Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyska123

co z pieczarek

Polecane posty

Gość tyska123

uwielbiam pieczarki, ale nie mam pomysłów co z nimi robić. Sałatka standardowa, krokiety, sos, smażone, zupa pieczarkowa, nadziewane, co jeszcze??????? Czekam na pomysły i przepisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O WŁASNIE TO
PIZZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
A masz może jakis niezawodny przepis na ciasto do pizzy? Ja próbowałam wiele razy i jakoś nigdy mi nie wychodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiłam pająka
leczo z pieczarkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
przepisy poproszę ;) a jeszcze zapomniałam ja z pieczarek robie jeszcze leczo - pieczarki, czerwona cebula, mięsko, najlepiej kurczak, papryka, koncentrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mogę mu pomóc
klopsy z pieczarkami (smażysz małe klopsiki, wrzucasz pieczarki i cebulę, smażysz, doprawiasz soła i pieprzem), kotlety nadziewane pieczarkami, jajka nadziewane pieczarkami i cebulką (jajka kroisz an pół, smażone pieczarki i cebulkę mieszasz z zółtkiem i odrobiną majonezu, wkładasz z powrotem do białek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotleciki z pieczarek. Robisz jak mielone, tylko zamiast miesa zmielone pieczarki. Można je wczesniej podsmazyc z cebulka, zmielić i dopiero wtedy dodać resztę i formowac kotleciki. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podp. sie czarnym nickiem
pasztet z pieczarek, pycha!! ale nie mam w tym momencie przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bia
Zrob panierowane w jajku i bulce tartej a puzniej usmazone we frytkownicy - pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój przepis
Robie ciasto jak na naleśniki tylko gęste i na ostro - sól, curry, pieprz, czerwona papryka, wyrywam nóżki z pieczarek - piekę je osobno, zanurzam pieczarki w cieście - jeśli jest dobre, trzyma się pieczarki, jak za rzadkie to spływa - i pieke w rondelku, na głębokim oleju, najpierw strona od główki, później od spodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bardzo prosty przepiss prosto z pizzy hut :D wyrwij z z wiekszych pieczarek nózki, do zagłebienia wsyp tartego sera, na gore plasterek boczku , zapiecz do chwili gdy wszystko ładnie sie zarumieni, posyp szczypiorkiem :d pycha:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo np. tak
usmaż kapuste pekinska z pieczarkami i pokrojona piersia kurczaka (dopraw sola, pieprzem, olejem sezamowym jak masz), wymieszaj z ugotowanym makaronem o ksztalcie cienkich rurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×