Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienka z solarrrium

Co zrobić z facetem który za malo sie stara i jest skąpy ?

Polecane posty

Gość panienka z solarrrium

Spotykam sie z facetem od 2 miesiecy i zaczyna mnie to draznic. Za rzadko zaprasza mnie do restauracji, do kina czy nawet na zwykla pizze. W kolko by tylko chodzil na spacery - bo tak taniej :-o Kolezanki rozbijaja sie ze swoimi facetami po Tunezjach, Egiptach czy chocby wyjezdzaja nad polskie morze. I maja czym sie chwalic. Faceci ich staraja sie caly czas. A moj mam wrazenie ze ma mnie gdzies bo uwazam ze w zwiazku facet caly czas powinien sie starac i powinienzaskakiwac pozytywnie pomyslami. A to wyjazd gdzies na weekend np nad morze, a to weekend w gorach, a to wyjscie do kina czy restauracji. A on tylko spacery i spacery :-o Ostatnio jak szlismy przez miasto spodobala mi sie jedna spodniczka i powiedzialam mu o tym ze jest fajna. Nawet nie zareagowal :-o Jest fajny, ale niestety strasznie skapy. Co z takim robic ? Pomozcie prosze. Jestem zrozpaczona :-o Facet przystojny - ciacho mozna rzec ale taki sknera ze glowa boli :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz i pusc sie, zarobisz na spodnice i weekend nad morzem a on bedzie miał spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
czy wy się znacie wystarczająco długo? Czy jesteście ze sobą aż tak blisko że chcesz żeby ci facet kupował i sponsorował wyjazdy itp rzeczy - pomyśl troche dziewczyno, zacznij się troche szanować a jak nie to może ty spróbuj zarobić na wasze zachcianki, a nie wymagasz od faceta. Bo z tego co piszesz to mi wynika że szukasz sponsoringu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ooo matko doczytałam znacie się 2 miesiące, kurcze porażka twoje pytanie i wogóle zastanawianie się i pisanie że powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaine1
Dziewczyno mamy XXI wiek i faceci juz nie sponsoruja, szczegolnie panienek na chwile. Sama mozesz sobie na spodniczke zarobic. bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z solarrrium
Jejku a co ma wspolnego ze znamy sie 2 miesiace ? Facet powinien sie starac i powinien robic wszystko by dziewczyna chciala dalej z nim sie spotykac. Nie rozumiem i co to ma wspolnego ze sponsoringiem ? Czy on placi mi za mieszkanie ? A jak wyjezdza sie gdzies razem czy wychodzi to chyba normalne ze placi facet :-o Wy chyba nie wiecie co oznacza slowo sponsoring. Proponuje sobie poczytac zanim kogos obrazicie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wit. b complex
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mialby sie starac? co Ty robisz dla waszego zwiazku, który trwa tylko 2 miesiace ? Jesli szukasz sobie partnera , ktory ma cie wozic po calym swiecie tylko po to zebys mogla sie pochwalic przed kolezankami to chyba zle szukasz. Prezenciki, wypady do pizzeri czy wyjazdy nad moze nie swiadcza o uczuciu i zwiazku - daj chlopakowi spokoj jak lecisz tylko na kase.... jednego pokrzywdzonego mniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jejku a co ma wspolnego ze znamy sie 2 miesiace ? Facet powinien sie starac i powinien robic wszystko by dziewczyna chciala dalej z nim sie spotykac. Nie rozumiem i co to ma wspolnego ze sponsoringiem ? Czy on placi mi za mieszkanie ? A jak wyjezdza sie gdzies razem czy wychodzi to chyba normalne ze placi facet Wy chyba nie wiecie co oznacza slowo sponsoring. Proponuje sobie poczytac zanim kogos obrazicie " Po co ma się starać? Myślisz, że jesteś wyjątkowa? Nie ta to inna. 😴🖐️ A Ty jak sie o niego starasz? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie jestecie tacy glupi
czy udajecie 0/10 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z solarrrium
Jak sie staram ? Zawsze jestem ladnie sexownie ubrana, maluje sie i bardzo dbam o siebie a przede wszystkim to chce sie z nim widywac a nie z innym i to juz powinno mu wystarczyc ;-) Moglabym miec innego ale wybralam jego wiec niech on sie za to odwdzieczy i wykaze - zycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Kolezanki rozbijaja sie ze swoimi facetami po Tunezjach, Egiptach.... - z niego sknera a z ciebie kto??? juz sam twoj nick "panienka z solarrrium" o tobie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Ty powinnas chodzic z bankomatem a nie facetem:D 2/10 za poprawienie humoru w ten pochmurny dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"Ostatnio jak szlismy przez miasto spodobala mi sie jedna spodniczka i powiedzialam mu o tym ze jest fajna. Nawet nie zareagowal " no a jak to wygląda?? ta twoja wypowiedź. Świadczy to o tym że chcesz od niego kase nawet na jakąś tam głupią spódnice.... Dwa miesiące znajomości i wyjazd do tunezji itp ci sie marzy, dziewczyno zejdź na ziemię-to że ładnie wyglądasz to nie znaczy że że on ma stawać na głowie żeby cię zadowolić. Acha a on jak wygląda ? pisałaś że ciacho - więc o co chodzi? również z nim jesteś bo ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OO noo szokk
Nie wierze wlasnym oczom..! .Prawie mi wyskoczyly.. Ty mowisz ,ze jest skapy ?! . Rodzicie kapali Cie w goracej wodzie jak bylas mala ?. Tyyyy.. Sukienka Ci sie spodobala mowisz.. Pogielo Cie totalnie ?!. Wyjazdy do egiptu ? Ty pusta glowo. Takie chcesz dowody milosci Ty grzesznico ?!!!!.. Juz nie moge wytrzymac... TYYY KUPOOOOOOOOO.. Jestes taka debilna Bitch ,ze szal pytan....... Pewnie za bardzo lubisz wygode .. Ty dziwaczna lesbijko. brzydze sie takimi jak Ty.. jestes typem malej dziewczynki ,ktora jeszze nie dorosla bo za duzo miala w domu... Jestes chora na swoja pusta bezmyslna glowe....... OOO szokkkkkkk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z solarrrium
Tak tak, wyzywajcie mnie, wylewajcie swoje frustracje na necie :-o Nie wiecie co to zycie :-o Jesli jedna strona o siebie dba, jest szalenie atrakcyjna to ma prawo wymagac. Ale czy ja wiele wymagam ? Czy wymagam willi z basenem ? Co to jest na dzisiejsze czasy wyjazd we dwoje do Egiptu ? To marne jakies 5000 zl. To wiele ? A co to sa wyjscia do kina, pubow, restauracji. To dla was wiele ??? To moze wiele ale dla jakiejs cioty gryzipiorka ktory nie dosc ze jest wykorzystywany w pracy to jeszcze zarabia marne 3000 czy jeszcze mniej :-o Ja po prostu chce by mezczyzna sie staral, tylko to !! To tak wiele ? A debilne teksty ze to prowokacja wsadzcie sobie wiecie gdzie, tam gdzie slonce nie dociera :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Facet przystojny - ciacho mozna rzec ale taki sknera ze glowa boli \" cóż, nie można miec wszystkiego 😴. proponuje mieć brzydki zasobny portfel oraz sknerowe ciacho :classic_cool: tylko nie pogub sie w tym - lepiej nie używać imion i do każdego mówić \"kochanie\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesli jedna strona o siebie dba, jest szalenie atrakcyjna to ma prawo wymagac" Ale on to podobno tez ciacho, więc na tym polu jest po równo. Musisz mu zaoferować coś więcej jeżeli chcesz żeby Cię sponsorował. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OO noo szokk
Sponsora szukasz ..AAA.. To inna spr... Szkoda ,ze jetes tak bezmyslna w tym co robisz.. dobra ,juz bez jaj.. Tak na powaznie.. No wiem ,powinien CI kupic cos tam od czasu do czasu ,ajkos sukienke... Pff haha ,to byl zart.. Oszalalas ?. Sukienke? ! wyjazd? Tyy.Plugawcu.. Jak mozesz.. A wiesz co to kosciol ? Znajdz do niego droge..WIesz po co masz dlonie? Zeby sie zlaczyc i podniesc do gory w trakcie modlitwy ,a nie zeby wyciagac je do pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie a jak te sprawy
u was? Już coś było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z solarrrium
Na razie facet za malo sie stara by COS BYLO jak to okreslilas ;-) Na TO musi sobie zasluzyc :-) Poza tym ja nie jestem taka szybka latwa panienka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
no to sorry, kochanie, skoro on sie "nie stara" to widocznie dla niego dalej za brzydka jestes. nie ma innego wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZENATA
kochana, ja też mam podobna sytuację. Już prawie wprost mu mówie, teraz specjalnie oswiętacha gadam i prezentach myslisz, że się zapytał co bym chciała? Sknera i tyle. To ja się tak staram, SUPER PAZNOKCIE SOBIE CIAGLE NOWE ROBIE 3 RAZY W TYGODNIU NA SOLKE LATAM JA GLUPIA I PO CO TO JAK INWESTYCJA SIĘ NIE ZWRACA? Chociaż z tymi PAZ nokciami to mi troche przeszkadzaja w pisaniu a le z drugiej strony to moje hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na razie facet za malo sie stara by COS BYLO jak to okreslilas Na TO musi sobie zasluzyc Poza tym ja nie jestem taka szybka latwa panienka " mysle ze najdalej za 2 m-ce pożegna sie z tobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×