Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutny młody człowiek

Co zrobić kiedy dziewczyna powie Nie?

Polecane posty

Gość Smutny młody człowiek

Cześć wszystkim jestem chłopakiem i mam trochę przed 20 rokiem życia. Przez całe moje życie zakochany byłem tylko 2 razy. Podobaly mi się inne dziewczyny ale nigdy poza pociągiem seksualnym nie było nic wiecej. Owe dwie dziewczyny były i nadal niestety są moimi koleżankami. Pierwszą z nich pokochałem jako mlody chłopak jednak dowidzialem sie że kovha mnie ona jako brata i nic więcej(nie nie pytałem sama powiedziała). Druga z kolei dziewczyna zaczęła mi się podobać od niedawna. Każdy jej dotyk, uśmiech wywoływał u mnie lawinę uczuć. Zaczęliśmy sie częściej widywac nie we 2 lecz na wypadach grupowych. A co za tym idzie spędzaliśmy crazem duzo czasu. Zacząłem do niej pisać, najpierw tak jako przyjaciel lecz przeszedłem w końcu do komplementów i wyznalem jej co czuje. A Ona napisała mi że kocha mnie jak brata , powiedziała to samo co poprzednia moja miłość. Spotkaliśmy sie na żywo i powiedzialem jej , powtorzylem to co o Niej myślę. Widziałem że bylo jej równie ciężko jak mnie. Powiedziała ze ma nadzieje ze nasze kontakty (przyjacielskie) nie pogorsza się. Tak prawie sie rozplakalem 2 raz dziwczyna ktora mi sie podoba chce byc tylko moją przyjaciółką. Jednak ona powiedziala ze gdybyśmy spróbowali być razem to Ona nie wie czy coś by poczuła. Powiedziała ze i tak niedlugo,wyjeżdża za granicę i nasz kontakt bedzie duzo słabszy. Podsumowując 2 kobiety które kochałem i kocham nadal nie chca ze mna być i ponadto niedługo pewnie stracę z nimi kontakt. Mam terax do was pytanie czy mam o Nią walczyć czy zapomnieć(co jest trudne) . Ja czuje ze Ona nie do końca wiedziała co ma zadecydować. Proszę Was o pomoc. Co mam robić, jak się o nią starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjjy77hhi
Moze jej sie zmieni za jakiś czas jesli będziesz przy niej jak przyjaciel czy kolega..może kiedys zrozumie że miłosc to nie tylko motylki w brzuchu i fajerwerki ale przede wszystkim swiadomosc tego że jest ktos na kogo można liczyć,ktos kto chce naszego dobra i szczęscia...dziewczyny nieraz takie są niezdecydowane,ona sama moze nie jest pewna czy kocha czy tylko lubi...moze za wczesnie wyznałes uczucie i sie wystraszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij szukać nowej. Podrywaj, baw się, zajmij się sobą. Jak nie to nie. Żadna normalna dziewczyna nie leci na chłopaka, który lata za nimi jak piesek, no chyba, że już żadnego innego nie będzie miała na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziała co ma zdecydować albo po prostu było jej żal kolegi, który nieszczęśliwie się zakochał. Nie dopisuj znaczenia, które byś chciał widzieć w jej zachowaniu. A nawet jeśli nie była pewna, to i tak dlatego, że nie zabujała się w tobie, więc zawsze byś był krzywdzony, bo ona nie byłaby w stanie tak się jarać twoim słowem, dotykiem, uśmiechem, tak jak ty doceniałeś jej gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie starać się, wybić ją sobie z głowy i utrzymać dotychczasową relację (jeśli ci na tym zależy). Może taka "karma" z tymi dwoma dziewczynami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic na siłę, jeżeli ona nie czuje chemii to nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny młody człowiek
Dziekuję wszystkim za rady. Tak możliwe że chce widziec że Ona nie jest zdecydowana. A prawda moze byc inna? Dziekuje jeszcze raz za rady i czekam na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonic do mnie ja ci napewno nie odmówie 708777127 nr wewnetrzny 173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnij się człowieku, to zwykły popęd a nie żadna miłość, tak zakochasz się w każdej która cię dotknie i ci stanie pałka, z miłością ma to niewiele wspólnego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamiętaj sobie mały na całe życie: "mili chłopcy nie ru...ją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×