Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co powinien czego nie

Co według Was mężczyzna powinien robić a czego nie?

Polecane posty

Gość co powinien czego nie

Ja np. jestem takim mężczyzną, że jeszcze nigdy nie wypiłem ani jednego kieliszka wódki (a mam już ponad 20 lat). Teoretycznie jest tak, że trzeźwość powinna być powodem do dumy, a jednak to, że nie piję powoduje że ludzie drwią ze mnie :-( Co według Was mężczyzna powinien a czego nie powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powinien czego nie
Nie zawsze jest to łatwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliczek
Przede wszystkim mężczyzna powinien być twardy. I nie przejmować sie takimi durnotami typu " co ludzie powiedzą" to dobre tylko dla małomiasteczkowych i głupich bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi zaimponowałeś. Przecież to co robisz jest właśnie na topie. Trudno zyć w społeczeństwie gdzie wszyscy piją łącznie z małolatami i nie pić, nie palić. Super, gratulacje! Zobaczysz, jeśli nawet teraz ktoś z Ciebie drwi to kiedyś nie będziesz żałował. To naprawde wielkie co robisz więc tak trzymaj:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Co powinien prawdziwy mężczyzna? Umieć okazywać miłość:) Naprawdę mało mężczyzn to potrafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> pijawka { Mezczyna powinnien sluchac kobiety. } A kończy się wyłącznie na podobnej deklaracji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam z Pijawką!! Powinien !! I jeszcze powiem, że mężczyźni powinni odczuwać mdłości i rodzić dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powinien czego nie
A czy np. według Was mężczyzna powinien bić się o kobietę (w razie nagłej sytuacji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powinien czego nie
Np. wtedy, kiedy jakiś "blokers" lub "dresiarz" zaczepi lub wyzwie jego dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuppupupupupupupupupupup
no oczywiście, że powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacky_g
lepiej żebyś nie pił wcale niż pił za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadfadfaf
dla mnie to absolutny pewnik: mężczyzna musi być odważny, gotowy stanąć w obronie kobiety, nawet może ciut agresywny (choć niekoniecznie) jeśli tego nie potrafi, dla mnie jest nikim choćby "nigdy nie wypił ani jednego kieliszka wódki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznanaaa
oczywiscie ze wtedy powinien stanac w obronie dziewczyny,chyba ze panna bardzo go stopuje to wtedy nie.,jesli zas chodiz o picie alkoholu to kazdego indywidualna sprawa,ale ja pije,wiec nie chcialabym zebym ja pila a moj chlopak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powinien czego nie
No to w takim razie ja jestem nikim, bo nie potrafiłbym stanąć w obronie kobiety :-( Prędzej sam bym uciekł niż martwił się o kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyradio
wychodzic nad ranem i wracac o zmroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadfadfaf
dla mnie tak, co najwyżej wzbudziłbyś moje politowanie, autorze tematu, ale na pewno są dziewczyny którym imponuje coś innego i które wcale nie potrzebują demonstracji siły czy brawury, więc się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×