Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o firmie KREDYTY-CHWILÓWKI?

Polecane posty

Gość gość

Brał ktoś tam kredyt? Brał ktoś tam pożyczkę? Brał ktoś tam chwilówkę? Dzisiaj jeden chłopak stał na rynku w Krakowie, dał mi ulotkę a ja mu powiedziałam spieprzaj chłopie do normalnej roboty a nie śmieci ludziom wciskaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka321
Kredyt jak kredyt. Możesz go szybko zaciągnąć przez co jest droższy. Brałam w http://kredyty-sms.pl/ Była to chwilówka na dowód. Procedura nie trwała dłużej jak 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyty chwilówki znajdują się w Ostrzeżeniach publicznych komisji nadzoru finansowego , że nie jest to zgodne z prawem, jak nie wierzysz to wejdz i zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie mialam na zycie bralam pozniej splacalam odsetki drogie wyszlo ze splacilam dwa razy tyle co wzielam,,, teraz nauczylam sie oszczedzac zeby nie brac kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc idiota by brac takie pozyczki ktore oddaje sie praktycznie drugie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ludzie nie mieli skad pozyczyc a byly naprawde potrzebne.niektorzy zastawiaja rzeczy w komisach wychodzi taniej,w zyciu roznie sie uklada.niektorzy na przyklad potrzebuja wykupic leki bo musza brac codziennie..to byla dla nich deska ratunku/a nie kazdy ma bogata rodzine przyjaciol chetnych do pozyczania ,,zgadzam sie sie sa idioci ktorzy pozyczaja na alkohol .ale nie wszystkich nalezy mierzyc jedna miara.widzialam tam osoby ktore nie wygladaly na meneli poprostu mniej zaradne od innych a oni na tym zyruja kiedys byl facet z awantura ze dali chlopakowi posiadajacemu zolte papiery rodzina musi splacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlodziejskie kredyty , nie badz glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc-gosc
lichwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem dotyczy nas wszystkich dlatego warto sprawdzać każdą opcje przed podjęciem ważnej dcyzji, ja korzystam z porównywarek bankowych np tej(http://crystalfinance.pl/pozyczki-pozabankowe) wszystko jest fajnie przejrzyście i na miejscu opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej firmy nie kojarze, ja jeśli muszę to korzystam z serwisu www.szybkie-chwilowki-bez-bik.pl Ostatnio pozyczyłem 500 zł po miesiącu oddam tyle samo. Więc nie stracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryela
jak ktoś bezmyślnie bierze pieniądze i nie ma jak ich spłacić to gdzie tu sens i gdzie logika??????????? Ja tam korzystam z szybkich chwilówek i jeszcze na tym zarabiam.Nie pierwszy raz korzystam z usług firmy Nobilon i nie narzekam.Trzeba się dobrze zastanowić na co wydaje się pożyczone pieniądze.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysia37
ja też sądzę, że chwilówki są dla tych co maja z czego spłacić.Nie raz korzystam sama, jak muszę.Staram się szybko spłacić i nie mam powodu do narzekań. Kilka dni temu skończyłam spłacać chwilówkę w firmie Nobilon.Pierwszy raz korzystałam z usług tej firmy i jestem zadowolona.Jak będzie taka potrzeba to chętnie znów skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinowski21
Cześć, polecam zapoznanie się z tą ofertą www.skanerkredytowy.pl - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna098
Jeśli muszę wziąć chwilówkę to biorę ją w Bank smart. Proste i przejrzyste zasady. Składam internetowo wniosek i pieniądze mam w kilka chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonicca
To prawda, ale też warto pamiętać o tej opcji w podbramkowej sytuacji, nie każdy ma oszczędności np na czas choroby, a za coś leki trzeba kupić, nie każdy ma wielu znajomych i rodzinę, a gdzieś pożyczyć trzeba, tu są np chwilówki www.finanovacash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja moge polecić Ekspres Kasę, brałam u nich właśnie taką szybką pożyczkę, życie mi uratowali. Pieniądze pozyczaja na dowód i przelewają błyskawicznie na konto. wiele osób narzeka na tego typu firmy, ale jak się spaca w terminie nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsee
Fajną, bezpłatną usługę proponuje serwis www.GdziePozyczka.pl. Wystarczy zarejestrować się, aby codziennie otrzymywać na pocztę email newsletter z przeglądem pożyczek i kredytów dostępnych na rynku, nowościami wśród produktów finansowych, promocjami banków itp. Dla osób, które planują pożyczenie pieniędzy, taka możliwość jest dużym ułatwieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvf
Korzystnie uzyskany kredyt służy klientom gotowkanatelefon ( zadzwon na nr 534508792) jako środki na inwestycje, jak choćby zakup samochodu lub mieszkania, ale także jako kredyty konsumpcyjne, z przeznaczeniem na wakacje lub organizację wesela. To klient decyduje na co wydaje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza oferta w Internecie to gotowkanatelefon zadzwon na nr 534508792) Jest to stosunkowo nowa firma, ale ma już dość duże grono klientów. Myślę, że kiedyś może stać się sporą konkurencją dla innych, nawet tych znanych i długo funkcjonujących firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata58
faktycznie te chwilówki sa mega drogie.ja zmuszona bylam wziac pozyczke i kolezanka (emerytka) polecila mi North team na warszawskiej bialolece maja dobre warunki i nie przesadzaja bo idzie to z ich srodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrt
Najlepsze pożyczki? Jak dla mnie to tutaj www.pozyczka-ratalna.pl Zawsze u nich pożyczam jak chcę wyjechać na wakacje, albo zrobić mały remont. Na początku wybrałem ich głównie przez możliwość załatwienia wszystkiego przez Internet. Teraz już znam się na tym lepiej i mogę śmiało napisać, że to najlepsza oferta na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaee
Zobacz na stronie www.pozyczka-ratalna.pl Pożyczka ratalna jest dobrą opcją dla każdego. Pożyczkodawca nie musi wiedzieć na co wykorzystasz uzyskane pieniądze, a Ty możesz zrobić z nimi co tylko zechcesz. A i okres pożyczki jest aż 2-letni. Koszty niskie, szybka i miła obsługa – czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k0RNICZEk
ja tam nie wiem co myśleć o tych firmach, sam nie brałęm. wszyscy straszą nimi, ale npmój brat wzioł w sms 365 i jakoś nie narzeka, mówi tylko że zanim sięna nich zdecydował to 3 inne firmy pogonił po prze czytaniu umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORTH TEAM
WWW.NORTHTEAM.EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa dla każdego http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyt na dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×