Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anabelka

co sadzicie o moich piersiach?

Polecane posty

Gość anabelka
a moglabym cos z nimi zorbic? zeby ladne byly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererrraaaannnnnnnnoooova
sory ale obrzydliwe,,obwisłe i wogóle bllleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaaa a
jako plaska kobieta napisze -wole moje male piersi, ale faceci wola duze wiec sie nie masz czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
dziwne zeby w powietrzu wisialy..mam duze to i wisza..nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... no ni za ładne one... radze Ci dziewczyno z dobrego serca!zaoszczędz na operacje!!! ja sobie powiększyłam i są cudne :D jak sobie zmniejszysz i podniesiesz to tez bedą super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tererrraaaannnnnnnnoooova
dlaqczego na zdjeciach tak wysoko ręce podnosisz ,,,żeby były mniej obwisłe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsder
a masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I te pryszcze:( podniesione raczki nic nie pomoga... ja bym sie nie obnosila z takim biustem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież żaden facet który chce Cię przelecieć nie powie Ci że masz brzydkie cycki bo byś go wyrzuciła z sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsder
moim zdaniem lepsze nawet bardzo brzydkie , ale naturalne niz sztuczne . Nie ma nic bardziej odrazajacego niz sztuczny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsder
moim zdaniem sa całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
nie mam dzieci.... vivienne a ile zaplacilas za operacje??? i po co .....az tak brzydkie mialas? przecez faceci lubia piersi.... przeicez naturalne i tak lepsz eniz sztuczne justynka-nie sypiam z kazdym zacznijmy od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
kurcze czepiacie się, dziewczyna ma normalne cycki ani jakieś super ale też nie takie żeby pisac że to koszmar(tak swoją drogą ta co tak pisze niech lepiej pokaże swoje), naoglądała się gówniazeria silikonowych cycków w necie to teraz pisze brednie jak zobaczy normalne cycki...wielkie mi co cycki jak cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsder
ja jestem facetem . SAdze , ze lepsze takie niz Dody . Piersi z pewnoscia nie masz idealnych , ale nie jest tak zle jak ci wygadują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelaaaa
okropne masz te sutki !!! TAKIE DUZE ROZLAZLE COS OBRZYDLIWEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvin
do------->>>> duża mi...pokaż lepij swoje pokrako jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanvin wez sie uspokoj, pytanie bylo co sadzicie o moich piersiach, to napisalam, ze koszmar, bo takie jest MOJE zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o to, nie uważam że sypiasz z każdym. Ale zdanie tych z którymi sypiasz nie jest, niestety, obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42 42
mam 42 lata i mam ładniejsze,karmiłam dziecko i to b.długo. W ogole malo dbasz o piersi,masz rostepy,jakeis pryszcze. A ile masz lat? I nie mozna ocenic piersi z podniesionymi rekami :-)opusc rece jak sie fotografujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
wiem,ze nie sa idealne...mam swoje kg to i piersi tez to odczuwaja... wiem ze mam brzydkie brodawki.... nie wiem co z nimi robic;/ ale na operacje mnie nie stac, i zreszta az tak brzydkich chyba nie mam zebym musiala miec jakas operacje plastyczna, albo silikony wkladac.... widze ze faceci sa bardziej obiektywni niz kobiety....ktore tylko zawsze krytykuja i od razu porownuja do swoich.... to powiedzcie mi co moge zrobic,by sie podniosly troche,staly jedrniejsze...i wg was NIE BYLY TAKIE ZWISAJACE. bo pierwsze slysze by duze piersi w powietrzu lataly;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, jak juz zwisaja, to nic z nimi nie da sie zrobic. nie licz na zadne cudowne kremy, ktorekosztuja mase kasy... dobrze dobrany stanik to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezzzzzzzuuuuuu
Piersi jak piersi. Normalka. Widziałam gorsze. Myślę, że mogą się podobać. Ja bym się nie przejmowała. Przynajmniej masz co w stanik włożyć, a jak ściągasz go przed ukochanym to dla niego najważniejsza będzie ty. Na pewno nie są brzydkie. Sa zwyczajnie duże i obwisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×