Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na koncentrację?

Polecane posty

Gość gość

Wiele miesięcy siedziałam w domu. Teraz zaczęłam pracę i jest fatalnie z moją koncentracją i myśleniem. Czuję się bardzo zakręcona. W pracy sporo obowiązków, muszę dużo pracować głową. Co polecacie na lepszą koncentrację i pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeń szeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowę z kimś bliskim, akceptowanym. Musisz się uspokoić wewnętrznie , cieszyć się że kogoś masz, dla kogoś się starać. To przyszło mi do głowy. Na smutek , stres i rozproszenie nie ma leku z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeń-szeń w tabletkach? Co do ostatniej wypowiedzi to w moim przypadku rozmowy z bliskimi nie sprawdzą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z banałów to oczywiście zdrowszy tryb życia, wysypiać się, mieć zbilansowaną dietę itd. A z tabletek ja brałam firmy Olimp żeń-szeń, a teraz Guaranax i nie wiem czy to efekt placebo czy faktycznie coś więcej, ale jednak czuję jakiegoś kopa po Guaranaxie, a 2 tabletki biorę przed pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poprawę koncentracji dobrze się sprawdzają ćwiczenia lub te zioła.Ginsamix – herbatka z zeń-szeniem, różą, hibiskusem, malwą czarną, lipą i suszem z jabłek. Żeń-szeń Ginseng – preparaty naturalne na bazie żeń-szenia w formie tabletek. Gotu Kola – kapsułki z indyjskiej rośliny o takiej samej nazwie, wspierające aktywność mózgu i koncentrację. A ponadto jedz dużo warzyw, mniej się stresuj i wysypiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagga
ja biorę gold żeń-szeń complex - zdecydowanie pomaga, mam więcej energii i łatwiej mi przychodzi skupianie się nad czymś :) dobry suplement na koncentrację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>> Na smutek , stres i rozproszenie nie ma leku z apteki 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwka
no na smutek i stres nie ma leku wiadomo ale można sobie jakoś dopomóc...też brałam ten żen szen complex i całkiem dobrze się czułam! na pewno pomaga w koncentracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spacery i odpowiednia ilosc snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten zen szen w ilu watkach jeszcze bedziesz dzis reklamowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do apteki i popros cos na pamięć i koncentrację, jest tego sporo. Nie dziala od razu tylko po ilustam tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby cokolwiek dzialalo, organizm musi byc nawodniony, bo w przeciwnym razie zamiast isc do komorek pojdzie z kalem...:o kazda jakakolwiek substancja dostaje sie do komorek DROGA WODNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszał ktoś o Revitalum Mind? Zastanawiam się nad kupnem tego preparatu i jestem ciekaw opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj revitasens- to jest suplement. Pomaga przy apatii, stanach poddepresyjnych i wlasnie problemach z koncentracją, pamiecią. Mi pomogl- tez bylam rozbita, w pracy wszystko lecialo mi z rąk, ale po jakims miesiacu lykania revitasensu odczulam znaczna roznice i jest juz o wiele lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się ćwiczyć mózg - sudoku, krzyżówki, te sprawy. Na pierwsze godziny tradycyjnie pobudza kawa, ale możesz również wypróbować herbatę assam. Energetyczna, daje mocnego kopa na cały dzień. Smak dość wyrazisty, ale zawsze można posłodzić albo dolać mleko :). Ja kupuję za pośrednictwem tego sklepu i chwalę sobie - http://www.domherbat.pl/product-pol-760-Herbata-Assam-SFTGFOP1-Harmutty-Special.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×