Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejny prezent

co kupujecie na Dzień Matki?

Polecane posty

Gość kolejny prezent

wpisujcie swoje pomysły, może kogoś natchniecie na pomysł, albo pomożecie w wyborze ;) ja mam już niebieską bluzeczkę dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katier
ubrania nie kupię, bo ciężko mi trafić w jej gust. Nosi przerózne rzeczy chciałabym kupić coś innego jakąś rzecz. Początkowo miały być perfumy, ale ostatnio kupila sobie sama ma 3 nowe buteleczki. Zreszta perfumy to malo orginalny i oklepany pomysl. W zeszlym roku nie mialam kasy upieklam jej ciasto ladnie ozdobilam itp. Pyszne bylo, ale w tym chcialabym cos lepszego zeby miala pamiatke. I tez pomyslu nie mam z funduszami tez kiepsko, ale cos sie wymysli.. piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jeszcze zafundowałam mamie wizytę u kosmetyczki - jej buzią się zajęła plus dłońmi i paznokciami. Bardzo się mamie spodobało :) a koszt takiego wypadu jest mniej więcej taki sam jak koszt dobrych i oryginalnych perfum czy eleganckiej bluzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze robie wspólny prezent z moją siostrą i przeważnie dajemy prezent rodzicom łączony, tzn na dzień matki i ojca... przeważnie kupujemy im bilety na jakiś fajkny kabaretczy inną imprezkę w jakimś najbliższym czasie :) rodzice wszystko mają a to co by im się przydało to już o wiele za duży wydatek dlatego organizujemy im rozrywkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dam kasę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty od menela
Nie wiesz, że samemu możesz sobie datki nabijać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ci co nie mają
zbyt dużo kasy niech kupią kwiaty, bukiet kwiatów zawsze jest mile widziany przez kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam białą bluzczkę. idealną na wiosne/lato. i dokupię kwiatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy drzewko bonsai
kwitnie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnet do kosmetyczki lub karnet na solarium ;) - sama żałuje sobie na takie rzeczy, a prezent wykorzysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie wiem co JEJ kupie
bo : - nie maluje się, w ogole o siebie nie dba, poza farbowaniem wlosów - nie używa perfum - malo sie stroi - nie nosi bizuterii z kolei kocha kwiaty, ale mam juz ich od groma, wiec kolejny taki zakup bedzie niewypalem :(, i kocha slodycze,wiec chyba poprostu jej kupie taką ładną rożę w kwiaciarni :) i coś slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię jej srebrne kolczyki z kryształkami:) od lat uparła się na jedną parę i non-stop nosi teraz będzie musiała zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszę na dobry obiad
zaproszę na dobry obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka pietruszka
perfumy mamie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Ja w tym roku kupie cos z apteki,moze cos dobrego na wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kidus
Dobra corka ze mnie więc kupiłam mamie baaardzo fajny krem z kawioru do twarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku na Dzień Matki kupuję... a raczej projektuję i zamawiam - Fotoksiążkę:) Z najfajniejszymi, najbardziej wartościowymi i przywołującymi miłe wspomnienia zdjęciami z życia naszej rodzinki:) Sama wykonałam projekt i zamówiłam na superfoto.pl bo akurat mieli promocje na fotoksiążki. Teraz czekam aż przyjdzie, a że mama uwielbia zdjęcia - więc myślę, że będzie zadowolona. Nie chciałam jej kupować po raz kolejny kosmetyków albo przyrządów kuchennych:) zresztą - ostatnio miała urodziny i dostała - komplet przyrządów kuchennych i perfumy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akirkaaa
wejdź na www.promocyjnegazetki.pl i sprawdz aktualne promocje wszystkich marketów... na pewno znaajdziesz coś dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_milenka
Fajny ,i do tego jak wyczytałam mozna juz wgrać tam fotki.Wiec jak mama podłączy do komputera to bedzie podwójna niespodzianka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka30
Jak nie mam pomysłu kupuje gotowy kosz w realu lub sama robie taki z winem ,kawa ulubioną,słodyczami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onon
ja kupiłem telefon taki domowy bezprzewodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala lala
serniczek na zimno w kształcie serca i bedzie git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×