Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Walentynkaaaaaaaa

Co dostalyscie od mezow na Walentynki ?

Polecane posty

Gość Walentynkaaaaaaaa

Taki luzny temat .... oderwanie sie od dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie od męża, ale od przyszłego męża :P Dostałam słodziutką podusię :D i przepiękną różę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola___
nic :-( nawet sms-a nie dostalam :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiulka
A ja dostalam piekna roze, kwiatka doniczkowego i zawiozl mnie do sklepu i kazal sobie cos wybrac, wybralam 2ie bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentynkaaaaaaaa
Ja tez dostalam kartke internetowa i uslyszalam milion razy "Kocham Cie !". Czuje sie wyjatkowo :) I o to chyba chodzi w tym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam przyniesiony przez pocztę kwiatową bukiet z 9 róż, normalnie sie wzruszyłam, wielka niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentynkaaaaaaaa
A wy zrobilyscie jakies niespodzianki swoim panom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis
hejka dziewczyny a moj maz z ktorym jestem od 10 lat jak zawsze jest romatyczny i oby mu tak zostalo byla kolacja przy swiecach kwiaty i wino ktorego za duzo niemoge wypic bo juz mam ciezka glowe wszystkim dziewczynom zycze dzis samych super fajnych walentynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam wielkie pudło wiśni z likierem w czekoladzie. Ale już w poniedziałek bo mężowi się popieprzyło :D No ale lepiej za wcześnie jak wcale, to fakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola___
wlasnie dostalam popychacz do dupy, ale sie ciesze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiązka Paulo Coelho :) A dziewczynki płyte dvd teletubisie i ksiązką dla 5 -latki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dostalam jeszcze jogurcik czekoladowy wlasnie :D:D:D:D:D:D no prosze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my sobie razem uczciliśmy ten
dzien , pojechaliśmy do miasta na "małe" zakupy on sobie wybrał fajne ciuszki ja sobie potem poszlismy do kawiarenki , było miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dostałam od męża
Biothermu żel wyszczuplająco- modelujący wyobrażam sobie, jak się kobity w Sephorze śmiały..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co, nie wyszlo z moim nickiem zalozycielko;) ja dostalam pake czekoladek:) a mezu pizamke i bokserki:) a w ogole wszystkim dzis pominietym sle moc usciskow i buziaki:) tym ktore tego dzis nie uslyszaly, zeby nie mowily, ze nikt o nich nie pamieta: KOCHAM CIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynka to było miłe 👄 słyszałam od lubego :) nic nie dostałam :) on też nic nie dostał..oprócz słów wcześnie rano... moje serce należy do Ciebie nam wystarczy ale podpisuję sie pod walentynką :) dobra duszyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam najpierw róże- a potem ta rożą po plecach- a nie mowilam , że nienawidzę walentynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie... nie chce dostawać kwiatów, wtedy kiedy wszystkie panny je dostają. taka inna jestem trochę:) Lubię jak okazuje mi miłość wtedy, gdy najmniej sie tego spodziewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam ślicznego milutkiego misia i różę...poszliśmy także na pizze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa przybij 🖐️ myślę dokłądnie tak samo . Walentynki to jak "nakaz" do okazywania wieeeelkiej miłości ;) oczywiście nie potępiam bo w natłoku szybkiego życia ciążko o taki -stop- ale generalnie uważam ,że miłość to nie szablon ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tez tak kiedys myslalam ale potem zastananowilams ie nad tym glebiej... jest dzien kobiet. po co go obchodzic skoro kazdego dnia mozna sie cieszyc z tego ze jest sie kobieta Jest dzien dziecka ale po co go obchodzic skoro kazdy człowiek ma w sobie cos z dziecka i powinien czerpac z tego na codzien a nie tylko raz w roku. Jest swieto zmarlych ale po co je obchodzic skoro o naszych zmarłych pamietamy ciagle i kazdego dnia mozemy sie za nich pomodlić itd tak samo walentynki... i co z tego ze miłosc gosci w naszym zyciu kazdego dnia. To taki wyjatkowy dzien - świeto milości i zakochanych - taki symbol. Nie chodzi o to zeby tylko w tym dniu mówic sobie kocham ale o to zeby w tym dniu szczególnie zastanowic sie nad uczuciami jakie nas lacza z innymi ludźmi. tak ja to sobie tlumacze i uwazam ze w sumie to mile świeto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne to fakt :) ale jak znam mojego męża taka szablonówka to dla niego smiech na sali :D rózyczki , czekoladki ...:D karteczki :O dzien kobiet tez dla nas nie istnieje .... natomiast dzien dziecka to inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nad naszą miloscia ....z nostalgia zazwyczaj myslimy w dzien naszego poznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×