Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość absolwentka82

co robic po pedagogice?

Polecane posty

Gość absolwentka82

Wlasnie skonczylam ten kierunek i bezskutecznie szukam pracy. Czy sa tu osoby, ktore tak jak ja sa po pedagogice? Gdzie pracujecie, jakie kursy lub studia podyplomowe robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
absolwetka odezwij sie ja tez w tym roku skonczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
po pedagogice sa jakies mozliwosci wyjadu za granice ? ktos mi mowil,ze po pracy socjalnej,ale nie wiem czy to prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahhaaaaaaa
w policji? raczej psychologow,mnie po pedagogice oferują prace w szkole,w domu kultury i domach dziecka....mysle co dalej konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
mnie nigdzie nie ofreuja bo wszedzie etaty pozajmowane małe zapyziałe miasteczko, chyba zajmie sie moim hobby czyli grafika komputerowa i pojde w tym kierunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahhaaaaaaa
no ,niestety....ja chyba też się dokształcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
poza tym to jest bardzo wszechstronny kierunek studiow, mozna wiele rzeczy robi..np. pracowac w lokalnej gazecie..znam jedna osobe co po pedagogice jest dziennikarzem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
po pedagogice sa jakies mozliwosci wyjadu za granice ? ktos mi mowil,ze po pracy socjalnej,ale nie wiem czy to prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
tak i podcierac tyłki dziadkom.bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmm
a kto w Polsce podciera ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pedagog
póki macie czas i pomoc finansową przekwalifikujcie się, niby po pedagogice można robić wiele rzeczy, ale w praktyce kiepsko to wygląda i płaca mała a o policji to lepiej zapomnieć, żeby tam się dostać trzeba być wybrańcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logopeda bez pracy
na logopedię nie polecam. przepisy dot. otworzenia własnego gabinety są bardzo restrykcyjne a pracę w zawodzie ciężko znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka82
ja tez slyszalam, ze w policji potrzebuja pedagogow, tylko nie wiem po jakiej specjalnosci. ja skonczylam ped. opiekuncza a wydaje mi sie, ze tam poszukuja osob po resocjalizacji. czy ktos wie cos wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapa
STARY PEDAGOG A CO ROBI PEDAGOG POLICJI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka82
ja tez slyszalam, ze w policji potrzebuja pedagogow, tylko nie wiem po jakiej specjalnosci. ja skonczylam ped. opiekuncza a wydaje mi sie, ze tam poszukuja osob po resocjalizacji. czy ktos wie cos wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka 20 lat
po pedagogice w policji można pracować w policyjnej izbie dziecka, albo po ukończeniu szkolenia policyjnego (chyba dwa lata studiów) można być policjantem do spraw nieletnich ...... w naszym kraju to ma przyszłość :(...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka82
ale po jakiej specjalnosci mozna pracowac w policyjnej izbie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pedagogice mozna pracować we wszystkich placówkach opiekuńczych, wychowawczych, resocjalizacyjnych, edukacyjnych, pomocy społecznej, z dziećmi, osobami starszymi, niepełnosprawnymi... W placówkach państwowych, prywatnych, niepublicznych, organizacjach pożytku publicznego, sądach, policji itd. Wszystko zależy jaką ma się specjalizacje w pedagogice. Np. praca w charakterze pracownika socjalnego możliwa jest tylko po specjalizacji praca socjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po pedagogice opiekunczej i pracy socjalnej i pracuje w DPS mam tam staz ale we wrzesniu go skoncze :(. Mieszkam w malym miescie szanse na prace minimalne a znajomosci nie mam. A w DPS gdzie teraz pracuje jest chora atmosfera z trudem tam wytrzymuje :( i na staly etat szans tez nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45647572
MAM PYTANIE DO DOŚWIADCZONYCH PEDAGOGÓW mam do wyboru pedadogike zwykła nauczycielska - pedagogika przedszkolna, - pedagogika wczesnoszkolna, - pedagogika opiekuńcza, nienauczycielska: - praca socjalna, - animator i menedżer kultury. i pedagogike specjalna - oligofrenopedagogika - tyflopedagogika - pedagogika resocjalizacyjna co byście radzili ? :) wiem, wiem, ze z praca krucho ale zalezy mi na tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
i pracuje w poradni psychologiczno - pedagogicznej...Z tym wyborem kierunku to roznie bywa, bo niestety sa takie wymagania wobec nas - pedagogow,aby uzupelniac wyksztalcenie...zalezy do jakiej placowki trafisz...bo mozesz p. po pedagogice opiek. - wychowawczej trafic do osrodka rehabilitacyjno - edukacyjno - wychowawczego i przyjma cie - ale bedziesz musiala uzupelnic swoje wyksztalcenia o kurs pedagogiki specjalnej.Kolezanka pracowala w szpitalu,po ped. opiek. - wychowawczej wiec musiala uzupelnic - robila kurs z pedagogiki terapeutycznej:) Wiec ciezko doradzic,bo gdziekolwiek trafisz prawdopodobnie bedziesz uzupelniac kwalifikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
ja zrobilam po pedagogice podyplomowke z terapii pedagogicznej i uzyskalam uprawnienia do prowadzenia wlasnego gabinetu terapii :) to jedno z lepszych rozwiazan wg mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do pracy socjalnej
to nie trzeba miec specjalizacji, ustawa wyraznie mowi po jakich kierunkach studiow mozna byc pracownikiem socjalnym i tam jest takze np. socjologia... za granice jak najbardziej, do anglii zwlaszcza, ale trzeba naprawde znac jezyk, zeby pracowac w czyms w miare zgodnym z kwalifikacjami... a wcale nie trzeba podcierac pup staruszkom, ofert pracy w wielkiej brytanii jest naprawde duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
a ja podegogice opiekuńczej pracuje w świtlicy. Praca fajna, mniej stresów niż mają nauczyciele ale pensja ta sama. Trzeba tylko dodać, ze w tym zawodzie trzeba ciągle sie kształcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
ehhhh a czy czujesz ze sie realizujesz w takiej swietlicy?nie jest ta praca dla ciebie nudna?pytam bardzo zyczliwie,to ie jest bynajmniej atak;) bo ja bym chyba sie nudzila w takiej swietlicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwentka82
ja odbywalam praktyke w swietlicy i na nude nie narzekalam. jak mozna sie nudzic majac na glowie minimum kilkanascie dzieciakow w wieku 6-10 lat? ponawiam pytanie o prace w policyjnej izbie dziecka. po jakiej specjalnosci mozna tam pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pracy socjalnej Nie wprowadzaj ludzi w błąd jak nie znasz ustawy o pomocy społecznej, która obowiązuje już od 12.03.2004r.!!! Art. 116. 1. Pracownikiem socjalnym może być osoba, która posiada dyplom uzyskania tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny, dyplom wyższej szkoły zawodowej o specjalności praca socjalna lub ukończone studia wyższe o specjalności praca socjalna na jednym z kierunków: pedagogika, politologia, psychologia, socjologia lub nauki o rodzinie. http://bap-psp.lex.pl/serwis/du/2004/0593.htm + wprowadzone zmiany dotyczące powołania kolegium pracowników służb społecznych http://bap-psp.lex.pl/serwis/du/2005/1487.htm 11) w art. 116 ust. 1 otrzymuje brzmienie: \"1. Pracownikiem socjalnym może być osoba, która posiada dyplom uzyskania tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny, dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych, dyplom wyższej szkoły zawodowej o specjalności praca socjalna lub ukończone studia wyższe o specjalności praca socjalna na jednym z kierunków: pedagogika, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia lub nauki o rodzinie.\"; Jest jeszcze parę innych niuansów ale one nie dotyczą autorki topiku więc nie będe w nie wnikać. 45647572 Wybór specjalności w pedagogice wiąże się ściśle z twoimi planami i predyspozycjami. Zastanów się dobrze co konkretnie chciałabyś robić, z jakimi osobami pracować i w jakim charakterze i pod tym kątem wybierz specjalizację. Ostatecznie zawsze możesz zrobić podyplomowo inną specjalność jeśli tego będzie wymagał pracodawca lub twoja sytuacja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile mozna
zarobic w poszczegolnych specjalizacjach po pedagogice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz się migać
Gówno masz specjalizację i z tym gównem się teraz męczyć będziesz , zanim zapytasz o zarobki to pokaż że coś potrafisz za darmochę , czyli społecznie , za posiadanie dyplomu nikt Tobie nie będzie płacił kasiory . Teraz magistrem to prawie każdy jest ale magister nie jest równy magistrowi :) Ja zarabiam jako magister 14 tys. zł. miesięcznie i mam auto służbowe którym jeżdżę nawet na wczasy . Zapytaj w jakimś markecie budowlanym o pracę , może zarobisz 2000 zł miesięcznie roznosząc worki z klejem do glazury , żadna praca nie hańbi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×