Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co lepsze? Aktywnoś fizyczna!

Polecane posty

Gość gość

Co lepiej? 40 min ćwiczyć secret chodakowskiej czy 40 min dać czadu na rowerku stacjonarnym? Nie wiem co lepsze? Ważę 60kg przy 175cm, mam 23 lata ogólnie ćwiczę nie tyle żeby schudnąć co lepiej wyglądać i dobrze się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio się pytam. Macie jakieś doświadczenia z chodakowska? Ja zrobiłam już moze trochę ponad 10 razy, ale zadnych spektakularnych efektow nie zauwazylam. Co prawda ciało jest chyba nieco jędrniejsze i juz wytrzymam wszystkie sekwencje i powtorzenia... Ale... Moze niech ktos sie podzieli swoimi doswiadczeniami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Treningi siłowe z porządnymi obciązeniami 2. Interwały 3. Treningi metaboliczne typu Tabata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl trochę;) ma rowerku ćwiczysz raczej tylko nogi, a z Chodskowska wszystkie partie mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś wyżej napisal: Siłownia + interwaly a do tego czasami jakiś HIIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie niby secret taki ogolnorozwojowy, ale nie czuję się po tych ćwiczeniach zmęczona tak jak bym chciala. A pytam o rowerek, bo mam go w domu i tez czasem jeżdżę i tu w zaleznosci czy jestem w nastroju to mogę pocwiczyc intensywniej. Chyba po prostu połączę - raz to, raz to. Myslalam, ze na forum dla odchudzających się jest więcej ćwiczących dziewczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ćwiczą, a nie siedzą na przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, ja własnie ćwiczę, ale nie żadne skakania przed telewizorem, tylko właśnie na siłowni, w ciągu 4 miesięcy mam 7% tłuszczu w ciele mniej i niezłe spadki obwodów, zwłaszcza w talii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno jedno i drugie jest skuteczne. Bardziej musisz sobie odpowiedzieć co cię bardziej kręci - dynamiczne ruchy i muzyka na fitnessie czy bardziej statyczne na rowerku. Tak naprawdę dróg to świetnej figury jest mnóstwo. Fitness, siłownia, bieganie, dieta i przede wszystkim regulacja hormonów - tak by przestawić się w tryb spalania tłuszczu, a nie jego magazynowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co to "secret chodakowskiej" ale jej ćwiczenia na pewno są bardziej ogólnokondycyjne niż zasuwanie na rowerku stacjonarnym. Więc z tej alternatywy Chodakowska jest lepsza. A tak szczerze to ćwiczenia to tylko dodatek do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×