Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda.O-Safiro

Coś co mnie drażni...

Polecane posty

otóż firma zamieszcza ogłoszenie o rekrutacji na dane stanowisko odpowiadam na ogłoszenie gdyż spełniam wszystkie wymagania co więcej mam spore doświadczenie w tej branży i niemałą wiedzę. Mija jeden tydzien drugi zero odzewu a ogłoszenie wciąż się ukazuje jest wznawiane co dwa trzy dni o co więc chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wnikaj, nie analizuj. Ja bylam ostatnio na 2 rozmowach, po ktorych obiecano mi oddzwonic w przeciagu tygodnia. Od pierwszej rozmowy minal miesiac i tydzien - zero kontaktu :O, od drugiej 2 tyg - zero kontaktu :O Brak mi slow normalnie. A to nie sa jakies tam \'firemki\', tylko duze dobrze prosperujace firmy. No comment :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o to właśnie mi chodzi... miałaś szanse się zaprezentować... Firma do której \"piję\" nie dała mi tej szansy. Spełniam wszystkie wymogi ( a nawet mam większe kwalifikacje niż oni oczekują od kandydatów). Więc nie rozumiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zabawniejsze poszukują osoby z minimum 3 letnim doświadczeniem w bankowości , finansach. Ja mam 6 lat praktyki wyższe wyksztalcenie \"bankowość i finanse\" certyfikat doradcy finansowego w tym roku zaczelam studia podyplomowe już nie chca to nie chca bez łaski ale chciałabym się dowiedziec dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że czasami można mieć za wysokie kwalifikacje na dane stanowisko.. masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna męska świnia
idealne naturalnie!!! nasz kraj dąży przecież do perfekcjii, o zgrozo!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarra
Najczęściej stanowiska te są już obsadzone, ogłoszenie ukazuje się, by nadać temu pozór uczciwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chwileczkę przecież ludzie pracują więc jakimś cudem muszą znaleźć pracę?. Poza tym za ogłoszenie w prasie czy portalu internetowych ogłoszeniodawca płaci. więc gdzie jest sens tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarra
Staniwiska są obsadzane po znajomości. Cena za ogłoszenie w prasie nie jest żadnym wydatkiem dla przeciętnej firmy. Jeśli jest to ogłoszenie graficzne, często ma być w dodatku jedynie reklamą, nic za tym nie idzie. Tak robi firma, w której pracuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
albo wolą mężczyzn, albo juz kogoś mają i tymi wznowieniami ogłoszeń tylko udają, że nie mogą znaleźć odpowiedniego kandydata. jeszcze jedna rzecz, jedna z firm odezwała się do mnie dopiero po... ROKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleade
czasami jest tez tak ze ogloszenia w gazetach moga sie pojawiac jeszcze dlugo po rekrutacji bo firma rekrutacyjna wykupila abonament np na miesiac i gazeta musi sie wywyiazac z umowy. Nie jest to wporzadku w stosunku do kadydatow, ale tak wychodzi taniej, niz wysylac ogloszenie co tydzien a czasem umowyu z gazetami nie sa elastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia*****
ja kiedy szukałam pracy i nikt nie odzywał się do mnie po wyznaczonym terminie to sama dzwoniłam,żeby zapytać:czy podjęto już decyzję,albo pytałam wprost : dlaczego mnie nie wybrano? Najczęściej mówili,że wybrano kogoś z większym doświadczeniem.Uważam, że to chyba lepsze , niż czekać w nieskończoność na telefon i ogólnie dobrze jest o sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×