Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co powoduje, że wyglądamy staro na twarzy

Polecane posty

Gość gość

Hej;) Mam do Was pytanie. Czy uważacie, że cera może bardzo dodawać lat? Mam 26 lat, jestem niska i szczupła. Są dni kiedy ludzie odbierają mnie na mój wiek albo rok mlodziej nawet. Rzadko jednak ale zdarza się, że dają mi 5 lat więcej. Mam szczupłą twarz i dość ostre rysy- dodają mi powagi. Natomiast, prawda jest taka że chociaż się staram mam mało czasu na sen, zdrowe odżywianie. Często nie dojadam. Mam pełno iegów i ogólnie suchą i zmęczoną skórę. Przyznam, że o cerę powinnam zadbać- szerokie pory-przebarwienia. I tu moje pytanie, czy uważacie, że skóra i zmęczenie może znacznie mnie postarzać? Czy to bardziej kwestia genów? Możecie mi coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- nie opalaj się, używaj cały rok! filtru na twarz - używaj nawilżajcego kremu do twarzy rano i wieczorem - polecam Cetaphil - idz do dermatologa i poproś o retinoidy zewnertrzne np. loacid, izotziaja, wyrównaj koloryt skóry i spłyc drobne zmarszczki. Jak długo ich używać? najlepiej do usrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za poradę.;) Zmarszczek nie mam ani jednej- jedno co dobre mimo strasznie suchej cery. Przebarwień w brud! Zaczerwienień i te szerokie pory. Myśicie że to może być powodem że wyglądam na wiele starszą? Nie mam z tym roblemu, żeby mieć 30 lat ale żadna nie chce wtglądać na tyle przedwcześnie;)\ Podejmuje walkę i nie wiem czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze ytanie o retinoidy- jakie mogą mieć działanie? Bo szczerze, to nie mam trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereded
Ja wyglądam dużo młodziej. Niekiedy dają mi mniej o 6-7 lat, niż mam. Co robię? Nawilżam, nawilżam i jeszcze raz nawilżam. Bardzo dbam o skórę, zawsze mam filtr UV, minimum 25, latem 50. Stosuje oleje do twarzy, zawsze nakładam krem rano i na noc. Ale u mnie pomaga to, że mam tłusta skórę, ona się dużo wolniej starzeje. Pamiętaj o nawilżaniu, pij dużo wody, stosuj maseczki regeneracyjne i zadbaj o przebarwienia. No i makijaż naprawdę robi cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mereded , Zazdroszcze Ci;) Ciekawa jestem ile stan skóry faktycznie ma wpływ na nasz młody bądź nie wygląd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przebarwienia i zaczerwienienia z wlasnego doświadczenia proponuje wyprobowac maske zelowa matt booster z bielendy, pomaranczowa saszetka, fajnie wyrownuje koloryt i ładnie rozświetla twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to chyba opryszczka to powoduje. Nie wiem już jak mam się odżywiać i co robić, żeby jej nie było. Jedyny plus tej całej sytuacji to krem endvir, który mnie nie zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, sama mam ostre rysy, więc wiem o czym mówisz :-) Nie jest z nimi łatwo... Oczywiście nic nie zastąpi zdrowej diety. Może teraz nie odczuwasz negatywnych efektów, ale uwierz mi, za parę lat Twój organizm może się zemścić :( Natomiast u mnie największym problemem były cienie pod oczami, strasznie mnie postarzały. Nie wytrzymałam i poszłam do kliniki medycyny estetycznej, podali mi kwas hialuronowy juvederm pod oczy i cienie zniknęły. Myślę też o innych zabiegach, ale może za parę lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkazka
zamiast retinoidów proponuję witaminę A w formie estrów. Fantastyczny krem Avst 1, niestety tani nie jest. plus jest taki, że starcza na 3 misiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo słońca i nie używanie filtrów przeciwsłonecznych. Ja zawsze latem smaruję się na twarzy kremem z wysokim filtrem 30 lub nawet 50. Krem musi być matujący i dobry jest z Bielendy z serii Bikini - dobrze nawilża i dosyć szybko się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powoduje? Kawa, cukier, alkohol, mięso, zarwane noce, niedotlenienie,brak słońca, kosmetyki, w tym filtry przeciwsłoneczne. A ponad wszystko makijaż strasznie postarza i nie ma wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp. wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprwda zlopie hektolitry kawy od lat i pale i wszyscy biora mnie za dzieciaka a mam swoje lata nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje lata to ile ? 25 ? Po 40 sie rozsypiesz od tych hektolitrow na bank i bedziesz miec milion dolegliwosci,w ruch pojda leki a do glowy ci nie przyjdzie ze to od kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno palenie papierosów i opalanie się ma na to wpływ. :( podobnie z odwodnieniem. No i geny też nie są bez znaczenia. Sama niestety mam tendencję do szybkiego starzenia się. Zdecydowałam się na wygładzanie zmarszczek u http://piotrromanczuk.pl/ - efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka misuri
Sporo czynników może mieć na to wpływ. Dieta i używki to jedno, ale swoje robi też stres (a na to nie zawsze mamy wpływ). Tyle dobrego, że w dzisiejszych czasach jest sporo sposób, żeby jakoś sobie z tym radzić ;) Ja się ostatnio przekonuję do medycyny estetycznej, widząc rezultaty po zabiegu osoczem bogatopłytkowym. Zainteresowanym polecam poczytać krótko na temat: http://misjame.pl/services/osocze-bogatoplytkowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej to chyba postarzają przebarwienia i plamy pigmentacyjne. Szczególnie takie, które powstają, jak się używa tabletek antykoncepcyjnych. Krem z wysokim filtrem do twarzy to podstawa. moim ulubionym jest matująca pięćdziesiątka od Bielendy z serii Bikini, bo nadaje się pod makijaż i nie jest tłusta, więc po posmarowaniu twarz się nie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mieć plamy i tak wygądać młodo więc pudło a filtry..bez sensu smarować twarz chemią ale ciemnota wszystko łyka i wierzy, że dzieki filtrom będzie zdrowa i młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opalanie, stres i zła dieta. Albo też nieleczone pryszcze i opryszczki. Albo ich wyciskanie. Stosujmy odpowiednie kremy, na opryszczkę ten endvir a na pryszcze coś wysuszającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnAx_3
Myślę, że brak kolagenu - polecam zaopatrzeć się w kolagen - ja kupuje ze sklepu www.KochamZdrowie.com polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powoduje, że wyglądamy starzej ? Oczywiście opalenizna. Szkodliwe promieniowanie UV źle wpływa na cerę. Dlatego warto zainwestować w dobry krem do twarzy. Ja postawiłam na markę LA Roche Posay i ich krem Toleriane Ultra , który chroni moją cerę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Nareszcie moja wrażliwa cera nie reaguje czerwonymi plamami i przebarwieniami na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tak nie postarza skóry jak solarium. Niestety wiem z doświadczenia. Pomogły mi zastrzyki z kwasem hialuronowym. Dla zainteresowanych tym konkretnie : www.techderm.pl . Rzecz w tym, że nie ma nic za darmo. Także dziewczyny póki możecie dbajcie o swoją skórę, profilaktyka jest najtańsza i najskuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, człowiek jest coraz to starszy a nie młodszy, więc jak koniecznie chcecie młodziej wyglądać do na lifting twarzy sugeruję się wybrac, przykładowo do kliniki https://mediartclinic.pl/ w Poznaniiu. Lifting świetnie podnosi owal twarzy i wygladam o kilka lat młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne oczy i brak uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku na pewno przyczyniła się do tego ciągła praca przed komputerem. Odkąd zdałam sobie sprawę jak negatywny ma to wpływ na moją cerę chodzę regularnie na zabiegi rewitalizacji do dr Szczepańskiej w Mielcu. Bardzo polecam ten gabinet i jej zabiegi - mogą wiele zmienić w wyglądzie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres, smutek, niedotlenienie, nadmierna mimika twarzy, poważna mina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×