Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xenna

co robicie ze swoją drugą połową w domu???

Polecane posty

Jestem ze swoim chłopakiem 2,5 roku. Od jakiegos czasu naszym największym problemem jest brak pieniędzy, no i cóz... nasz związek powoli się sypie,bo siedzimy w domu i na żadne rozrywki nie mamy pieniędzy..... Czyym się zajmujecie w domu, jakie macie sposoby na przetrwanie gorszych czasów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamasjdjdfkgfnjdjd
sex sex i jeszcze raz sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo rozmawiamy, planujemy, ogladamy tv, seksimy sie;p, gramy w rozne ciekawe "gry":p, bawimy się z kotami, sprzątamy, klocimy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka z alllegro
np namietne igraszki czy garoce, juz nie pamietam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaaaaaa
nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej kazdy ma cos ciekawego
do roboty - swoja prace zawodowa, czytanie, komp,tv, gadanie ze soba i znajomymi, rozne prace w domu, zabawa z psem. Nigdy sie nie nudze i zawsze brak czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaaaaaa
BO JESTEM NARAZIE SAMA. ALE JUTRO IDĘ DO PRACY, NIE LUBIE WOLNEGO BO WTEDY SIEDZĘ SAMA W PUSTYM MIESZKANIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erttytruyutiyiouopiop;oipiou
IZkaaa, a nie masz żadnego hobby ?????? Do Autorki: duzo rozmawiamy, oglądamy fajne filmy na komputzrze, czasem w coś gramy (szachym warcabt, gry erotyczne), wspólnie przygotowujemy kolacje przy świcach i muzyczce, gotujemy razem, czasem sobie tańczymy, czasem robimy dla siebie na wzajem striptiz... no i chodzimy na spacery :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka1987
nawet w scrable mozna grac z podtakstem....rozbieranym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my kiedys gralismy w karty na zasadzie: kto przegra robi coś dla drugiej osoby, cos erotycznego, co ta osoba sobie zazyczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwion
Nie martw sie Xenno. Wasz zwiazek i tak by nie przetrwal. Jesli ludzie sie kochaja, to potrafia sie cieszyc wlasnym towarzystwem, a nie - potrafia ze soba byc tylko wtedy, kiedy maja duzo pieniedzy i ciekawe rozrywki. Wasz zwiazek pokazal swoje prawdziwe oblicze - jest smutny, nudny i dretwy. Zazwyczaj dzieje sie tak, kiedy Waszym hobby sa jedynie imprezy, jestescie nieciekawi, nudni i niekreatywni. Ale nie martw sie, bo to zawsze mozna zmienic. Zawsze mozna znalezc cos co nie wymaga duzo pieniedzy i sprawia przyjemnosc. Trzba tylko chciec. Zycze powodzenia w zmianie osobowosci na interesujaca i wiecej szczescia z kolejnym partnerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hah jasne
brak kasy = związek się sypie. Jakie Wy niektóre jesteście nieskomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze optymistka
Zwiedzamy, zwiedzamy, zwiedzamy - wsiadamy na rowery, zabieramy prowiant i jeździmy po okolicy, w promieniu 50 km znamy już wszystkie ścieżki. Czasami dołączają do nas znajomi. Nasze wypady podreperowały również nasz budżet. Na trasach naszych wojaży chętnie pomagaliśmy innym,oni nam się rewanżowali. I tak mąż zmienił pracodawcę, ja też w końcu znalazłam pracę. Trzeba robić wszystko, tylko nie gnuśnieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhgfh
gramy w warcaby a czasem w bierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lotosu123
My przeważnie leżymy w łóżku i się kłócimy. Bo mój chłopak jest zbyt leniwy na jakieś zabawy czy piesze wycieczki. Przeważnie ja gadam a on słucha albo udaje że słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legia cudzoziemska
Wy to macie zajebiscie , ja mieszkam sam , w wynajętym pokoju i tylko kOnia wale, ewentualnie poczytam mądre książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×