Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CYNAMONKA765

CYNAMON

Polecane posty

Gość CYNAMONKA765

Słyszałam, że cynamon ma własciwości wyszczuplające. Znacie może jakieś preparaty lub domowe sposobyz wykorzystaniem cynamonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja mam w swojej diecie cynamon, ale to stosowany na zasadzie przyprawy, bo wplywa na poprawe trawienia, ale nei slyszlam o preparatach z cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie one nie dzialaja
laski tu pisaly kiedys o okladach z cynamonem, poszukaj w wyszukiwarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam okłady z cynamonu - olejku cynamonowego ale tak mnie uczulił że mój brzuch wyglada fatalnie :( robiłam wg. intrukcji itp. musze teraz katowac się ćwiczeniami niż stosowac te okłady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czincia
uczula , nie stosujcie na cialo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka70
ja stosuje maseczke cynamonowa od pasa w dół , jestem w trakcie odchudzania a ta maseczka ma dzialanie ujedrniajace skore , i nie dostaje zadnego uczulenia a skórke mam gladaka jak pupcia niemowlaka :) i celulitis znika , a robie ja tak: 100ml jakiegos balsamu do ciala lub zwyklej oliwy, 2 opakowania cynamonu ,1opakowanie imbiru , 5 lyzeczek kawy rozpuszczalnej , i sok z jednej cytryny , wszystko to dokladnie mieszam i nakladam pedzelkiem na cialo owijam sie folja spozywcza (nie alumniowa). nato cieply dresik i pod kolderke na godzine dobrze jak mozna jeszcze dogrzac poduszka lub koldra elektryczna, i tak grzejemy sie przez 1godzinke , robi sie naprawde cieplo , a potem pod prysznic iwszystko dokladnie splukujemy i zakanczamy zimnym prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka70
zapomnialam ze mozna ja robic nawt 12 razyw tygodniu a przed nalozeniem nalezy zrobic piling calego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka70
porawka 2 razy w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexihela
w niemczech przed bożym narodzeniem bylo wielkie halo o zimtsternchen - cos tam było nie tak z cynamonem , ale nie zwróciłam uwagio, czy chodzi o jakąś kombinację , czy po prostu trzeba uważac na cynamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też swojego czasu robiłam okłady z cynamonem (a raczej z olejkiem cynamonowym) i baaardzo ujędrniło mi to skórę! Potrzebny jest najzwyklejszy, najtańszy balsam do ciała, 3 olejki: cynamonowy, geraniowy i rozmarynowy, orazm folia do owinięcia ciała. Do miseczki wlewało się tyle balsamu, by starczyło na te partie ciała, które chcemy odchudzić, dodajemy po 3 (NIE WIĘCEJ!!!) kropel z każdego olejku, nakładamy na ciało, owijamy folią i dodatkowo zakładamy ciepłe spodnie lub rajstopy. Następnie kładziemy się do łóżka na jakąś godzinę, potem zmywamy papkę pod wodą (zimną najlepiej), nakładamy jakiś balsam na ciało i idziemy spać. UWAGA-owijanie ciała folią, gdy pokryta jest tłustym balsamem to trudna sztuka... :D Powtarzać nie częjściej niż co 3 dni. Polecam równiez peeling z kawy, jako dodatek do kuracji ujędrniającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy... mam problemy z dostosowaniem czasu do sytuacji... :P np. wlewało się balsam, a potem dodajemy... :O A i do peelingu kawowego należy dodać odrobinę imbiru i cynamonu w proszku. Czyli poszukać w przerwie, przypraw... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to racja
nie wiecej niza 3 krople nie uczulaja. musze wyprubowac tego sposobu, dziekuje!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda cynamonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja codziennie mieszam płaska łyżeczkę z wodą I wypijam dwa razy na dzień, rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×