Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest teraz modne

Polecane posty

Gość gość

bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalllka
ja lubię kupować online ale tylko w sprawdzonych sklepach. Często korzystam z fitstore, bo mają świetną sportową markę sportowych ciuchów JTB Poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moro,moro,moro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnius12
Popatrz sobie na jakieś strony branżowe typu jakieś blogi szafiarek albo http://kokietkowo.pl czy coś takiego. Tam masz masę stylizacji i będziesz dosyć szybko wiedziała co modne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z modnego obuwia w rozsądnych cenach możesz też sprawdzić na www.BucikSklep.pl sama często tam zamawiam i nie zawiodłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najmodniejsze obuwie, odzież , torebki ale samych najsłynniejszych projektantów mody dostaniesz w Via Della Spiga, tam sobie zerknij. Można fajne wyprzedaże https://viadellaspiga.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to teraz dużo rzeczy można dopasować pod termin "modne". Trzeba wiedzieć gdzie są granice i z czego zrezygnować, bo mimo, że modne może oznaczać niekoniecznie dla nas korzystne. Według mnie wciąż na topie są nieszablonowe wzory i kroje. Osobiście z tego też względu szukając czegoś oryginalniejszego pokochałam polską markę, tak polską, MG shohlari. I cieszę się,że trafiłam na tak dobrej jakości materiały w przystępnych cenach i o fasonach, które mi odpowiadają. Przyznam,że choć kocham modę to miałam problem by w wielu rzeczach wyglądać dobrze, a odkrywając ten sklep odkryłam swój styl. Oczywiście nie mówię,że nie zaglądam w inne miejsca, zaglądam. Ale nareszcie wiem co kupować aby posłużyło mi na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolewna7 masz dużo racji. Styl trezba sobie wypracować. Moda jest bardzo zmienna, więc pozostaje śledzić na bieżąco blogi modowe, pokazy mody itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igullla88
Ja się powoli rozglądam za fajną wiosenną kurtką - pokażcie swoje i gdzie je kupiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poszukiwana jest moda męska to z całą pewnością zapraszamy do nas na rozeznanie ---> www.Ombre.pl Co chwila do sklepu trafiają nowe projekty, zawsze wszystko na czasie i za rozsądne pieniądze (!). Zaglądajcie może akurat wybierzecie coś dla siebie :)) W razie pytań służymy pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosha_me
Ja chyba już w całą wiosenną garderobę zaopatrzyłam się na www.sevoir.pl. Mają super ciuchy i buty. Szczególnie te mokasyny wiosenne w kolorze szarym są cudne *.* No i różowe też prześliczne... Sukienki mega... No nie wiem, jak dla mnie super, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo... marketing szeptany zaczyna działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sibysi - znów atakuję kryptoreklamą, ale tym razem na bezczelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka87
tak, tego już jest za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka_sklepu
w goodlookin kupowałam kurtke wiosenną i nosi się spoko, jest dobrej jakości, wygodna z rozmiarami raczej zawsze trafiam, poza tym z przesyłka tez problemu nie było - tak jak napisane na stronie, ogólnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam jakieś takiej pikowanej, mają w goodlookin takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie kobietki, pełno teraz blogów, stron i tak dalej. Jest tam pełno porad co nosić i tak dalej. Najlepiej wejść i popatrzeć jak już chce się szukać zdań kogoś w rodzaju "eksperta". Ja osobiście przeglądam tylko http://kokietkowo.pl i czytam trochę pracy w stylu "TWójStyl". Nic poza tym i jakoś daję radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo nowości i modnych ubrań jest na stronie cosmosmoda.pl Bardzo często zamawiam tam ubrania i jestem mega zadowolona. Śmiało mogę polecić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprasa
no ja teraz też jestem na etapie wymiany szafy na modną. Obecnie szukam butów, modnych butów chodziłam po sklepach stacjonarnych, nic nie znalazłam dla siebie ale w sieci takie buty są https://multu.pl/products/view/136347 bardzo fajnie wyglądają,widziałam sporo takich w sklepach ale nie miały takiego świecącego elementu "złotego" . Także takie buty są modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne obuwie to pojęcie względne, warto zadbać o to aby były przede wszystkim wygodne, teraz na lato polecam sandałki i balerinki, fajne kolekcje widziałam na stronie www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej popatrzeć po sklepach :) każdy ma jakiś ulubiony, ja moge polecić www.marbellawear.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dashroom
Zapraszam do mojego butikuwww.dashroom.pl znane marki m.in. Tommy Hilfinger, Calvin Klein, Armani Jeans, Liu Jo, By o la la, Wiya Imperial i wiele innych konkurencyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×