Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o silikonowym staniku do sukienki z odkrytymi plecami?

Polecane posty

Gość gość

Bardzo podobają mi się takie sukienki i bardzo chciałabym założyć jedną z takich choćby na zbliżającą się już studniówkę. Niestety ja w przeciwieństwie do wielu dziewczyn nie mogę nie założyć po prostu stanika, bo mam rozmiar piersi 70F :( Znalazłam na allegro stanik z silikonowym tyłem ale boje się tego, jak to będzie wyglądało. Pewnie zrezygnuje z całkowicie odkrytego tyłu, ale przynajmniej częściowo odkryty albo zakryty tylko koronką chciałabym mieć bardzo. A wy co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że tył stanika najlepiej zamaskować przyszywając do sukienki jakąś pasującą taśmę (może ozdobną?), czy kawałek materiału- na pewno to będzie lepiej wyglądać, niż silikonowy biustonosz (ja tak sobie radzę, bo też mam duży biust i nie chodzę bez biustonosza, a nie znoszę wystającej bielizny i mam parę ubrań "bez pleców")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmar. Takie coś straszliwie wręcz widać, to, że coś jest przezroczyste nie oznacza, że jest niewidoczne. Pomijam już fakt, że takie coś nie ma szans biustu utrzymać. Albo idź bez stanika, albo jeśli sukienka na to pozwala kup obniżacz zapięcia do normalnego biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sukienki z dekoltem amerykańskim , jest bardzo kobiecy, świetnie eksponuje duży biust i odsłania dużą część pleców. Do takiej sukienki pasuje biustonosz zapinany na szyi najlepiej w kolorze sukienki . Dekolt na plecach powinien sięgać do linii biustonosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silikonowy to obrzydliwy.Obecnie w sukienkach chodzi sie z wolnymi cycami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×