Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesoła

cytaty z piosenek - jakie są wasze ulubione fragmenty piosenek

Polecane posty

Gość wesoła

wpisujcie swoje ulubione piosenki, ich wykonawce i najlepsze fragmenty :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoa
''daj mi noge''''hej sokoly'' ''gdzie te chlopy'' ''stań powiedz nie jesteś sam''......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donata_20
"daj mi tę noc" "ja mam dwadzieścia lat ty masz 20 lat przed nami siodme niebo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla bla
Limp Bizkit "Behind blue eyes" ......but my dreams aren't so empty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zip
Kazik Co sie z tobą stanie gdy Ci ufać przestanę, gdy choć raz zwątpię czy mówisz prawdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango
Kult wolnosć po co wam wolność macie przecież filmy fantastyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi
"facet to swinia"..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, tyle moge tu wypisywac :P no to wpadlam na pomysl, ze pierwsze co mi przyjdzie do glowy - napisze. wiec \"on otchlania jest tysiaca slow\" to taki tekscior z utworu Prosba zespolu Artrosis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tego full....ale prócz tego co na dole Limp Bizkit pierwsze co przyszło mi do głowy to \"I\'m The God of Fuck...\" Marilyn Mansona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła
podoba mi sie cytat "hi" ...facet to świnia" hihihi spoko :):):) a porops ja tez uwielbiam Behind blue eyes Limp bizkit :):) echh z poza tym to wiele wiele innych piosenków :):) i czekam na wasze dalsze wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakespeare_in_love
" (...) Nie nie nie nie znajdą Nas od zmierzchu aż po brzask wiele znam tajemnych przejść do całkiem innych miejsc (...) " i jeszcze kilka innych ....... ale wyleciały mi z głowy ... może kiedy indziej wpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carisma
Oasis "Stand by me": "there is one thing I could never give you, my heart will never be your home"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i\'m so tired of being here suppressed by all of my childish fears and if you have to leave i wish that you would just leave because your presence still lingers here and it won\'t leave me alone \"my immortal\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogi booboo
12rael-płyta ISRAEL Abbadon- płyta WET ZA WET imasa masa innych m.in PEARL JAM . No i oczywiscie stara MOSKWA ( nie ta z płyty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doska
"...bosa do mnie przyjdz i od progu powiedz mi czego chcesz..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doska
"...bosa do mnie przyjdz i od progu bezwstydnie powiedz mi czego chcesz..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy jesteś taka bliska...
Soyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto one: -ofiaruje swojej dziewczynie.. -nie wierz nigdy kobiecie -jolka, jolka, pamietasz... -nie placz ewka bo tu miejsca brak, na twe babskie lzy.. -the last time, she ever saw him, carried away by the moonlight shadow.. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda195
... moje oczy są oczami wariata, kiedy spotykają sie w twoimi oczami .... .. taka miłość jest jedna, ty jestęś jedna, jesteś podwinięta rzęsą pod moją powieka... .... złość jest niedobra gdy z toba stoje, gdy ciebie widze, gdy ciebie czuje ..... ... z kims innym bedziesz i oczy otworzysz przypomne, spyta sennie co ci jest , po ciszy zbyt długiej odpowiesz " nic" , kiedy kwiat ci podaruje , nie róży ciepło poczujesz , to bede ja i zapach mojej skóry i podarujesz mi mysl " - wogole ta piosenka jest piekna i musialabym ja tu cała napisac "kiedy mysli mi oddasz" zespołu moonlight - posluchajcie sobie jest bezwzglednie piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuttupmahollaatchagurl
i know ..... you've been hurting..... but I BEEN WAITING TO BE THERE FOR YOU !!!!! And i'll be there just helping you out WHENEVER I CAAAAAAAAAAAAAAAAAN To śpiewa czarne dziecko w kościele w moim mieście Richmond Cali. Chodzę do kościoła tylko po to żeby posłuchać jego głosu. Anielski śpiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony cytat/motto \"Szczeście polega na tym - całe szczęście, by z prostych rzeczy nie robić intelektualnych labiryntów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldzgred
" Nie dokazuj miła, nie dokazuj Znowu nie jest z ciebie taki cud, Nie od razu miła nie od razu......" - Marek Grechuta A tak nawiasem mówiąc dobrze że Bic Cyc i Skiba śpiewa tą piosenkę "Facet to świnia", bo kobitki mają radochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villemo
A czy znacie SDM-Stare dobre małżeństwo? "Blus dla malej" "a mogliśmy razem łąką iść świt witać po kolana w rosie a mogliśmy mała piwo pić dom nasz zamienić na sto pociech" "napisz od serca do mnie list i zamieszkaj w tym liście cała niech śmiechu dużo będzie w nim obiecaj mi to dzisiaj mała" oj i wiele innych . sami zobaczcie, a może tak jak i ja zakochacie sie w naszych pieknych górach Bieszczadach?Sa tam co roku organizowane zloty "Bieszczadzkich Aniołów" klimat w stylu SDM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do SDMu należałoby osobny topik założyć ;) \"...herbata czarna myśli rozjaśnia a list twój sam się czyta za oknem śpiewają bluesa topole z Krupniczej...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda 195>> cytujesz piosenki z moich lat licealnych ;) wlasnie takich rzeczy sluchalam :D az sie lezka w oku kreci, choc to bylo w sumie bardzo niedawno... a ta \'podwinięta rzęsa\'- bardzo lubie to sformułowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wazne sa tylko te dni,ktorych jeszcze nie znamy, Waznych jest kilka tych chwil,tych na ktore czekamy\".....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cytatów, które lubie mam na pęczki, oto jeden z nich (byc może szerzej znany...) ;) \"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę Słowo to zimny powiew nagłego wiatru w przestworzach może orzeźwi cię, ale donikąd dojść nie pomoże zwieść cię może ciągnący ulicami tłum wódka w parku wypita albo zachód słońca lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic i nie stanie się nic aż do końca\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Good day my angel Myslovitz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI MGR
To bardzo smutna piosenka; oto jej fragment, kto zna tytuł i wykonawcę???:-) (...) My mother came to hazard when I was just seven Even then the folks in town said with prejudiced eyes The boy's not right Three years ago when I came to know Mary First time that someone looked beyond the rumors and the lies And saw the man inside (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×