Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariadna Thalia

CZESC CHLOPACY! JESTESCIE TU?

Polecane posty

Tym "chłopacy" troszeczkę mnie przygasiłaś, bo jestem, raczej byłem, tak napalony że prawie stanąłem w płomieniach. Dawno mi tak nie stał aż bolało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nowy w mieście Tym "chłopacy" troszeczkę mnie przygasiłaś, bo jestem, raczej byłem, tak napalony że prawie stanąłem w płomieniach. Dawno mi tak nie stał aż bolało. " a teraz zwiotczał?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno się odlać ze sterczącą pauką, ale tym razem Ty Vii chyba za bardzo nie wiesz o czym mówię. Bo dildo, które sobie przyprawiasz, to nie to samo. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPpomaranczowy
Czesc:-P :-D Znów?, wczoraj az tylu nie bylo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fał, dlatego właśnie poranne erekcje nazywane są parannymi a nie 24 godzinnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariadna Thalia, a nie uważasz że "chłopacy" lubią jak się ich rozpala. Chyba że omijasz napisy początkowe i od razu chcesz wskoczyć do rozgrzanego łóżeczka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPpomaranczowy
Ona jest dobra i sie nie ceregieli,od razu chwyta za co trzeba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja zaczynam. Leze sobie teraz na łózeczku w seksownej czerwonej bieliznie i czekam az ktorys z panow wsadzi mi paluszki do mojej mokrej cipeczki. Kto chętny aby mi tam rączke wsadzic do moich majteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą stoi tylko kiedy wstaję rano. Później to już ciężko go postawić. A jeszcze jak tutaj zajrzę, to staje się to zupełnie niemożliwe. Niby erotyczny topełłe a jest tak aseksualny że słowa pisanego szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] vieviór Fał, dlatego właśnie poranne erekcje nazywane są parannymi a nie 24 godzinnymi" rozumiem że u ciebie jak i u Nowego tak do pierwszego wysikania?:classic_cool: Nowy rozumiem że to dilido znasz z autopsji? bo dla mnie jeo erekcja to sygnał z którego bardzo czesto korzystam...zadeklarowany singlu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPpomaranczowy
Aria twarda sztuka,nie poddajesz sie:-D jezyka bys nie wolala?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahahhahahah teraz rozumiem o jakie "napalenie" chodziło. :D :D Takie rzeczy to lepiej robi się pod wieczór. Teraz ludzie to siedzą albo w robocie, albo zastanawiają się jak zmienić dekorację własnego domu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPpomarnaczowy skad jestes i ile masz lat ja powoli wkładam sobie reke do twoich spodni czujesz jak draznie twoj miecz skarbie chcesz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozumiem że u ciebie jak i u Nowego tak do pierwszego wysikania?" Co rano człowiek staje przed poważnym dylematem: "na które z dwóch najbardziej powszechnych zastosowań dla danego narządu powienien się zdecydować" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadeklarowane single mają po dwadzieścia sześć lat. Spokojnie możesz używać w stosunku do mojej osoby określenia, "stary kawalerze" , Vii :D :D Jakoś dumniej to brzmi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPpomaranczowy jestes tu? Porozmawiajmy o seksie kochanie jestem taka napalona czekam na ciebie a ty co uciekłes stad. czesc faceci miło was tu widziec na moim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×