Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość 35 latek

i nie moge tego zrozumieć jak mozna oglądać się za staeszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie, mimo, ze jestem kobieta. Mimo, ze to popularne, nie rozumiem zupelnie pociagu kobiet do starszych facetow, stanowczo wole mlodszych. W oko bysmy sobie nie wpadli, ale mozemy podac sobie reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty mnie, bo ja też wolę młodszych facetów, niż takich podstarzałych 35, fuj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latek
podobno nieźle się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja serio pisze! Zblizam sie do trzydziestki a podobaja mi sie tacy od 18 wzwyz, ale nigdy widocznie starsi ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też serio, mam 35, ale facet w takim wieku, to dla mnie star***** już nie za długo może:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha,mam 45 lat ,mój kochanek 32 ,oj dużo on jeszcze może, naprawde.Ale starsi ode mnie nigdy mnie nie interesowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat i jeszcze stara panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, ty sam wchodzisz już w wiek średni, więc dlatego kręcą cię młódki. Kup jeszcze sportowe auto i skórzane spodnie. Wiadomo, głowa siwieje, dupa szaleje. Przecież za czterdziestkami latać nie będziesz. :D W twoim wieku- nic nowego nie odkryłeś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci którzy biorą się za starsze robią to z desperacji bo nic innego nie mogą poderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze kobiety częściej pozwalają młodym facetom na seks analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latek
po co mi skórzane spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz ciagnie swoj do swego i tyle jestes prosty jak budowa mlotka to szukasz "pokrewnych dusz" :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latek
mam chorobe lokomocyjną więc takie sportowe to raczej nie dla mnie dusz... ładnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat starsi panowie mnie nie kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanko 35 latku. A ty o czym z tymi 18tkami rozmawiasz,?o szkole,o cicuchach? Stary dziad i małolaty.. No chyba,ze wcale nie rozmawiasz,tylko dymasz...to prawdziwy powód do dymu,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latek
niepotrzebna ironia, wśród młodych kobiet nie brakuje jednostek inteligentnych, mających wiele ciekawego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak tak ..z pewnością, zwłaszcza mężczyźnie,który prawie mógłby być ich ojcem:-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latek
Ich ojcem? Chyba w slamsach w najgorszej patologicznej rodzinie. U ludzi na poziomie córki w tym wieku ma się po 50-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, ja mam 18 lat. Mój tata ma 42 lata, a jego brat, mój wujek 37. Dla mnie jesteś stary jak mój tata. Mój chłopak ma 22 lata i dla mnie już jest łoł, starszy.Dobranoc. Tyle w temacie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby ciało niezniszczone, ale to roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, widzę twój wpis o ludziach na poziomie Urodziłam się kiedy mój tata miał 24 lata, mam też. To nie jest jakiś mega dziwny ani patologiczny wiek człowieku. Zajmij się rodzinką i ludźmi na twoim poziomie, bo ja i moje koleżanki naprawdę uważamy, ze 35-latek to staruszek. Nie słodź sobie, że jest inaczej. Przypomnij sobie jak byłeś w naszym wieku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze to niż stare po przejściach. Kłamliwe, wyrachowane, nigdy nie wiesz co taka stara kombinuje. Maks 30 dalej już tylko zaczynają się psychiczne dziwne panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam dojrzała kobiete. Pisać. Tomasz.klima@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U ludzi na poziomie.,,ale ty tego poziomu nie masz,bo posuwasz małolaty. Tylko takie cie kreca,?widocznie prezentujesz ich poziom.Juz widzę te głębokie rozmowy... hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ryczącą 40 ,fajna,zgrabna,zadbana,urodziwa [wyglądam na góra 30 takie geny]a mam kochanka 33[wygląda poważniej niż ja] i jest superowo.Ten sam temperament,zainteresowania itd.Dobrze nam razem,znamy swoje potrzeby,lubimy fantazje erotyczne.Wiek nie gra. roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieć dosyć starszych, zachowują się jak wściekłe, spóźnione że wszystkim, czas im się kończy. Dziękuję za te głębokie rozmowy, wolę prawdziwą radość niż skaczącą 40 chę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość stefek
znam środowisko mężczyzn i chłopców jako, że szkoły jakie kończyłem, aktywności jakie uprawiałem i pracę jaką wykonuję zawsze dotyczyły męskich środowisk. Powiem wam kobitki, że po pierwsze mało znam kobiet, które otwarcie wolą młodszych. Może przyznają się do tego na internetowych forach tylko... Po drugie pomimo, że znam masę facetów to znam może jednego, który jest w jawnym związku ze starszą babką. Ale w dużej populacji zawsze są marginalne zachowania. Owszem każdy z nas miał fantazję żeby po/ru/cha.c sobie starszą babkę bez zobowiązań przez jakiś czas. Ale nawet przez myśl nie przeszło żeby ją przedstawić znajomym, rodzinie albo układać życie. Więc proszę was panie nie uprawiajcie tej internetowej demagogii pisząc jedna przez drugą, że wszystkie wolicie i macie młodszych facetów. Wystarczy w realu się obejrzeć w lewo i w prawo i zobaczyć ile takich relacji widzimy. dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×