Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Cz to drogo za zdjęcia ślubne czy nie?

Polecane posty

Gość

Czy wg Was 1100zł za zdjęcia ślubne-plener oraz zdjęcia w kościele +chwilke na przyjęciu to drogo? zdjęcia sa w ładnym eleganckim albumie. ile wy płaciliscie? pytam tak z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia20
nie, to nie jest drogo. powiedzialabym, ze wrecz tanio. obecnie za zdjecia placi sie okolo 2000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a to spoko, chyba bym nie dała 2 tys za fotki no chyba zeby jakies suuuper byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka_w_szampanie
Myślę, że to niewiele. Ja na swój ślub nie zamawiam kamerzysty i zamiast tego chcę ładny reportaż ślubny. Za zdjęcia z przygotowań, kościoła, wesela i pleneru w dniu wesela płacę 2.100zł, ale fotografa mam z małego miasta. Za podobną jakość zdjęć we Wrocławiu trzeba zapłacić ok. 4.000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie udalo za 500 zl... kosciol, cale wesele i plener... pan bardzo mily i kontaktowy w dodatku byl z nami w trakcie przygotowan od godz 14 (slub byl na 18) robil zdjecia podczas czesania i malowani :) i zeby nie bylo widzialam jego zdjecia i bardzo nam sie podobaly :) takze kto szuka ten znajdzie... dzien przed podpisaniem z nim umowy o malo nie podpisalismy takiej za 2 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
ja zapłaciłam 2500 (obydwoje bardzo lubimy dobre zdjęcia,to pasja mojego męża) były z przygotowań,ślubu,wesela i plener nast dnia.Wyszły niesamowicie (właśnie je dostałam) popłakałam się ze wzruszenia i ze śmiechu.Pełen profesjonalizm.Dobre zdjęcie to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 1400zł ale mam plener podczas wesela, studio (same studio 590zł kosztuje) i reportaz u mnie trwa od kąd mloda sie ubiera i mlody :P do konca mszy i jeszcze zyczenia pod kosciolem będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze to tanio. My placilismy za plener plus fotorertaz z wesela i slubu 2500 plus dwa albumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placilam 500 zl foty w albumie ok 50 - w cenie plener i podczas slubu calosc fot na placie DVD ok 300 mega tanio ale znam takiego co kasuje 12 000 z reportazem i studio plener wesele takze 2 tys to i tam malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola N Dwór Maz.
W 500 zł nie chce się mi uwierzyć że zdjęcia są piękne. Jeśli aparat cyfrowy takim jakim posługują się profesjonaliści kosztuje ponad 10000 zł a wiem że są i droższe to nie możne być takich cen. A gdzie jeszcze cena albumów i samych zdjęć, paliwa na dojazdy. Gdzie podatki. My płacimy za dwa albumy w sumie 200 zdjęć 1700zł. Mieliśmy już sesję narzeczeńską dla rodziców która była darmowa. Fotograf prosił nas abyśmy mieli przy sobie na wszelki wypadek 300 zł bo będzie więcej zdjęć niż określona ilość w umowie. Reszta dodatkowa zdjęć to już nasza decyzja. Do fotografa mamy pełne zaufanie bo jesteśmy jego kolejna parą z tego samego polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×