Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaa23

co oni mają w sobie?

Polecane posty

Gość onaaa23

instruktorzy, z początku uważałam swojego za zgreda, jednak z czasem,po długich rozmowach,bardzo mi się spodobał... egzamin zdałam lecz chciałabym jakoś "miło" zakończyć tę znajomość... tylko dla własnej przyjemności... Czy można mu coś zasugerować? i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa23
OzP juz byl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa23
ktoś się pode mnie podszywa ale sopko... niedopieszczona co to znaczy ozP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie oni maja cos w sobie tylko dziewczyny ktore na nich leca maja nie po kolei w glowie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa23
old shool to twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaaa23 a po co chcesz mu cos sugerowac?? jestes jakas latwa?? jak chcesz sie pozegnac aby zapamietal to daj mu 0,7 ladnie zapakowana albo czekoladki a nie dupy od razu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysapala
onaaa:-(,spytaj ,moze teraz ja cię naucze ostrej jazdy ?Wyssij z niego wszystko ,a pozniej wyzygaj sie przy nim .Zalosna dziewucha :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysapala
oldshool ,podpisuje się pod tym ,co powiedzialas .Podobnie mysle jak i Ty .Onaaa daj mu pobzykac ,napewno nie odmowi .Zalosna suka ,takich Ci w dzisiejszych czasach pelno:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysapala
Takie kurwy :-(,za jeden usmiech do lozka .Nie wiem,ale jak na was patrze,tylko jedno w was widze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysapala
oldschol;-)-moja mysl Ciebie nie dotyczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysapala
malolaty ,zachowujecie sie ,jak gdyby was dom publiczny wychowywal :-(.Co to sie podzialo z tym swiatem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schimano
no zajebisci sa instruktorzy ... banda niedouczonych debili co miejsca w zyciu i porzadnej roboty nie umia znalezc tylko wola dupsko do auta wsadzic i za 5 zeta na godizne sie wozic na rozlozonym przednim siedzeniu z komorka w lapie i zgrywac gierojow ... no rzeczywsicie cos w nich musi byc co przyciaga takie desperatki jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astwomen
5 zł za godzine? u nas se biorą więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsadomina
a u nas jednemu takiemu jak zasadzili kopa ,to tak sobie lecial i lecial i rozpierdolil sie o drzewo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmętne rozważanai
a wie ktoś z was, ile oni zarabiają ma godzinę, o ile już ktoś poruszył ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsadomina
co za piekny widok ,jajesnica na drzewie ;-),a chuj pod drzewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsadomina
o duzo,za duzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsadomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmętne rozważania
dużo? eee, bez przesady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorekL
Pajace bez wobraźni! Gdyby nie ci instruktorzy, to byślie sobie na swoje zabawy szkolne mogli pomykac na autoglanach albo rowerami. Co ty, jeden z drugą, wiesz o pracy instruktora? Nie chciałbyś 40 razy takiemu tumanowi jak ty powtarzać, jak jechać, a potem ponownie tłumaczyć w nieskończoność, bo wasze mózgi przeżarte wódą nie przyjmują wiadomości z Kodeksu Ruchu Drogowego. Zarabiamy, ile zarabiamy, nie wasza rzecz, ale czasami szkoda tych zszarganych nerw za ten 1200 zł na miesiąc, żeby na takie tłuki, co to tylko o zrobieniu instruktorowi laski myślą w czasie jazdy i na takich debili, którym tylko BMW imponuje. Szkoda też tych aut, które niszczycie, gdy 100 razy mówi wam się, żeby zdjąć nogę ze sprzęgła, ale wy dalej piłujecie silnik. Szkoda na was czasu, żeby patrzeć, jak gębę do szyby przystawiacie, a my musimy udawać powagę, żeby sobie jaj z was nie robić. Szkoda też naszego zdrowia, bo jesteśmy niekarani (taki jest wymóg) i mamy średnie wykształcenie, czasami wyższe, a musimy jeździć z bukietami po wyrokach i dziwkami wielokrotnie karanymi. Szkoda naszych lat poświęconych dla nieudaczników, którzy swój brak kultury wykazują poprzez przejscie na drugą stronę ulicy, chociaż sie na nich nie krzyczało i nie obrażało. Uważacie, że jak zapłaciliście, to wszystko? Taki jest właśnie wasz poziom wykształcenia, kultury i wychowania. Miło wam? No i super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam instruktorekL pojechał po całości. ;-) Brawo! I miał rację, bo wyobraźni, to Wy nie macie. Ja nie chciałbym takiej niewdzięcznej roboty. Nie na darmo mówi się: \"Obyś cudze dzieci uczył\". To dotyczy nauczycieli i instruktorów też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez takie babsztyle jak autorka instruktorzy potem myślą że są super maczo sraczo samcami i ze na wiele moga sobie pozwolić i przystawiają się do Bogu ducha winnych dziewczyn. Jak suka nie da pies nie weźmie i to tyle w tym temacie. ps. Prawko zdałam za 1szym razem, tydzień po rozpoczęciu jazd dowiedzialam się z moim instruktorem była kiedyś afera zw. z molestowaniem i miałam mega stracha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorekL
Od kilkunastu lat pracy instruktorskiej nie zdażyło mi sie podrywać moich uczennic, bez względu na wiek, a było okazji mnóstwo. Niektóre same sie kleją, ale grunt, to zachować sie takiej sytuacji, jak należy. Nie zrzucajcie więc winy na instruktorów i nie kpijcie sobie, bo to praca trudna, wredni ludzie potrafią przyjść, ale jest też wiele satysfakcji, gdy po latach klikaset osób z moich byłych uczniów, potrafi zachować się przyzwoicie, jesteśmy w dobrej komitywie, a ja mam satysfakcję, że komuś pomogłem. A w sieci przeważnie na swoich instruktorów narzekają tumany, które chcą zrzucić odpowiedzialność za swoje niedouczenie na instruktora. Przechodzimy szereg weryfikacji i egzaminów. Nas też gnębią na szkoleniach, więc rozumiemy stres osoby uczącej się. Ale za nikogo nie pójdziemy zdawać egzaminu!!! Szkoda słów, zresztą to nie w temacie na erotycznym. Tylko taki jeden z drugą wkurzyli mnie. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyynka
autorko, ja uważam że to nic złego, banda zakompleksionych idiotów brzydkich kobiet które zazdroszczą wszystkiego, Dlaczego pytam to kobieta jest puszczalska? ja na to patrze, że jak ten "pies" weźmie to znaczy że co jest warty, przykro mi ale tu instruktor robi za dzi**kę. Zazwyczaj to prostytutkom płaci się za seks nie? a nie prostytutka płaci, czemu do cholery wszyscy tacy jesteście? jak facet przeleci panienkę to ona jest szmatą a on nie? zaraz zaraz... a jak tu ja np.chcę kogoś zliczyć bo mnie interesuje? Jeszcze druga sprawa, do tego niedorozwoja który napisał ze instruktor posadzi dupę i jeździ zamiast wziąć się za porządna robotę. Ty jesteś człowieku niedorobiony na dużą skale, zdajesz sobie sprawę jaka to odpowiedzialność? Ja niedawno zdałam miałam kochanego instruktora, dużo pracy włożył w to żebym jeździła tak jak teraz, bardzo mi się podobał i miałam ochotę na raz, lub dwa, ale nie czyni mnie to dziwka! dziwka daje za pieniądze! Czemu mam sobie do cholery odmawiać przyjemności?! w imię czego? cudzej moralności! Jak chcecie gnić niczym te stare zołzy spod kościoła które wszędzie widza dzieło szatana to wasza sprawa! ale bez żadnych takich ok? nie chcę jedna z drugą odpowiadać na pytanie zawarte w temacie to po co wygłaszać "moralności"? dla ulżenia swojemu ego? zlikwidowaniu licznych kompleksów? żałosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyynka
Pasadenka biedna dziewczynko... tak bogu ducha winne dziewczynki, jasne dekolt po pępek, dwuznaczne teksty,mini że jak się nachyli żeby otworzyć maskę to widać czerwone stringi ojejj jakie biedne owieczki, jak byłam na kursie widziałam co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zazwyczaj to prostytutkom płaci się za seks nie? a nie prostytutka płaci, czemu do cholery wszyscy tacy jesteście? \" Ten argument powalił mnie na kolana ;P \"banda zakompleksionych idiotów brzydkich kobiet które zazdroszczą wszystkiego\" OK, przyznaje że mam cellulit, rozstępy, pryszcze, zmarszczki, zajęczą wargę, wąsik, niski wzrost, znaczną nadwagę, żylaki, wypadają mi wlosy, nie golę się pod pachami (o innych częściach ciała nie wspominając) , juz lepiej \"biedna dziewczynko\" ? Terapia dowartościowująca udana? ;P No to spakuj kredki i wio do szkółki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justtyynka
Pasadenka wg.mnie jesteś zakompleksiona dziewczynka wychowaną w wierze chrześcijańskiej- co do twoich genialności "jak suka nie da to pies nie weźmie" skoro jesteś suką to szkoda mi cię, ja jestem kobieta, feministką,i ateistką, czerpię przyjemność z seksu, nie z przypadkowymi mężczyznami bo nie chodzę na dyskoteki i nie puszczam się tylko po kilku spotkaniach może pójdę do łóżka może nie, mam ochotę na kogoś,bardzo mi się podoba i już! łykam pigułki, umiem kupić gumki i tyle! "dowiedzialam się z moim instruktorem była kiedyś afera zw. z molestowaniem i miałam mega stracha..."-ojej... wiesz z tego co gadałam z instruktorami na forum "nie każda z was wygrałaby konkurs miss piękności" ty za pewne też ale ok, spoko.... wszyscy tylko czekają żeby cię molestować. Kredki spakuj ty, ja w wieku 25lat zarabiam sobie na kosmetyki dom i na mojego owczarka niemieckiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×