Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_ka

Co lepsze: zakupy na raty przez internet czy tradycyjnie?

Polecane posty

Gość gość_ka

Zastanawiam się czy lepiej kupić coś na raty przez internet czy iść do sklepu i kupić tradycyjne? Ktoś ma jakieś porównanie - może poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuniania
Koleżanka coś kiedyś chciała kupić na raty przez Allegro, ale w końcu jej nie wyszło coś i olała sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ka
no właśnie.. bo może przez internet są mniejsze raty albo łatwiej dostać, bo jeszcze nie brałam nigdy kredytu i zastanawiam się gdzie lepiej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej nie przepadam za systemami ratalnymi. Jeśli chcę coś kupić to szukam w internecie, bo zawsze można taniej dostać. Ostatnio kupiłam Nawet meble przez internet. Długo się wahałam, ale w końcu podjęłam ryzyko i jestem zachwycona. Kupowałam dwie kanapy przez www.hitmeble.pl Wyszły mnie dużo taniej niż gdybym brała w salonie i nie potrzebowałam zobowiązywać się do płacenia rat. Chociaż mają tam też taką opcję nawet na zakupy przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajami
Raty czy to w realu, czy w internecie mają swoją cenę. Nic nie ma za darmo a reklamowaną sprzedaż0 procent można włożyć między bajki. Wolę poszukać w internecie jakiś konkretnych promocji lub wyprzedaży. Takim sposobem kupiłam dwie sukienki z kolekcji sugarfree w cenie jednej. Wyprzedaż minus 40 % i darmowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam raty przez internet. Kupowałam ostatnio zestaw wypoczynkowy przez www.hitmeble.pl Skusiłam się bo był dużo tańszy niż w salonach na miejscu i nie żałuję. Wszystko załatwiłam bez wychodzenia z domu. Zaoszczędziłam dużo czasu i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że zakupy tylko przez internet. Ja osobiście już dłuższy czas kupuje tylko w internecie. Mam zaufana stronę internetową gdzie wiem że zakupy są bezpieczne i tanie. Polecam tobie porównywarka cen http://www.cozacena.pl/ Tu można sprawdzić i porównać najlepsze ceny i zaoszczędzisz pieniądze. Wszystko wygodnie i szybko bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresstka
wiesz co, jeśli masz już wybrany konkretny produkt to lepiej przez neta zamówić, ale jeśli chcesz, żeby sprzedawca Ci pomógł i doradził to lepiej przejść się do stacjonarnego, ja jak kupowałam telefon to prosiłam o pomoc w sferisie bo kompletnie się na tym nie znam i same opisy w necie mi nic nie mówią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×