Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Pesteczka widzisz jak jest za drogo zle za tanio tez zle bo pewnie badziewie ludziom nie dogodzi;/ a jak wogole idzie od pcozatku odkad otwarłas interes? urobiłas chcoiaz na czynsz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Jestem tez :) plamienie w sumie tylko przy podcieraniu. Jak dzis sie nie rozkreci @to idę na betę jutro z rana i wszystko będę wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciągle upały, straszy deszczem, ciemno się zrobiło...a ja z mokrym ręcznikiem na plecach bo inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka na kasie mam 2 tysiące po dwóch tygodniach śmiechu warte, i to łacznie z alegro. Ale alegro dzisiaj zdejmuje trzy razy wiecej kosztów niż zarobków. Czynsz za dwa tygodnie 846 zł więc teoretycznie urobiłam. Ale co z tego. Zobaczymy jak po reklamie w gazecie będzie , przedwczoraj i dzisiaj była w fakcie reklama z kuponem rabatowym na 10% , zobaczymy jaki efekt to da, o ile jaki kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem... No ciekawe czy będzie lepiej ;) Dziewczyny głowy do góry , cycki do przodu , dupki wypięte i uśmiech na papki poproszę :D Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
I ja się melduje ;) dziewczyny, głowa do góry! Wszystko sie ułoży kiedy tylko najmniej będziemy się tego spodziewać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie się schłodziło , dzisiaj rano nawet zmarzłam przed 9 ta jak wyszłam i byłam w kurtce jeansowej, ale w centrum handlowym nadal upał i duchota pod wiatrakiem siedzę . Nie wiem kiedy się tu wychłodzi .. Ale na dworzu jest ok 21 stopni i przelotne deszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tylko bez kredytu to mi szkoła nie wiele pomoże, tych plecaków co mam po 80 i 169 zł to wybrzydzają że za drogie :/ Piórnik po 69 zł trzykomorowe z pełnym wyposażenirm też be, saszetki po 30 zł też zagraniczne ceny mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to,że załozycie nowy temat nic nie da,to wina kafe,jakieś problemy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok gościu i co z tego sprawdzimy zobaczymy. Pesteczka nie dogodzisz nigdy ludzie są wybredni a jak sobie radza inni w tej galeri ? maja duzy ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
O dziwo największy jest ruch na ciuchach, przychodzą przed otwarciem i czekają, ten jeden to 20 lat działa odzież wizytowa drugi to oulet ale też tłum ludzi sie kręci, mają fajne rzeczy, sama sobie kupiłam dwie pary jeansów po 35 i 39 zł . Zoologiczny dopiero otworzyli po miesiącu, ale chyba jest dochodowy bo pracuje tam 6 osób non stop , na 20 metrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) dziewczyny byłam dziś w smyku bo chciałam kupić prezent dla dziecka koleżanki, wzięłam w końcu cudną lalkę tylko za 70 zł. Mąż się ze mnie śmiał jak mu pokazywałam wszystko co chcę kupić i nie mogę się już zakupów doczekać jak zobaczyłam różne cuda, zawsze myslalam że smyk to drogi sklep, fakt że jakieś przeceny są, ale piękne ubranka tylko po 50 zł :) ale bym zaszalała już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
no widzisz anii ty mówisz ze ubranka po 50 zł taniej, a u mnie nawet za 20 zł mówią że za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja nie jestem dobrym testerem bo jesli cos kosztuje mniej niż 100 zł to nie zastanawiam sie nawet jeśli mi sie podoba :) zresztą zwykle nie zwracam dużej uwagi na ceny :) dlatego na zakupy chodze z mężem który jest głosem rozsądku :) chociaż nawet on uznał że te ciuszki po 50 zł nie są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Wg mnie drogo 50 zł za ciuszek dla dziecka też, jeden to ok, ale policz sobie ile będziesz musiała kupić ciuszków . Jakaś wizytowa sukienka, dresik to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka nie kupowałam nigdy rzeczy dla takich maluszków, dla mnie to nie jest dużo za zimowy kombinezon, po ok 40-50 zł były sukienki, takie na wyjście, czy takie coś do spania, nie wiem jak to się nazywa :) pewnie nie dałabym za kaftanik tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałyście tabletki antykoncepcyjne albo na trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam kombinezon na licytacji na allegro za 15zł, bodziaki sa po 10,25 zł, a teraz czekam na konce licytacji sukienek kilku narazie ceny sa około 14zł za szt.trzeba dobrze szukacc. ma7usia przykro mi tez to przezywałam,czekaj na @ i zacznijcie starania na nowo moze z monitoringiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurkachmurka w tym cyklu był monitoring a w sierpniu mąż wyjeżdża na cały miesiąc więc tylko wrzesień nam zostaje :( i to nie wiadomo co dalej, mówię Wam, że ja zostanę tu ostatnia ze staraczek ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______4 cykl starań_______________02.09.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglaszam obecnosc na nowym watku:) rybcia ja mialam bole, ale u mnie bylo nieco inaczej niz ty piszesz bo mnie bolalo caly czas, tzn czulam bol owulacyjny albo okresowy i do tego co jakis czas silne klucie na samiutkim dole, czasami promieniowalo raz w lewa a raz w prawa strone. mynka a moze cos sie zaczyna dziac pozytywnego? ja w dniu spodziewanego okresu tez mialam brazowe plamienie, delikatne, ale ja juz wiedzialam ze jestem w ciazy bo testy wyszely pozytywnie dzien wczesniej i w ten sam dzien co plamienia. pesteczka cierpliwosci, jakby kazdy interes w pierwszych miesiacach przynosil zyski to kazdy bylby biznesmenem:) ani no ja wlasnie tez bylam w smyku, kurcze tyle ciuszkow mialam na oku zarowno dla dzieczynki jak i chlopczyka ale nie moglam kupic:( nie chcialam ryzykowac. ma7usia przykro mi:( ale pamietaj ze co cie nie zabije to cie wzmocni:) Laurka ale przeciez szef nie moze cie zwolnic po macierzynskim bo obowiazuje nas ochrona. ja sie nie boje o moja prace bo wiem ze mam powrot , zreszta mam juz teraz inna propozycje wiec mysle ze nie zostane na lodzie. ja chce caly rok spedzic z moim dzieckiem, nie chce aby mnie ominely najwazniejsze chwile w jego zyciu. pierwsze kroczki, slowka. a tez nie jestem osoba ktora lubi siedziec w domu, ale z takim bobaskiem to nie mozna sie nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×