Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pedorita

Co polak potrafi??

Polecane posty

Gość Pedorita

Był tu temat o głupotach cudzoziemców w krajach w ktorych zamieszkują Polacy... zakładam temat o polakach. piszcie o smiesznych sytuacjach z zycia wzietych co widzieliscie lub slyszeliscie o naszych rodakach za granica?? smiesze, zenujace, niezrozumiale, glupie, zawstydzajace sytuacje z zycia . na wesolo i nie tylko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
dla mnie niezrozumiale jest ze wiekszosc polakow zamieszkujacych Irlandie kazdy urlop spedza w Polsce... czemu tak? ludzie maja pieniadze zeby wyskoczyc na jakies fajne wakacje ze sloncem i plaza ale wielu z nich leci do Polski na kazda okazje.. mi sie to wydaje dosyc dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
Wlochu opalony.... wrzucasz ten sam artykuł na wszystkie topiki :/ przyznaje dobry jest ale nie bede go czytac po 10 razy... nie o tym topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intel-ego
dla mnei niezrozumiale jest, ze polacy tak narzekaja na ten kraj (mowie tu akurat o anglii) krytykuja po kolei wszytsko i wszytskich a siedz atutaj latami...jak mi sie cos nie podoba to wyjezdzam, zmieniam i tyle....ostatnio siedziala za mna kobieta w autobusie (Polka) i narzekala, ze zapier....od rana do wieczora, ze mieszka w chuj...mieszkaniu, ze wspolkatorzy to debile, wspolpracownicy tez, lekarz to konowal, itp...no sorry, zaloze, sie ze ta pani nawet nie robi nic w kierunku zeby zmienic swoj los tylko narzek i narzeka...i tak neistety ma wiekszosc polakow za granica..w polsce im zle tu im zle..a moze to z nimi cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lab lab lab la la
poprosze pomaranczowy apple juice :) whiskey on the rocks bez lodu :) :) nie, nie ja krewetek to nie lubie ale seafood tak - seafood to moge jesc :) :) duzo jest fajnych perelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden taki mustafa
to potrafi tylko obrazac Polki bedace w zwiazkach z obcokrajowcami Wiekszosc Polakow za granica to rasisci murzynow nie lubia , ciapatych nie lubia zoltych nie lubia nikogo nie lubia tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka spod ilawy-pakistan
nie Polki a polczyny,ja do ciapakow,murzynow nich nic nie mam,poza tym ze,rodza im malpeczki zalatwiaja VISY za nasze podatki.niech taka kurwa mieszka sobie np w pakistanie czemu tu w euriopie???skoro sie kochaja powinni budowac zycie tam a nie u nas.nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka spod ilawy-pakistan
tym bardziej do skosno okich,japonki sa zazjebiste...mimo to wole nasze biale dupeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka vel wloh vel mustafo, pozwol, ze cie oswiece bo jak widac wiedzy nie masz zadnej a sie wymadrzasz. Wiza (schengen jak i pobytowa w UK-choc i tak pewnie nie wiesz co to za rodzaje wiz) dla obcokrajowca bedacego w zwiazku malzenskim z kobieta z UE jest ZA DARMO. Wiec nikt nikogo, a juz szczegolnie ciebie z podatkow nie okrada. Poza tym, jakie u was?? Nie mieszkamy w Polsce wiec jakie u was? Poki co nawet ty u siebie nie jestes, wiec spierdalaj w polpodskokach do Polski (tam bedziesz u siebie) jak ci sie nie podoba i tam wyglaszaj swoje rasistowskie teorie. Ale obawiam sie, ze przyjdzie taki dzien, ze mozesz dostac niezle manto za to co robisz. No ale zapewne nie powiedzialbys tego wszystkiego co tu piszesz w twarz, bo cipa poprostu z ciebie nieprzecietna. I dlatego tez spedzasz godziny na kafe najezdzajac na Polki. Bo na nic innego cie nie stac. Mocny w gebie tylko w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
haha dobre z tym sokiem ;) a z tym narzekaniem to świeta prawda!! tez tego nie lubie, moja kumpela wyjechala do Irlandii ze mna jakies 5 lat temu. ja juz tam niemieszkam, ale jak mieszkalam nigdy nie nazekalam, sama sobie wybralam zycie, zawsze sa jakies pozytywy, dobra miasto nie jest piekne, pogoda do dupy ale z kasa ktora zarabiasz mozesz latac na kanary co drugi tydzien... nie jestem typem osoby ktora wyjechala na zarobek, wyjechalam zyc. ona niby tez, jednak caly czas slysze od poczatku ze jej zle, ze do dupy , ze ona chce do polski ze to ze tamto... masakra, jak sie pytam czeu nie wyjedzie to mowi ze kasy nie odlozyla. to ja niewiem na co ona wydawala bo zarabia dziewczyna dobrze... ja wyjechalam do hiszpanii a ona dalej tam siedzi i jak do niej zadzwonie to tego samego slucham.. :) przeciez nikt nikogo nie slucha zeby jechac do anglii czy irlandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
dla mnie tez glupie bylo zachowanie polakow, ale to juz dobre kilka lat temu. jak byli w polsce to sie naslyszeli ze zapraszaja ich do anglii czy irlandii bo tam duzo pracy dla nich i pieniedzy, i przyjezdzali tacy z biletem w jedna strone bez zadnego siana na poczatek, bez jezyka wogule myslac ze praca na nich juz czeka na lotnisku... a potem na ulicach lezeli na spiworach... jasne lepiej byc bezdomnym w Anglii niz bezrobotnym w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuszka...........
znajomy na lotnisko sie spoznil w irlandii, lot na wielkanoc do Polski, samolot juz zakonczyl odprawe, wiec babka mowi, ze moze go wpisac na nastepny samolot na stand by. a on na to, ze on nie chce stac w samolocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
haha dobre :) lotniskowe historie sa najlepsze... czasami mam wrazenie ze ludzie nie maja pojecia co znaczy slowo "kolejka", najwiecej w lotach do Polski . nie raz sie nasluchalam klotni ludzi na lotnisku w kolejce pierwszenstwa w ryanair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc
nie zapominajmy o oklaskach dla pilota!!!!!!tylko w samolotach do /z polski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poje** z gory
ty "Don" czy jak sie zwiesz, chyba tylko do anglii z polski i z powrotem latales jesli myslisz ze oklaski dla pilota dto polski zwyczaj - ALE SIE USMIALAM HAHAHAHHA zwiedzilam pol swiata, w kazdych liniach: amerykanskich, francuskich, arabskich czy beligijskich zawsze ludzie klaszcza za wdziecznosc pilotowi ze poprowadzil maszyne do celu. wez wiesniaku sie w garsc i przesztan pieprz** takie farmazony haha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna cola
Mi się chce śmiać z Polaków jak widzą wystawki, to wszystko zbierają, czasami siedze na balkonie i się śmieję, serio jak byście ich posłuchali to byście z krzeseł pospadali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc
moja droga od 7 lat pracuje na lotnisku (nie w polsce ) i latam bardzo czsto poza europa i uwierz mi wszystkim sie oklaski kojarza z polakami.szczegulnie piloci z czech ktorzy w 85% przypadkach pilotuja samoloty (loty low cost) w europie z/do polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
zgadzam sie ztymi oklaskami, tez bardzo duzo podrozuje i moze raz sie zdarzylo w locie nie do/z polski, oklaski. ale generalnie to Polacy klaszcza zawsze, tez mie si enieraz smiac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
aaa przypomina mi sie jedna rozmowa w autobusie dwuch panow z polski tez sie usmialam : -"stary ja teraz tyle siana mam, zaje... tu jest , w PL taka lipa" -"nooo ja tez staarry, juz se nakupiłem tyle swetrów"!!! Niewiedzialam ze bogactwo sie swetrami mierzy! :D:D hehe i druga rozmowa pary: (ona: blond farbowane wlosy, tipsy na 5cm ,biale kozaczki. On: lysy, twarz zabujcy, bez szyi, w dresie i obwieszony "złotem" hehe) , rozmowa ma miejsce w butiku z damska bielizna: Ona ogladajac skromną piżamke: Kochanie nie sadzisz ze w takiej piżamce to by bylo tak sexownie?? On niskim agresywnym głosem: Sexownie to by było BEZ PIŻAMKI!!! Jak wyszłam ze sklepu to sie prawie poplakałam ze śmiechu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja2
hahhahahhahahhahahahahhahahahha ale się uśmiałam z tych swetrów :)))))))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze i drugie
swietne! dawaj dalej! az mnie boki ze smiechu bola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
zaloze sie ze kazdy sie takich tekstow nasluchal, polacy czasami zapominaja ze nie sa sami w publicznych miejscach... mi tez sie kiedys przytrafilo, w pociagu z kolezanka prowadzilysmy rozmowe o sexie ale taka bardzo osobista, rozgladnelysmy sie czy nie ma nikogo kolo nas, na siedzeniu obok siedzial chopak, typowy irladczyk, rudy , piegowaty z biala cera. po 30 min rozmowy ktorej wole nie pamietac koles odebral telefon po polsku, obie zapadlysmy sie pod siedzenia ze wstydu. a najgorsze jest to ze codziennie wracalam tym samym pociagiem do domu i on tez przez nastepne pol roku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo samolotow to nie zauwazyliscie przy ladowaniu samolotu do lub z polski zawsze, ale to zawsze zaraz po zetknieciu kol samolotu z plyta lotniska zerwie sie jakis albo nawet kilku i bagaz juz wyjmuja? jakby to mialo jakies znaczenie jak szybko opuscisz samolot albo wogole lotnisko.. no i te kolejki do samolotu.. ja rozumiem jak ktos leci z rodzina to zalezy im zeby siedziec obok siebie, ale samotnie podrozujacy czasem juz na godzine przed odlotem ustawiaja sie w kolejce jakby miejsc mialo by zabraknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloh opalony pakistanska bryza
ty pedol-rita musisz byc pedalem i z kompleksami,boli cie ze Polacy takich chorych podludzi nigdy nie zaakceptuja.,i kurwa bardzo mnie to cieszy a teraz spierdalaj moze jakas polczyna ci sie wypnie albo murzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, to klaskanie to typowo polskie. Zanim wybralam sie do UK odwiedzilam kilka krajow i poprostu mnie zatkalo jak po wyladowaniu w UK Polacy zaczeli klaskac. Nie wiedzialam wogole o co chodzi:D. Nigdy wczesniej sie z tym nie spotkalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie rozumiem tego pospiechu i przepychania sie. Ostatnim razem gdy lecialam samolotem, to bylam doslownie ostatnia osoba, ktora wchodzila do samolotu. :) Celowo tak zrobilam zeby byc ostatnia i wybrac sobie sama obok ktorego przystojniaka usiade. ;) Kiedys bylo tak, ze zajmowalam miejsce przy oknie a potem dosiadala sie jakas 'patologia'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywes saint
taaa...ale ty mayor durna jestes...myslisz, ze jak ostatnia od samolotu wsiadlas to napewno byly wolne miejsca akurat kolo przystojniakow hahahahah mnie w samolotach najbradziej wkur..drace sie na caly regulator dzieci, sorry mamuski mozecie na mnei naskoczyc, ale jak slysze przez 2 godziny ryk takiego bachora to oczyma wyobrazni katapultuje potworka i jego mamuske z samolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×