Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ,mkzjnbvjfkz

Czapki na zimę......

Polecane posty

Gość ,mkzjnbvjfkz

jakie beda modne czapki na zime, a wlasciwie gdzie mozna kupic cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredka83
Nie wazne czy modne...wazne abys dobrze wygladala w czapce i dobrze chronila glowe i uszy od zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbielala
w H&M zawsze mają fajne i niedrogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię czapki smerfetki :) są klimatyczne i dużo ich teraz wszędzie więc z kupnem nie ma problemu. Ogólnie wychodzę z założenia, że jaka by czapka nie była to i tak jest mi w niej brzydko ale zimą ciepła czapunia się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaś nie lubię smerfetkowych, bo wyglądam jak smerfetka. Wole proste, które pasują mi, więc muszę przymierzyć każdą i wybrać dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hal3
A ja polecam czapki typu toczek takie mieciutkie i okrągłe są super sama taka posiadam a jakie eleganckie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapka na zimę przede wszystkim ciepła, dla mnie też w miarę uniwersalna, bo noszę i płaszcz i kurtkę. Ale też warto pomyśleć o tym, żeby dobrać czapkę do kształtu twarzy. A jak będziecie potrzebować pomocy, co i jak dobrać ro tutaj możecie znaleźć porady http://blog.stilago.pl/jak-dobrac-czapke/ mnie pomogły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl są fajne czapki. Często tam kupuję rzeczy, a w głównej mierze ubrania, z których jestem zadowolony. A dodatkowo rzeczy na tej stronie są tanie i dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne czapki np. z futrzanym pomponem można kupić w tym sklepie https://kamea.pl/. mają różne modele, nawet takie bardziej eleganckie do płaszcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trochę się ostatnio rozglądałam za fajnymi czapkami zimowymi i trafiłam na stronę www.pawonex.pl Tam znalazłam szeroki wybór modnych czapek zimowych dla dorosłych. Polecam wam się zapoznać z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×