Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

swiatowaaa

co zamiast magla

Polecane posty

Prowadzę mały pensjonat nad morzem i ostatnio zdarzyła mi się bardzo nieprzyjemna sytuacja. Pościel, którą oddałam do magla straciła kolory (nie jest to zresztą pierwsze moje przykre doświadczenie z maglem...). Szukam więc zamiennika dla tego nieszczęsnego magla i ostatnio czytałam gdzieś o większych żelazkach, przystosowanych do prasowania grubszych materiałów. Niestety nie mam pojęcia jak to się nazywa i tym bardziej jak działa. Czy ktoś z Was o tym słyszał i może mi podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinss
może kup po prostu mały magiel domowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelazko o którym mówisz, to żelazko z generatorem pary - prasuje bardziej parą niż temperaturą :). sama takiego używam (prezent ślubny od znajomych) i jestem zadowolona. Prasuję nim wszystko, więc i pościel też spokojnie daje radę (można ją rozwiesić i prasować wtedy w pionie - po prostu przykładasz żelazko i prasujesz samą parą). Ja nie mam dużo rzeczy do prasowania, ale Tobie może przypasować fakt, że nie trzeba ustawiać temperatury do każdego materiału i można prasować jedno za drugim (tutaj nie jestem pewna na ile to kwestia firmy a na ile samego rodzaju urządzeń - ten mój to philips w każdym razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! prasowalnica multifunkcjonalna (Sucha para) firma" lgl-polska.pl" Idealne zastosowanie i efekty ,mam i wiem. Anna Musiok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×