cie robi
ja tez tak mialam bardzo blada kreska ,i mam 5 letnia corcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu gratuluje,bo raczej Ci sie termin owulacji przesunął. Masz mozliwosc podjechac do szpitala jakiegokolwiek? Odpłatnie cała dobe wykonasz sobie test beta z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoojjjjjj
to mogłaś mieć owu w 10 dc i tyle - albo długie cykle - albo tak wielkie stężenie hormonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
beelle nie przesunął bo prowadze samoobserwację skok był 12 dni temu no chyba, że do zapłodnienia doszło 13 dni temu tj ostatniego dnia niższych temperatur... Teraz temp od dwóch dni jest powyżej 37C Na betę najwcześniej pojadę w poniedziałek bo do najbliższego miasta mam za daleko a u Nas laboratorium w weekend zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie jest pewne
Powiem Ci tak. Ja starałam się o Potomstwo ponad 5 lat. Za każdym razem widziałam cień cienia i @ przychodziła. Pod pojęciem cień cienia mam na myśli takie hm.........jakby wgłębienie, o szarawym zabarwieniu po wykonaniu testu. Za tym jednym razem pierwszy test pokazał znów cień cienia, ale coś czułam podświadomie i zrobiłam drugi i już nie widziałam cienia cienia a bledziutką drugą kreskę. 100% pewności jednak zyskałam po wykonaniu testu B-HCG. Ogólnie - pewności ani w jedną ani w drugą stronę mieć nie możesz. Jak widzisz cień cienia to albo brak ciąży albo wadliwy test.......... Wyluzuj do poniedziałku i jedź na betę - to najwiarygodniejszy test......jakby nie patrzył....... A jak Cię nosi to kup sobie jeszcze ze trzy testy różnych firm i powtórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
Tak tylko u mnie ta kreska pojawiła się do 5 min i była podbarwiona na różowo. Kurcze nawet mąż ją widział, a dzisiaj powtórzyłam z porannego moczu i ...i sytuacja podobna tyle że kreska jest gruba ale mało widoczna. Tym razem małżonek też ją widzi... Chyba nie pozostało nic innego jak poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pisze pod czarnym nickiem. DZIOPA zrób sobie tę betę...........będziesz miała pewność. Jak na mój gust jesteś w ciąży skoro kreska była dziś blado różowa, ale by zyskać czarno na białym co i jak to beta potwierdzi..... Nie wiem czy chcesz czy nie tej ciąży dlatego nie wiem czy życzysz sobie gratulacji: jeśli ciąża nie jest zaskoczeniem lub jest ale nie jest to dramatem to GRATULUJĘ. Jeśli Ci ciąża krzyżuje plany powiem: nie rozpaczaj..........uwierz mi, że żałować nie będziesz..........i że doświadczysz (pomimo wszelkich trudności, bo nie ukrywam, że takowe wpisane są w rolę mamy) totalnie bezwzględnej i najczystszej miłości o jakiej pojęcia nie miałaś. Też się śmiałam jak czytałam takie "brednie" do czasu gdy sama tego nie doświadczyłam........... Nie sposób opisać, trzeba przeżyć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia0904
Witaj:) powiem Ci że to na 100% ciąża. Miałam tak przy synku a test robiłam zaledwie z 2 tygodnie po stosunku:) teraz...mam taką samą kreskę taki ' cień cienia" wiem o co Ci chodzi;) skoro pojawił się ten cien to musi to być ciąża bo samo by się tak nie pokazało bez powodu;)) a tym bardziej jeśli to ma jakiś delikatny kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, czy ten cień tak rzeczywiście jest, czy Ty chcesz, żeby tam był. Na swoim pierwszym teście miałam takiego bladziocha, ale nie było wątpliwości, ze tam jest. Okazało się, że to ciąża. Patrzenie pod światło, z lupą itp to tylko robienie sobie złudnych nadziei ;/ Jeśli ma być druga krecha to będzie- blada, ale będzie. Powtorz test za parę dni z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ciąża. Zrób jeszcze rano test. Powinna już być chociaż troszkę ciemniejsza kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% ciąża zaufaj mi!! gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosthie to moj 1 cykl starań i byłoby wspaniale gdyby za pierwszym razem sie udało :) jajnik mnie pobolewa dziwnie sie czuje .. Dzis Temp 36.91... Nie wiem czy juz mozna isc na betę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktory masz dzien cyklu? Nie mam zadnych doswiadczen bo nigdy bety nie robilam ale dziewczyny pisaly ze to badanie jest skuteczniejsze i dokladniejsze niz domowy test ciazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brak logiki! Na test z moczu jej nie za wcześnie, ale na betę za wcześnie. :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, moze po prostu nie orientuje sie w temacie. Nie kazdy musi od razu wszystko wiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość zrobiłam test z ciekawości ale nigdy nic nie wiadomo czy nie jest to jakis jego błąd ! Skad w tych ludziach tyle zawiści, ja tylko pytam o wasze doświadczenia z testami. Nie wypatruje tej kreski na sile tylko ją po prostu wiadac, jest słaba ale jest ! To dopiero początek moich starań dlatego pisze tu na forum bo nie mam doświadczenia ! Kiedyś robiłam test jak myslalam ze jestem w nieplanowanej ciazy i okienko T nic nie wykazało a dzis pokazuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj 21 dzien cyklu, 9dpo, 4 dni do planowanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×