Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem wsciekla

Co to jest TLK??? Chodzi o kolej.............

Polecane posty

Gość jestem wsciekla

Ale jestem wsciekla....poprosilam babke w okienku na dworcu o bilety na pociag o okreslonej godzinie w okreslonym dniu.......a ona co dala mi bilety na pociag o godzine wczescniej i to nie na pospieszny , tylko na TLK ( Tanie Linie Kolejowe) wrrrr . Jestem wsciekla po prostu. Po odejsciu od okienka sprawdzalam wszystko dokladnie jesli chodzi o ulgi, stacje itd. Ale nie przyszlo mi do glowy ze mozna pociagi pomylic. No sorry! Wlasnie to zauwazylam i chyb jutro pojade przywalic tej babie. Co to jest to TLK...czy ktos tym jechal. Dodam ze TLK jedzie 2 h dluzej niz pospiech, wiec co to za szajs jest???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi raz baba drukowala 4 razy bilet bo jej się ciągle myliło :P na drugi raz radzę sprawdzać uwazniej. tlk to są tanie linie kolejowe czyli inter city. nie zdziwila Cie cena? bo sa one takie same jak w normalnym ic (z tym że zniżki uznają). w tlc obowiązuje rewerwacja miejsca (kosztuje to 3zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wsciekla
no wiec sprawa jest taka...dzieki wczesniejszemu postowi dowiedzialam sie ze bilety na TLK (niezaleznie od dlugosci trasy) powinny kosztowac 27 zł tu jest baaaaaaaardzo krociutki regulami : http://www.intercity.pl/photos/pl/tanibil.pdf A ja za swoje bilety: dokladnie 4 (2 normalne i 2 studenckie w jedna strone z miejscowkami) zaplacilam 185 zl, czyli wychodzi po niecale 37 zł ulgowy i 56 zl normalny , wiec ja juz nie wiem czy ta baba dala mi bilety na TLK (chociaz chcialam na pospiech o godzine pozniej) i po prostu policzyla ceny biletow jak za pospiech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wsciekla
please odpowiedzcie bo nie wiem czy nie zrobie z siebie idiotki jutro przy probie wymiany ( a wymienic chce dlatego ze TLK jedzie o cale 2 h dluze , a mi zalezy zeby byc wczesnie na miejscu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wsciekla
please pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TLK są to tanie linie kolejowe...ceny biletów obowiązują takie same jak w przypadku pociągów pospiesznych, ale tylko wtedy gdy kupisz z conajmniej 7 dniowym wyprzedzeniem:) no i miejscówka kosztuje 3 zł. No i wiesz co wydaje mi się, że TLK jeżdżą krócej, więc sprawdź dokładnie czas podróży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TLK to sa Tanie Linie Kolejowe. Cena ich biletów jest uzależniona od długości trasy, więc nie na wszystkich kosztują 27 zł...są to ceny takie same jak w przypadku pociągów pospiesznych, ale czas podózy tymi pociągami jest taki sam jak pociągami InteCity itp.- więc radzę Tobie wprawdzić czas podróży tym pociągiem, bo nie wierzę, że jest dłuższy o dwie godziny! Cena biletów obowiązuje oczywiscie pod warunkiem, że się wykupi bilet na conajmniej7 dni przed podrózą! No i cena miejscówki wynosi 3 zł:) to chyba tyle!:) pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedząca ona
na jaka trase masz te bilet??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podroznikkkk
ludzie nauczcie sie czytac!!!!!!!!!!!!! dokladnie masz w tym regulaminie co go podalas wszystko napisane!!!!!!!!!!!wiec sama miej do siebie pretensje ze nie doczytalas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wsciekla
juz sie wszystko wyjasnilo, pojde jutro zabije najpierw kasjerke ze sie pomylila, pomimo ze pytala 2 razy na ktora godzine ma byc pociag .Oddam bilety (10% potracaja) i kupie na pociag pozniejszy. A ta roznica czasowa 2 godziny miedzy TLK i pospiechem (tzn TLK jedzie 2 godziny druzej) wynika z tego ze maja inne trasy i inna liczbe przystankow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wsciekla
a za co mam miec pretensje????? ja w ogole nie chcialam kupic biletu na to TLK, tylko na pospiech o godzine pozniej. A pretensje to mam do baby , ktora dala mi bilet nie na ta godzine i nie na ten pociag co chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wsciekla
Trudno, nie będę ściemniać. Obciągam z połykiem za paczkę landryn z Lidla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhh
co nie doczyta to zmysliiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiii
z ciekawosci pytam ktory to tlk jedzie o 2 h dluzej niz pospiech?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×