Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co ja mam zrobić, jak to rozumieć

Polecane posty

Gość gość

Spotkania są super, znamy się prawie miesiąc, spotykamy tylko w weekendy... poznani na portalu randkowym. Tyle że ona dalej tam wchodzi... zmieniła trochę opis, wygląda jakby dalej szukała. Kontakt poza spotkaniami jest słaby mam wrażenie że coraz słabszy :( a spotkania coraz milsze, nie rozumiem jej o co tu chodzi, jestem kołem zapasowym jak lepszy się nie trafi? Nie czuję się pewnie przez to i mam coraz większe wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowie się ktokolwiek? może ktoś miał taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że pytałem i nie raz wspominałem że mnie nie interesują znajomości które do niczego nie prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to ze wciąż szuka a Ty jesteś naiwny frajer skoro nie widzisz tego.. będziesZ dymany w ewentualnym małżeństwie i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytałeś, ale odpowiedź Cię nie usatysfakcjonowała, bo nie zakładałbyś tematu. No to czego oczekujesz, bo nie rozumiem? Skoro nie interesuje Cię ta znajomość, bo "kontakt poza spotkaniami coraz słabszy" to może trochę konsekwencji w swoich działaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak z odpowiedzi wynika że chce się spotykać, zresztą nie marnowała by dla mnie tyle czasu... ale widzę że tam się loguje. Nie wiem co robić ostatnio się sama do mnie zbliżyła odniosłem wrażenie że wszystko idzie w dobrą stronę. Były pocałunki, przytulanie... sam nie wiem o co tu chodzi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytałeś ją o ten portal, czy nadal tam jest? Nie wiem o jaki portal chodzi, ale może ma tam kilkoro znajomych bez podtekstów seksualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeez
Swiat stoi juz do gory nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznaliśmy się na sympatii - ok może się boi że nam nie wyjdzie dlatego tak robi, nie jest zauroczona. Myślę że nie pozostaje mi nic innego niż zdystansować się :( nie chce jej zmuszać musi sama wiedzieć że tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yeez no niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej się zdystansuj, bo laska gra na wiele frontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, warto byłoby odbyć poważna rozmowę, co tak naprawdę miedzy wami jest i jakie są zasady tej relacji. Obecnie sporo jest takich "luźnych" znajomości. Spotykamy się, jest fajnie, ale dlaczego nie spotykać by się z kims jeszcze itp. Ty chyba raczej jesteś nastawiony na zwiazek. A ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pociągasz ją seksualnie, ale nadal szuka bo czegoś jej brak. Ile ona ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wiesz że ona tam wchodzi to znaczy źe Ty też tam zaglądasz a do niej masz pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×