Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

Gość Sonka91

Hej. Czy są tu już jakieś mamy na czerwiec 2017?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 2 czerwca półtora roku staraliśmy się z mężem o pierwsze dziecko i w końcu się udało a ty masz na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka91
6go czerwca :) a my się staraliśmy 10 miesięcy... kiedy planujesz iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wam jeszcze jajco nawet do macicy nie doplynelo a wy już macie termin porodu masakra jakaś dotrwać przynajmniej do 13 tygodnia a potem pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza zamierzam iść gdzieś tak za tydzień a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjatkowo mozeprzyszlamamusia co m-c od lat zakladajaca ten temat,to inna. A moze to nawet ona i jej kolejna odslona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka91
Nie, zapewniam Cię, że to nie ona ;) Ja tutaj nie bywam aż tak często wiec spokojna Twoja głowa hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka91
Podnoszę temat. Są już jakieś mamy na czerwiec 2017?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mam termin na 4 czerwca mąż chcę syna a ja pragnę córki najważniejsze żeby dziecko było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka91
Powiedz coś więcej o sobie :) która ciąża, ile się staraliście i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja 2 ciąża mam już syna 3 letniego staraliśmy się 2 miesiące a czuję się dobrze mam nadzieję że nie poronię bo w tamtym roku tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za literówkę miała być 3 ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 3go czerwca mam już 2 letnią córeczkę teraz liczę na synka i na 2 dzieci koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka91
Ja dopiero 1 dziecko i trzymam kciuki żeby wszystko poszło zgodnie z planem. To dopiero początek wiec nie ma co się chyba za bardzo nakręcać. Różnie to może być. Ale miejmy nadzieję, że fasolki się rozwiną i za 9 msc doczekamy się maluchów :) Może macie jakieś rady kiedy udać się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam to znowu ja gość 16.01 a może masz jakieś imiona dla maleństwa lub imiona które Ci się podobają mam już 2 letnią córkę michalinę i właśnie mało jakie imię mi się teraz podoba dla dziewczynki już mam wybrane marcelina a dla chłopczyka kompletna pustka w głowie może napiszesz mi jakieś propozycje? Była bym Ci wdzięczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka91
My chcemy nazwać syna Alexander a córkę Alicja, więc oba na A :) ale podobają mi się męskie Antek, Max, Bartek a żeńskie Mia chociaż wiem, że popularne, dlatego tak nie nazwę córki :) Co jeszcze hmm... Magda, Zosia. Najlepiej sprawdź sobie jakiś spis imion to coś na pewno wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mtorym tyg jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początek 6 tygodnia. 30 sierpnia ostatnia @. 15....zrobienie dzidzi :) przy 28 dniowych cyklach . mam już 2 chłopaków i wszystko wskazuje na 3 chłopaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goszka - co wskazuje na tzreciego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze brzmi to idiotycznie i bez senu :D ale biorac pod uwage dzien jajeczkowania...dzien robienia dzidzi..... w dzien jajeczkowania powstal moj pierwszy syn...i tak samo powstal moj 2 syn.... oczywiscie mam ogromna nadzieje ze przeciez nie za kazdym razem musi byc tak samo ....i a noz tym razem bedzie cora...ale jakos nie wierze w to. ale 3 ciaza jest wynikiem wspolzycia w dniu jajeczkowania. ot .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goszka, a na jakiej podstawie jesteś w stanie stwierdzić, że miałaś dzień jajeczkowania? Z tego co wiem , to tylko monitoring cyklu jest to w stanie potwierdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jak u Goszki. 30 ostatnia @ 15 owulacja. Prezerwatywa zawiodla innej opcji nie ma. Przytulanie dzien przed. Mam 2 synow i wedlug tego co bylo z nimi wszystko wskazuje ze bedzie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się. 29 maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec musimy byc w kontakcie ! zobaczymy co u ktorej drzemie ;) z czystej ciekawosci ;D ja mimo wszystko mam nadzieje na coreczke....bo to juz ostatnia dzidzia w mojej karierze macierzynstwa ;) i taaak bardzo chcialabym miec corunie....ale bedzie chlopak to przeciez tez dobrze, byle zeby byl zdrowiutki ...bedzie druzyna w domu pilkarska :D:D a ja z nadzieja bede keidys oczekiwac moze wnuczki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam nadzieje ale jakos mi sie nie widzi zeby bylo inaczej. U nas w rodzinie same chlopaki. Zadna z babc jeszcze babcia nie zostala;) maz sie ze mnie smieje ze siostrze pozazdroscilam bo ta zaciazyla mies temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 14 czerwiec. Dzis Robilam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje. ;)! Ja zadnej ciazy nei donosilam. pierwsyz synek 3 tyg przed termin. drugi 2 tyg przed.... takze ciekawe jak bedzie tu w tym przypadku . Nigdy nie mozna byc przeciez pewnym, a noz chromosom x wlecial do naszego jajeczka :D:D:D ja patrze jak wariatka na jakies chinskie kalendarze itp....i wszedzie wychodzi chlopak.....mysle sobie, taki chinski kalendarz nie moze miec przeciez racji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje. ;)! Ja zadnej ciazy nei donosilam. pierwsyz synek 3 tyg przed termin. drugi 2 tyg przed.... takze ciekawe jak bedzie tu w tym przypadku . Nigdy nie mozna byc przeciez pewnym, a noz chromosom x wlecial do naszego jajeczka :D:D:D ja patrze jak wariatka na jakies chinskie kalendarze itp....i wszedzie wychodzi chlopak.....mysle sobie, taki chinski kalendarz nie moze miec przeciez racji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×