Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaatakase

Co na mikołajki dla niego ????

Polecane posty

Gość aaatakase

a wiec jaki prezent dla niego ?? jakieś fajne słodkie... pomysły ?? :) :) domyślam się ze takich tematów było multum ale niestety nic ciekawego nie znalazłam :| wiec możne wy coś ciekawego doradzicie ? co wy kupujecie swoim ukochanym :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaatakase
no wlanie ja już tez nie mam żadnych pomysłów ;/ jak chyba nie jedna z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu mężowi nic nie kupuje specjalnego, ani on mnie. Poprostu, jak czasem wybieramy coś na zakupach perfumy, ciuch itp, to mówimy, że to na mikołaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojemu kupilam
perfumy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostane stolik pod laptopa do łóżka. Nie wiem, ale sama takie coś wybrałam - ja mu pomagam w wyborze ale On mnie nawet nie nakieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sefona
Ale brednie :(. Ja mojemu daje nie tylko na mikolajki wyuzdany sex i chlop wyje do ksiezyca ze szczescia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplujecie
Ja zastanawiam się nad koszulka z moim imieniem ? co wy na to ? :) beznadziejny pomysł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu zamówiłam zegarek: www.zegarki.com.pl/ef324l-1avef-casio-pri-12776.html?reviews_id=290. Przyda mu się taki porządny, już mnie denerwuje, bo się ciągle pyta o godzinę ;) Mówią, że zegarków nie daje się w prezencie, nie wiem skąd taki przesąd, ale i tak w to nie wierzę. mam tylko nadzieję, że prezent się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoczekoladkaa
dobry pomysl na pewno mu sie spodoba :) a co do koszulki :) to nawet nie zly pomysl :D jeszcze cos do tego....(hym) ? a wy jak sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoczekoladkaa
??????????????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafelkowa nie chce komentowac ale moze lepiej zegarek z bransoletą. Koszulka z Twoim imieniem to chyba przejaw samouwielbienia. A gdzie On w tym bedzie chodził. Ja z reguły na mikołaja kupuje jakis drobiazg. Na Gwiazdke to już porządne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acooo
Britnej z Pirs a jakie ty drobiazgi kupujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiecdziewczynki
co kupujemy naszym urwisom na mikołaja ???? piszcie jakieś propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łańcuszek, płyte z muzyka lub filmem, koszulke, sweter, zestaw głosnomówiący, perfum, kalendarz z naszymi zdjęciami - zalezy od okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiecdziewczynki
no chodzi to o mikołajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
:) ?? :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mały gadzecik, rodem z przygód Jamesa Bonda bądź Inspektora Gadżeta. Ja kupiłam to mojej koleżance ostatnio http://www.wasserman.pl/index.php rzecz malutka, ale... wiele ma w sobie. Z pozoru długopis a w nim kamera, dyktafon i pendrive Zabawnie było jak go testowałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zwolenniczka prezentów praktycznych. Może kupisz swojemu chłopakowi jakieś ubranie?? N astronie www.moda.pl masz ogromny wybór ubrań, jeśli Twój chłopak lubi sport może kupisz mu jakieś spodenki albo bluzę, czy koszulkę?? na pewno znajdziesz coś, co spodoba się Twojemu chłopakowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_co_humory_miewa
ja swojemu chlopakowi fundnelam prezent 'zostan barmanem' :) bedzie mogl nam robic potem pyszne drinki, hihi. wiem, ze kiedys chcial pracowac w klubie ;) taki maly powrot do 'mlodosci' (no dobra, wcale tak dawno to nie bylo). mam linka http://www.wyjatkowyprezent.pl/zostan-barmanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od_wyjścia_z_raju_sam_chadzam
Kurs barmana? Dobre, ale my faceci wolimy nie robić drinków samemu , a mieć podane na tacy :) to takie nasze typowe męskie podejście. Koszulka z imieniem też raczej odpada, no chyba że to by miała być piżama. http://sniezne-prezenty.notlong.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×