Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ironiczna Mysz Kukawska Priv

Co dziś jedliście? Oto mój dzień

Polecane posty

Gość gość
wodzianka, wodzianka, wodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rybach se owedzilem kielbaske z pajdą wsadzilem w siebie popilem herbatą z cukrem bez cytryny na kolacje zjadlem tabletke na kolano:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śniadanie - bigos obiad - bigos kolacja - bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie - omlet z 5 jajek, banan, platki owsiane, nesquik - herbata zielona - winogrona obiad - kuskus, tunczyk w sosie orzechowym z warzywami - szejk proteinowy po silowni - 2x zapiekana pałka z piersi kurczaka w panierce z curry - 150g ryżu - szejk proteinowy - gainer kolacja - 100g orzechów włoskich - 100g pestek dyni - zielona herbata to jest porządna dieta a nie jakieś kanapeczki z dżemem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 grzanek z pomidorem, o różnych porach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironiczna Mysz Kukawska Priv dziś Dlaczego? A tak w ogóle, to nadal nie znalazłam Cie na FB. X Skasowalem to g***o bo mnie dzisiaj smiec angol w*****al gdzie jak z nim jestem to peace and love a przez fejsbuka ciagle wojny toczymy i nie ma komunikacji piertole to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na śniadanie parówkę i kanapkę z serem topionym i pomidorem, drugie śniadanie - sałatka jarzynowa, obiad - panierowane warzywa z kaszą jęczmienną i surówką z selera, kolacja - płatki na mleku. tak se o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śniadanie jajecznicę z koperkiem, na obiad lasagne ze szpinakiem a na kolację naleśniki z bitą śmietaną i wiśniami drążonymi Fruta - najlepsze zostawiłam sobie na wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sniadanie czarna kawa duzy kubek drugie sniadanie kawa z saszetki filizanka obiad pół kurczaka z rozna i kajzerka na kolacje bedzie mięta i kanapka z pomidorem i serem zółtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołąbki i mięso w przyprawach ugotowane następnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×