Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowanaaaaaa

co na poprawe jakosci nasienia ??

Polecane posty

Gość zainteresowanaaaaaa

dziewczyny znacie jakies prperaty lub domowe sposoby na poprawe jakosci nasienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanie pomocy
1. zdrowe odżywianie 2. odstawienie używek 3. zdrowy styl życia, unikanie stresu, ruch 4. Salfazin 5. ewentualnie inne suplementy witaminowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanie pomocy
aha no i 6. współżycie co 2 dni w dni płodne jeśli chcecie zaciążyć = ta przerwa 1 dniowa ma na celu regenerację spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanie pomocy
ze slipami prawda + nieprzegrzewanie jajek bo tego nienawidzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaa
kochane to ja wiem szukam sprawdzonych preparatow moj maz nie pali nie pije ,zdrowo sie odzywia , nosi luzne bokserki :) ale wydaje mi sie ze jego nasienie jest slabe mamy jedno dziecko wiec wiem ze ze jestesmy plodni ja jestem zdrowa badalam sie , a maz ma badania za 2 miesace o pirwsze dziecko staralismy sie 5 cyki , a teraz juz 1,5 roku sie nie zabezpieczamy , a staramy sie intensywnie pol roku i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanie pomocy
sprawdzonym preparatem jest Salfazin właśnie, o ile problem leży w nasieniu i jest do naprawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanie pomocy
no i jest jeszcze sposób na expresso z tych domowych - filiżanka kawy przed przytulankami - plemniki mają więcej werwy. Tak naprawdę to ciężko radzić, bo problem polega na tym, że kobiety się trudno diagnozuje ale łatwo leczy, a facetów łatwo się diagnozuje a trudno leczy. Póki nie macie wyników nie wiesz gdzie jest problem. Z domowych i ogólnodostępnych sposobów chyba nie ma nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaa
jesli chodzi o atrakcyjnosc partnerki z tym nie ma problemu :P dziekuje za odpowiedzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowiczka2009
ja polecam preparat maca - poczytaj w necie, ja kupiłam ma allegro. Znacznie poprawia i ruch i ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaa
jest kolka rodzaji mozesz wyslac linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
Zestaw dla faceta: jedna tabletka cynku +jedna kwasu foliowego. Poprawia jakość nasienia (ilość zdrowych ruchliwych plemników) nawet o 75 procent. Sprawdzone. Minimum dwa tygodnie trzeba łykać tabletki, żeby organizm odpowiednio zareagował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaa
dziekuje :) bedziemy probowac moze nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
Tego cynku i kwasu foliowego po jednej tabletce dziennie! Ja z mężem 8 miesięcy próbowaliśmy bez skutku i dopiero jak mój gin podsunął mi pomysł z tymi tabletkami dla męża, to "zaskoczyłam" niemal od razu (po miesiącu zażywania tabletek przez męża). Problemów z płodnością oboje nie mieliśmy, bo mamy już córkę, więc była to kwestia "podrasowania" rozleniwionych plemników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja slyszalam ze
paierosow nie wolno palic i ananasy maja jakis tam wplyw pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja moge polecić
dużo ruchu (najlepiej basen, bieganie) luźne bokserki zdrowe odżywianie (dużo warzyw, potraw mlecznych, białkowych) salfazin l-karnityna (na ruchliwość) selen kwas foliowy kwasy omega 3 i omega 6 u nas się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownytatapl
- czysta woda bez metali ciężkich - najlepiej kup sobie dzbanek z filtrem do wody - wyjdzie taniej niż butelkowana - jedzenie bez soi/białka sojowego (zero parówek, kupnych pasztetów itp), najlepiej gdybyś gotowała w domu - dużo soków z witaminą C - ale też wyciskane/miksowane z prawdziwych owoców (pomarańcze, ananas, banany, kiwi, truskawki) - miłe słowa i komplementy dla męża :) Nam witaminki niewiele pomogły (z 100tys/ml wynik podskoczył do 1,2mln/ml w 1,5 roku). Natomiast te moje cztery powyższe wskazówki podniosły z 1,2 mln/ml do 5,5mln/ml w ciągu 3-5 miesięcy. Później mąż nie badał, bo nie było takiej potrzeby :) Jestem w ciąży !!! Lekarze są w szoku, bo nie dawali nam żadnych szans na naturalną ciążę :))) Jak ktoś chce więcej informacji, to podeślę mailem. Zebrałam je wszystkie na stronce www, ale chyba nie można na forum wklejać linków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownytatapl
Jeśli kogoś interesuje poprawa parametrów nasienia, to więcej informacji znajdzie na cudownytata.pl albo po wpisaniu w google "Serwis dla par walczących z męskim czynnikiem niepłodności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska12
Bez owijania w bawełnę, przyjżyjcie się Pani i Panowie produktowi Viamax Volumizer. Zawiera on wszystko, czego potrzebują męskie narządy - ma karnitynę, l-argininę, żeńszeń, selen, lizynę i koenzym q10. Ja to łykałem + vita-min plus od olimpu dla uzupełniania minerałów (selen jest w obu specyfikach, ale tego się nie przedawkuje). Nam pomogło, bardzo szybko. 2 miesiące brania i trafiony. Potem przy drugich staraniach jeszcze szybciej, że aż można powiedzieć "wpadka" była :) Czytałem setki postów i wypowiedzi, artukułów, czego potrzebują plemniczki i tylko tej jeden produkt ma wszystko w jednej pigułce i w nie przesadzonych ilościach. Trafiłem na to przypadkiem, bo w zasadzie sprzedają to jako specyfik dla poprawienia "wytrysku" przeważnie w sexshopach^^, pownie niedługo zrobi drugą karierę. Tanie to może nie jest, ale jak ktoś woli jeść miesiącami bezsensowne salfaziny i inne tanie witaminy, a potem narzekać na forum to proszę. Ja zaryzykowałem, bo nikt volumizera nigdzie nie wymieniał jako preparat na poprawę jakości nasienia, ale wyszło, że miałem dobre przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbebi
ja z mężem biore beparent man i women tam tez sa wszystkie skladniki.czy ktos to bral?my bierzemy drugi miesiac i narazie nici:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaa
Witam My staramy się już jakoś ponad 1,5 roku.Od paru miesięcy jeździmy po lekarzach i jak na razie to wiemy że ja mam wrogi śluz,mięśniaki,a mąż mega słabe nasienie,które nie nadaje się nawet do inseminacji :( Od dzisiaj zaczynamy między innymi kurację androvitem i l-karnityną,ale przeczytałam że aby była szansa na poprawę nasienia to trzeba jej przyjmować nie mniej niż 2g na dobę.Nie wiem czy to co da,za ok trzy miesiące zrobimy spermiogram i zobaczymy czy będzie jakaś poprawa. Acha i jeszcze orzechy brazylijskie,dzisiaj właśnie kupię na allegro :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaa
A jak mężczyzna ma słabe nasienie,to najlepiej skierować się do urologa.Lekarz zrobi usg jąder czy nie ma żylaków(u nas przynajmniej z tym jest ok :)) i da skierowanie na inne badania z krwi.My właśnie będziemy robić te z krwi, łącznie jak podliczyłam to wyniosą około 100zł bo jest ich tam chyba z 4.Jak wszystko będzie ok i nie będą potzrebne hormony to może te suplementy poprawią jakość nasienia,choć troszkę :) taką mam przynajmniej nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d ododood
magdaaaaaa mam taki sam problem jak bys chciala pogadac to podaje ci maila jogobelle82@wp.pl chetnie z toba porozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooskowa
Ja mogę dziewczyny podpowiedzieć Wam co powinien przyjmować Wasz facet. To suplement Fertimen. Korzystnie wpływa na produkcję oraz dojrzewanie plemników. Mysle ze warto jest pomysleć o tym aby Wasi mężczyzni przyjmowali ten suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzunia2
Mysle ze warto jest podsunąc taki suplement mojemu męzowi. Koniecznie musi zmienic tryb życia.I mam nadzieje ze ten suplement bardzo mu pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
selen i cynk w kapsułkach. nawet na ulotce jest napisane że powinien być stosowany przez mężczyzn w wieku rozrodczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiiiska
Jesli chodzi o suplementy dla mężczyzn to ja jestem zdecydowanie jeszcze za takim rozwiązaniem http://www.manforte.pl/ Bogactwo składników sprawia ze tak naprawde dostarczamy organizmowi wszystko to co jest potrzebne, a do tego jeszcze podnosi nasze libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolew
My planujemy drugie dziecko i musze powiedziec ze mąż zaczął teraz przyjmowac fertimen. I własnie chcemy aby pomógł nam troszkę w naszych staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj M łyka 2 razy w tygodniu maca, kwas foliowy, cetebe, selen org., l karnityne, body max, capivit a + e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×