Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o takich piersiach i takiej figurze

Polecane posty

Gość gość
Wyglądam podobnie jak kobieta ze zdjęcia i zawsze byłam z siebie zadowolona. Chodzi o to, że koleżanka zrobiła sobie operację plastyczną i już parę razy jak patrzyła na mnie to mówiła, że też powinnam sobie powiększyć piersi. Teraz się zastanawiam czy rzeczywiście coś jest ze mną nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się teraz nieładna, a nigdy wcześniej tak nie było. :( Patrzę na nagie zdjęcia innych kobiet i zastanawiam się czy nie jestem od nich gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie niewiele widać z tej figury, ale piersi normalne, naturalne jeśli nie wiszą, nie ma co poprawiać. :) ja preferuje kobiety szczupłe z proporcjonalnymi piersiami. nie słuchaj koleżanki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z kraju
Hmmm.. Jak dla mnie za chuda. Kobieta ma miec na czym siedzieć :) i czym oddychać ale nie przesadzajmy.... z wielkością. Ale tak to jest że na każdy rozmiar jest amator :) a z gustami sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet się mogę trochę wzorować na niej. Do sypialni kupiłam sobie strój z taką przegrodą między piersiami i mi się bardzo podoba. Nie identyczny, ale coś podobnego, tylko, że spódniczka bardzo krótka. http://www.forum.banzaj.pl/files/carla_bruni_nago_naga_4_137.jpg Nieważne właściwie co, ale ważne żeby nam się podobało. Wszystkim się nigdy nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie bardzo podobają. są zgrabne i na pewno nie bedą przeszkadzać np w cwiczeniach. jestem zwoleniczką właśnie takiego biustu!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nigdy miedzy kostki swojej paly nie pchalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinnnnka
Ważne że piersi są zadbane,ćwicz dużo to będziesz z nich zadowolona tak jak ja (no nie tylko ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś w Europie najbardziej seksowne były malutkie piersi. W Azji było tak przez wieki. Teraz różnie to jest. Do mody biorą drobne dziewczyny z malutkimi piersiami, a do p***o często biorą takie z dużymi, chociaż z małymi też jest dużo aktorek. Najbardziej znana aktorka p***o dużych piersi nie miała, a ludzie uwielbiali ją oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasha Grey, bez sylikonów, a jak wymiata w p***o. Do dzisiaj się ją pamięta, mimo że już nie kręci. Cycate aktorki p***o tylko mogą jej pozazdrościć kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danieloooos
małe piersi są świetne. nie ma co poprawiać. ale oczywiście są też zwolennicy wielkich balonów. generalnie każde piersi mają coś w sobie co podnieca. ja osobiście wolę małe bo zwykle ładnie sterczą... nawet po latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gudbaj jokohama
Wszystkie zdjecia tu przedstawione sa bardzo ladne. Figura super i piersi tez. To moje zdanie i zdania nie zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że każdy nie lubi tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobne piersi jak kobieta z pierwszej fotki i zamierzam je powiększyć, tylko muszę jeszcze przekonać chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dodać
Nic dodać nic ująć,sliczne są. Jak dla mnie w sam raz :) a w zyciu miałem już kobiety z duzymi i z małymi. Jednak wole małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chude to jakieś, nieforemne, musi mało je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mnie sie bardzo podobają. są zgrabne i na pewno nie bedą przeszkadzać np w cwiczeniach. jestem zwoleniczką właśnie takiego biustu!!!" zgadzam się w całej rozciągłości wypowiedzi. małe piersi kojarzą mi się z figlarnymi kobietami z temperamentem w łóżku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądam podobnie jak kobieta ze zdjęcia i zawsze byłam z siebie zadowolona. Chodzi o to, że koleżanka zrobiła sobie operację plastyczną i już parę razy jak patrzyła na mnie to mówiła, że też powinnam sobie powiększyć piersi. Teraz się zastanawiam czy rzeczywiście coś jest ze mną nie tak. Szkoda, że operacja biustu nie powiększyła jej samoakceptacji, a miała być lekiem na kompleksy, aż ciebie musi w to mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×