Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endles samer

Co mogę zrobić na obiad, żeby było tanio, syto i bez urobienia po pachy?

Polecane posty

Gość endles samer

Poza pieczonym kurczakiem, mielonymi i schabowymi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- pieczone ziemniaczki z masłem i rozmarynem na blaszce do tego kefir - zupa gulaszowa gęsta, syta bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze można makaron z serem i boczkiem gotujesz makaron rurki, w tym czasie podsmażasz cebulkę i boczek dorzucasz do ugotowanego i odcedzonego makaronu, do tego twaróg dużo soli, pieprzu mniamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbejxisidvf
Mozesz zrobic spaghetti napoli. Makaron spaghetti gotujesz wg przepisu, w miedzyczasie smazysz cebulke i czosnek, jak sie zeszkli dodajesz puszke pomidorow z tym sokiem, doprawiasz sola pieprzem, bazylia, oregano. Chwile wszystko gotujesz. Wykladasz makaron lejesz sosem (albo mieszasz z nim wg uznania) posypujesz starym serem i voila! ;) obiad za ok. 10 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbejxisidvf
Mozesz zrobic spaghetti napoli. Makaron spaghetti gotujesz wg przepisu, w miedzyczasie smazysz cebulke i czosnek, jak sie zeszkli dodajesz puszke pomidorow z tym sokiem, doprawiasz sola pieprzem, bazylia, oregano. Chwile wszystko gotujesz. Wykladasz makaron lejesz sosem (albo mieszasz z nim wg uznania) posypujesz starym serem i voila! ;) obiad za ok. 10 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie skladniki sa tanie no i danie jednogarnkowe. Ja jutro bede wlasnie robic bo na dzisiaj jeszcze mam od wczoraj obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endles samer
wielkie dzięki ludzie, mam z czego wybierać :D miłego dnia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domdassaa
spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×