Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Co sądzicie o tekście tego utworu muzycznego?

Polecane posty

https://www.youtube.com/watch?v=sCvpTzOV85I tego utworu :D Oto tekst: "Weszłeś do pokoju Słuchałem Slayera Kazałeś przełączyć Na Georgea Michaela Tłumaczysz się głupio, Że nie chcesz podziałów Horyzont Twój sięga Poza nurt metalu Jakiś czas temu to zauważyłem Czarne koszulki na białe zmieniłeś A miałem Cię kiedyś, za swojego brata Słuchaliśmy razem Maidenów i KATa Obciąłeś włosy Nie nosisz glanów Stałeś się dla mnie Zdrajcą Metalu Kurtkę skórzaną Kupioną na raty Bez żalu oddałeś Matce na szmaty Zdrajca Metalu!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p. ja widziałam w życiu wielu takich zdrajców metalu x Człowiek się po prostu zmienia i dojrzewa. W biurze obowiązuje dress code i nic z tym nie zrobisz. Ubieranie się na metala/punka/rapera kojarzy mi się z młodzieńczym buntem. Ja słucham różnej muzyki, ale szanuje gusta innych i się nie narzucam - to jedna z zasad savoir-vivre, które przychodzą z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek sie zmienia, taak zmienia sie, ja jakos sie nie zmienilem ty patalachu zasrany, jak mialem 5 lat sluchalem limp bizkit teraz mam 22 lata i tez slucham limp bizkit :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszedłeś", nie "weszłeś"...co za kretyn to pisał? I te rymy częstochowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 lata...to stary, to ty całe życie na tym pop-rocku przezyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kat też ma częstochowskie rymy. Jak w pieśniach kościelnych albo disco polo, zresztą wiele innych naszych za przeproszeniem zespołów jak Plaga albo Furia i inne podobne. Czasami tekst jest tak żenująco głupi, że aż śmieszny. Żadnego przekazu, może lepiej wersja inswrumentalna? Niektórym wszystko jedno do czego trzepią kudłami, więc po co się wysilać. Do d/u/p/y tekst ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramatycznie niekonsekwentny, wspomniane rymy, a do tego gledzenie wypisz wymaluj jak na kafeterii, buuu, ktos zmienil zainteresowania, ueee, jak moze nie lubic tego co ja. Dla mnie metal szufladkujacy sie jako metal jest zalosny, IYKWIM. Więcej oczekuje od ludzi z dobrym* gustem. *opinia prywatna i wielce subiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kat też ma częstochowskie rymy. Jak w pieśniach kościelnych albo disco polo, zresztą wiele innych naszych za przeproszeniem zespołów jak Plaga albo Furia i inne podobne. Czasami tekst jest tak żenująco głupi, że aż śmieszny. Żadnego przekazu, może lepiej wersja inswrumentalna? Niektórym wszystko jedno do czego trzepią kudłami, więc po co się wysilać. Do d/u/p/y tekst ☹ Powinni tytuł płyty zmienić. Bida z nędzą. Koty nocą przy śmietniku brzmią lepiej, dla mnie szkoda czasu na słuchanie, są lepsi☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe ględzenie kafeteryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym też pogratulować matce wyboru materiału na szmaty (że to jedzie zeszłym stuleciem to pominę, może jeszcze kolekcje gazet na papier toaletowy?). Powodzenia w scieraniu kurzu skóra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być tak ograniczonym żeby zamknąć się tylko w metalu. A w dodatku mieć jakieś durne żale do kogoś kto szuka czegoś więcej. Zbyt prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podsumowując: tekst jest głupi, niegramatyczny i dziwne, że ktoś w ogóle to opublikował. Jeżeli chodzi o przesłanie to też jest idotyczne bo nie ma nic złego w zmieniajacych się upodobaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie to na YT do cholery :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że wszelkie pseudointelektualistki z kijem w zadku miały okazje się powymądrzać odnośnie tego satyrycznego tekstu zespołu specjalizującego się w parodii metalowej konwencji :) powiedzcie mi, co jest przyczyną, dla której nie rozpoznajecie oczywistego żartu, ironii, macie autyzm? :) I jeszcze to zaprzeczanie sobie chwile dalej :D Najpierw śmiejemy się z podejścia -" buuu, ktos zmienil zainteresowania, ueee, jak moze nie lubic tego co ja. " A zaraz potem -"Dla mnie metal szufladkujacy sie jako metal jest zalosny, IYKWIM. Więcej oczekuje od ludzi z dobrym* gustem." :D No bo oczywiście - buuuuu, ktoś lubi metal i stawia go powyżej innych gatunków, nie ma takiego samego gustu jak ja, i śmie interesować się głęboko tylko jednym gatunkiem, ueeee, jak śmie, wszyscy powinni sie NIE OGRANICZAĆ, podkreślam NIE OGRANICZAĆ, czyli słuchać wszystkiego po trochu i za żadne skarby nie wykazywać większego zainteresowania tylko jednym gatunkiem muzyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no Mickiewicz i Słowacki to szczęściarze , że nie żyją w epoce takich wierszokletów , których zacytowałaś/łeś Mizantropia... bo by na bezrobociu siedzieli i biede klepali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz kij w zadku i nadmiar wolnego czasu, skoro z nudów wyszukujesz takie dziadostwo. Działasz w sumie na niekorzyść metalu, obrzydzasz go nam na wszystkie możliwe sposoby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MizantropiiOdrazie1994 jej/jemu seksu brak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru zgłębiać repertuaru Nocnego Kochanka, nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J/e/b/a/ć/ seks, jest przereklamowany jak metal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostym ludziom wydaje się nie ma nic lepszego niż seks. Schlać się i pobzykać, a do tego jakiś rock albo metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam was dość nudziarze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia i jej "nie, nie, wy nie rozumiecie, to parodia, ja wcale nie mówiłam, że biorę to na poważnie"...to jest żałosne. Jak już coś mówisz to się chociaż tego trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smokkrakow

Z lekka żenujące weszles niestety skreśliło dla mnie twór o nazwie nocny kochanek. Nie wspomnę i zachowaniu wokalisty na koncertach i jego „figlarnych” uśmieszkami rodem z disko w napierstkowie. Żenujące jako całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek M

hehe ßmieszne hehe jestem studentem i wcale sié nie uczé na sesje nocny kochanek bracia figo fagot popek tak ßmieszna muzyka na impreze hehe

 

wypi'erdalaj stád ku'rwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×