Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CO POWIECIE O STUDENTACH AWF

Polecane posty

Gość gość

Jestem ciekawa waszych opinii, bo moje przygłupie koleżanki chwalą się na wsi że są STUDENTKAMI, a ja się pytam czy żart to czy kpina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student awfu jednym zdaniem? "uczyc mi sie nie chce, mature mam fatalną to pójde na awf"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też tak sądze; ale na wsi studia to szpan... a jak widze te idiotki jak się z tego powodu wywyższają to mnie k***a krew zalewa.... co za żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc jestem ze wsi (ok 2000 mieszkanców) a o moich planach na studia dowiedziało sie pare osob rok przed maturą. jakos zbytnio sie tym nie szczyce bo nie ma czy, nie ja pierwsza pojde na studia i nie ostatnia. moze dlatego ze mam iloraz inteligencji wyższy niż krawężnik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale one się ywyższają bez powodu a i ludzie jeszcze im wtórują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to małomiasteczkowe zachowanie. Nie pytam zlosliwie. wkurza cie to nie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiuje mechatronike ale większość tych ćwoków nawet nie wie co to jest... mnie uważają za brzydką (no jakaś super ładna nie jestem...), a te idiotki za ładne i bystre; a jeszcze te wiejskie tumany się ślinią do nich jakby wsieklizna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AWF w Krakowie to renomowana uczelnia, Maciek Kot tam studiował i wielu innych znanych sportowców, także fizjoterapeuci kończą AWF albo UM najczęściej. Trzeba chodzić w LO na biol. chem., bo inaczej marne szanse dostać się na porządny AWF. U nas wszyscy zdawali rozszerzoną biologię na maturze. Nie wiem jak teraz, ale nie ma takiej opcji, żeby leń i nieuk skończył studia, obojętnie jakie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzkie żale odrzuconych i pretensje do całego świata? Idą na AGH albo jakąś politechnikę, żeby złapać męża. Potem się wyzywa i zazdrości koleżankom. Wyluzujcie i zacznijcie się zachowywać jak ludzie, może się jeszcze uda? Nikt nie lubi wulgarnych, chamskich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj uklad na sciezce na 5.0 rundak fiflak fiflak salto lamane w tyl, lub druga sciezka salto w przod do rundaka salto w tyl i z rozbiegu salto do salta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego tak mało ludzi ze wsi idzie na uniwersytety rolnicze albo przyrodnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ido na AWF-y hehwwhwhwhwhwhheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie boli tylko głupota tego plebsu... noż k***a ja rozumiem ze może faceci lubią ładne, gibkie dziewuchy (niekońiecznie bystre); dobra nie oceniam; ale AWF to nie jest żaden prestiż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studia się nie idzie dla prestiżu. Potem każdą sprawę przegrasz jak weźmiesz prawnika, który poszedł na takie studia, bo to prestiż. Tak samo tylu felernych lekarzy popełnia błędy, a budynki się walą z winy jakiegoś nieuka. Dziękuje za taki "prestiż". Trzeba być dobrym w zawodzie i skutecznym, wtedy dopiero jest prestiż, a nie samo wykształcenie. Prości ludzie są zbyt głupi, żeby to zrozumieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×