Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest teraz modne a co passe

Polecane posty

Gość gość

Możecie napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nosimy ciężkich chokerów, krótkich topów i swetrów, obcisłych bluzek i spodni ze streczem , sneakersów na koturnie, dżinsów z dziurami i infantylnych naszywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Passe są też asymetryczne spódnice i sukienki, szerokie gorsetowe paski, sznurowania w bluzkach i swetrach, frędzle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja noszę obcisłe bluzki, wolę takie niz jakieś worki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieobcisła bluzka nie musi być workowata, to dwie skrajności :) Często widuję dziewczyny , kobiety w obcisłych bluzkach , za małych o jeden lub dwa rozmiary, podkreślających każdą fałdkę, boczki, tłuszczyk na brzuchu, ramionach, plecach i wydaje się im, że wyglądają szczuplej . Nie brakuje też kobiet , które chcąc ukryć te wszystkie mankamenty noszą zniekształcające figurę obszerne namioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo obcisłe bluzki nie oznaczają odbijania się wałków, jak ktoś nie ma wałków i jest szczupły to obcisła bluzka wygląda normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczupłej i zgrabnej we wszystkim jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dowodzą gwiazdy największej sławy hitem: Cholery wszystkie rodzaje Wszystkie odcienie zileni i burgundu Botki słupek zamszowe rajstopy wzory Kurtki bombek Spodnie wysoki stan Passe: Futerko buty Adidasy Wąskie paski w spodniach Kardigany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie patrzcie na to co jest modne lub niemodne. Jeśli chodzi o ubranie, buty, dodatki, fryzurę czy makijaż, to zawsze wybierajcie tylko to w czym dobrze wyglądacie i co do was pasuje. Nie ważne co jest modne, ważne by dobrze wyglądać a najlepiej by było gdybyśmy się jeszcze dobrze czuli z tymi wyborami. Tak, więc ja nie wiem co jest modne a co nie, ale wiem w czym dobrze wyglądam i w czym dobrze się czuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×