Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość franceska_27

co sądzicie o kosmetykach marki EVELINE?

Polecane posty

Gość franceska_27

macie swoją opinię na temat kosmetyków z tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekta
nie kupuje wole Loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz przontom to mósi bydź
tak, mam opinie. jest tylko kilka produktow ktore mnie urzekly, ale jesli ktos nie jest alergikiem, to sa to calkiem sensowne i fajne kosmetyki za bardzo przystepne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calllen
Jedne z lepszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez je lubie i uwazam ze wiekszosc z nich jest lepsza od lorealow i innych.. a mialam duzo ksmetykow roznych firm ogolnie uwazam ze polskie kosmetyki sa bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam puder taki elegancki tej firmy Celebrities się zowie, czy jakoś tak i jest świetny. Kosztował całe 12 zł, a nigdy nie miałam tak dobrego pudru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra firma. używam błyszczyka i balsamu do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka007
bardzo lubię. Używam kremów do twarzy (dzień, noc, pod oczy, bb), pudru, żelu do brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
mi pudry nie pasuje. wiecznie robia mi sie jakies plamy. Ale za to tusz do rzęś najlepszy. kupowalam droższe do 40zł ale raz jak sprobowałam z evelinu juz nie chce sie z nim rozstawac. jeszcze paietam rok temu kosztował 11zl teraz juz 16. Taki zloty z gumową szczoteczką. Wiecie może który? Jest idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziecie tak wychwalać to gówno, to zaraz zdrożeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
celebrities może? miałąm i u mnie się nie sprawdził chyba że trafiłam może na jakiś badziewny ale strasznie sklejał rzęsy. ogólnie to czytałam że pracownicy są beznadziejnie traktowani w fabryce dlatego nie kupuję nic z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne z tańszych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam właśnie opinie na stronie klubu ekspertek nt celebrites i oceniany jest naprawdę wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marka eveline to ostatnio jedna z moich ulubionych polskich marek! odzywki do paznokci, zwłaszcza ta wybielajaca jest rewelacyjna. krem bb jedyny ktory jakkolwiek kryje i jedyny ktory nadaje sie do cery ktora nie jest idealna i porcelanowa. siostra uzywa tych kremow ujedrniajacych i jest bardzo zadowolona..... mam tez krem nawilzajacy do twarzy i nie narzekam. polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubie kosmetyki eveline. Używałam kilku rzeczy do tej pory (m.in. serum na cellulit, znakomicie się wchłania) i jestem zadowolona z efektu :) skóra jest jędrniejsza, a co do marki to jest to dobra jakość za niska cene i nie jest trudno je dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dobrego na ich temat nie napiszę, dziwny zapach, dziwna konsystencja, zawsze z nimi coś jest nie tak. Kupowałam kiedyś na próbę, ale kazdy mnie rozczarował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię i stosuje szczególnie produkty botanic expert sprawdzają się u mnie idealnie. Wiadomo są różne gusta, ale jak dla mnie rewelacja skóra nawilżona a dodatkowo mogę utrzymać opaleniznę z lata o wiele dłużej. Myślę, że warto sprawdzić na sobie i samej się przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam kosmetyków tej marki. Kremy do ciała dla skóry wrażliwej i alergicznej powodują reakcje alergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćorelka02
Od eveline mam sporo kosmetykow z tzw. kolorowki. I niedawno wlasnie kupilam paletke do strobingu. Ciekawy kosmetyk, dotychczas konturowanie kojarzylo mi sie z bronzerem, a tutaj mozna wyczarowac cuda na twarzy, jednoczesnie ją rozswietlając. Ogolnie ten efekt rozswietlenia jest bardzo delikatny, naturalny. Jasniejsze odcienie zostawiam na jesien i zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie kupię żadnego kosmetyku z tej firmy. Odżywka do paznokci zniszczyła mi paznokcie na długo. Skład tego kosmetyku świadczy o tym, że producent ma gdzieś nasze zdrowie. Szkodliwe kosmetyki nie zostały wycofane ze sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×