Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co o tym sądzicie

Polecane posty

Gość gość

czesc! Pomóżcie prosze i podzielcie sie swoją opinia! Mam świetnego kolegę z pracy, lubie z nim przebywać, żartujemy. Co jakiś czas dotkniemy sie niby przez przypadek, tzn.tak mi sie wydaje, ze "niby". On tez sprawi mi jakiś komplement. Do tego co i raz da tez jakaś aluzje z podtekstem. Wczoraj na przykład powiedział mi, ze wyglądam pieknie i zapytał dlaczego tak sie staram... Jak odnieslibyscie sie do ostatniego zdania w stosunku do całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi na nim zalezy i chce po prostu wiedzieć czy widzicie jakaś nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro się podobasz to nadzieja jest. Może zapytał o to bo chciał usłyszeć że dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r***ał by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A uważacie ze mezczyzna flirtuje i prawi komplementy tak po prostu? Czy tylko wtedy kiedy kobieta faktycznie mu sie podoba, pociąga go i on ma na nia ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co, kiedy mężczyźni według Was flirtują z kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tacy, co flirtują ze wszystkim, co się rusza i na drzewo nie s*******a, ale wystarczy poobserwować, jak on się zachowuje w stosunku do innych kobiet. IMO leci na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz. Najgorsza jest ta huśtawka, ze raz on po prostu wydaje sie byc mega zainteresowany, a innym razem zachowuje sie zwyczajnie. Doprowadza mnie to do totalnego rozchwiania i potem juz sama nie wiem jak mam sie zachowywać względem niego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×