Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liily-o

co dziewczyna może sobie kupić ,żeby poprawić sobie humor?

Polecane posty

1) piękną bieliznę; 2) coś pachnącego do pielęgnacji ciała; 3) coś fajnego do makijażu -jeżeli potrzebuje poczuć się po prostu kobieco 1) iść do kina na dobry film 2) kupić (i przeczytać;) ) dobrą książkę 3) piwo:D - jeżeli po prostu chce poprawić sobie humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszalałam w piątek z zakupami kosmetycznymi, ponadto sprawiłam sobie nową torebkę i spodnie... ale zakupy poprawiają humor tylko na chwilę, niestety. może dobra książka poprawi mi nastrój na dłużej, ale niestety, tę przyjemność też zamierzam kupić :D mam dylemat, którą wybrać... http://selkar.pl/wojna_polsko_ruska_pod_flaga_bialo_czerwona_maslowska_dorota_p_110244.html czy może http://selkar.pl/fotografia_portretowa_bez_tajemnic_peterson_bryan_p_111188.html?osCsid=1225cb40fcde2dfe450d9c159a6a2ca9 ? zaznaczam, że interesuję się fotografią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwij tą kasę od niego kochana
Cokolwiek, byle było bardzo drogie (naszyjnik z pereł, komplet diamentowej biżuterii itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze humor poprawi torebka, perfum, kosmetyki kolorowe, ciuszki, biżuteria...czyli wszystko co kobiece... Choć raz zdarzyło mi się, że zakupy pogorszyły mój stan psychiczny ponieważ finansowy też sie pogłębił (zadłużenie karty kredyt.) ...bywa i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kolorowego, nieprzydatnego, kupionego pod wpływem chwili..............np. 16 torebkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Coś słodkiego:) Albo kosmetyki. Na mnie osobiście te dwie rzeczy działają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertert
ja jak zostawił mnie facet to sprzedałam całe złoto od niego i kupiłam sobie najbardziej odjechana torebke na świecie...nigdy w zyciu nie poprawiłam sobie tak humoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
jestes THE BEST :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha z tym złotem dobre , też bym tak zrobiła:), mi najbardziej poprawiają humor ciuszki , kosmetyków mam od groma więc z nimi już nie wariuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
tym bardziej, ze ja wole srebro to nawet sekundy bym sie nie wahala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertert
wiesz ja tez sie nie wahałam miałam w dupie złoto od niego jakieś serduszka i kolczyki rodem z komunii wiec torebka cieszy mnie jak dziecko a jest naprawde odjechana i kazdemu sie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgtwerge
uwielbaim torebki chyba mam pierdolca na ich punkcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeling cukrowy
peeling z cukrem trzcinowym:) mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiałabym na kosmetyki i biżuterię. Może jakiś płyn do kąpieli o pięknym zapachu - to zawsze odpręża. Co do łuku, to myślę, że szkoda nerwów ;) Co innego sprzedaż złota i zakupy - piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio miałam podły humor - problemy na uczelni i z facetem:(( O dawna chciałam sobie kupić zegarek, ale ciągle odkładałam ten zakup ze względu na nie najlepszy stan moich oszczędności :)) W końcu pomyślałam sobie, a co mi tam, zaszaleję, może mi się nastrój poprawi... Zerknęłam więc do sklepu www.zegarki.com.pl, gdzie wcześniej widziałam "mój" zegarek (MX2023 MEXX). Co więcej teraz był w promocji. Nie było nad czym się zastanawiać:)) Kupiłam. I podziałało. Poczułam się znacznie lepiej. Myślę jednak, że to nie zasługa nowego zegarka, ale tego, że w końcu zrobiłam coś, na co na prawdę miałam ochotę. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię sobie od czasu do czasu robić prezenty, zwłaszcza jak mam kiepski humor. Np. dziś, pokłóciłam się z chłopakiem i w ogóle pogoda mnie przygnębia. Myślałam, żeby iść coś sobie kupić, ale nie lubie włóczyć się po sklepach, zjadłam trochę czekolady, ale ile można? Więc siedzę przed komputerem i przeglądam i pomyślałam, że może perfumy? Znalazłam fajną wodę perfumowaną (już ją wąchałam wcześniej) Calvina Kleina Truth i zamówiłam :) na kokai.pl, dziś piątek, więc będzie na poniedziałek, ale już się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMorgana33***
Najlepsze efekty daje zakup torebki.bardzo lubię ale staram się nie kupować jakoś namiętnie bo nie mam gdzie trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to
czyli bizuterie? zapraszam allegro nick kleopathra2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja zajzyj na : gattaactiveshop.pl/dance/59-kurtka-gad-bronx,c10,p1.html - bardzo fajna kurtka - mam - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
to zależy od tego co dziewczyna lubi robić na codzień ;) ja jestem maniakiem gier, także jak znalazłam Sims 3 w promocji na 3kropki.pl humor poprawił mi się natychmiast ;) oprócz tego oczywiście kiedy kupi się nowy ciuch, perfumy czy kosmetyki świat od razu wydaje się piękniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam wiele nie trzeba , żeby sobie humor poprawić. Wystarczy jakiś drobiazg jak błyszczyk czy cień do powiek , do tego czekolada i już jestem w świetnym nastroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×