Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubka raczej

Czy 63 kg to grubość??

Polecane posty

Gość Grubka raczej

Mam 178cm i marze o 57..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepolito
wygladasz jak kabanos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata
"grubość"?? :P Jeśli chodzi Ci o to czy jesteś gruba, to nie sądzę, myślę, że jesteś szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od struktury kości i od ilości tkanki mięśniowej i tłuszczowej. Możesz mieć 170 i ważyć 50 kg a wyglądać na grubą.... Takie liczby nic nie znaczą! Pokaż zdjęcie i wtedy pytaj... chociaż na zdjęciach też sie inaczej wychodzi. Najlepiej pytaj przechodniów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubka raczej
Ale w biodrach mam już trochę, bo 97cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaaaaaaaaaaa233
przy Twoim wzroście nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o, kolejna co się chce
dowartościować... dziewczyno masz 178cm i ważysz 63kg i TY uważasz że jesteś gruba?????? to do specjalisty i to już! ps. a jeśli chcesz wyglądać jak Kasia Struss to gratuluję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilja8111
ja mam 177 i waze 58 kg. chcę wazyc 56. w styczniu wazyłam 71 i wyglądałam jak słoń:O teraz jest dobrze, jezcze 2 kg i bedzie bosko :classic_cool: wg mnie 57-58 kg byłoby dla ciebie idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebalo was...ja mam 166 i waze 57 kg i jakos nie czuje sie gruba....chyba ze chcecie byc modelkami????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilja8111
chcemy byc super laskami, ot co:D takim suuuuuperrrr. a nie tylko fajnymi;) a figurka modelki jest bombowa, nie mówie o wystających kościach, ale takiej smukłej sylwetce z zaokrąglonymi biodrami piersiami i tyłeczkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia22222222
lilja 8111 widocznie masz taka budowe ze nawet przy malej wage wyglądasz grubo. współczuje ci. ja mam 168 waga 55 kg i jestem szczuplutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia22222222
wadze*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilja8111
nie masz mi czego współczuc bo jestem bardzo szczuplutka :P sobie współczuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia22222222
przeciez sama napisalas ze wyglądałas jak słon:D to twoje słowa. mimo ze jestes wysoka. widocznie masz lekkie kości i musisz wazyc 40kg zeby wygladac szczupło ja jestem bardzo szczupła i mimo ze mam wage 55 to wszyscy dają mi ok 48-50:) taka budowa kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilja8111
dziewucho dla mnie było 71 kg jak słoń, czyli 13 kg wiecej niz teraz, a dla innych byłam szczupła rozumiesz? :) jestme wobec siebie bardzo krytyczna i widze ze teraz jestem bardzo szczupła i jest okej. juz nie musze schudnać, ale załozyłam ze chcę 56 i bedzie 56. chociaz mogłabym dac spokój juz teraz bo jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najamka1
"Możesz mieć 170 i ważyć 50 kg a wyglądać na grubą..." aż tak dobrze to nie jest; można ewentualnie ważyć więcej będąc umięśnionym ale wyglądać tak samo (jeśli chodzi o grubość) jak osoba która nie ma rozwiniętych mięśni a waży mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalia22222222
spoko dziewucho:D motasz się ale juz nie bede drążyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mowieee
a czemu ja, mając 166 cm i ważąc 73kg mam wciążpowodzenie u facetów? Bo dbam o siebie, jestem uśmiechnięta, pewna siebie, lubię ludzi i noszę wyyysokie szpilki, przez które wyglądam szczuplej. laski, tracicie czas na te ciągłe próby ( bez rezultatu czasem) bycia idealną. a prawa jest taka, że nigdy nie będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilja8111
do wiem co mówie jasne.. to czemu nosisz szpilki by wygladac szczuplej? :P oszukuj sie dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ
zwariować z wagą . w życiu są naprawde inne wartości , zgadzam sie że z otyłością należy walczyć , że ładny wygląd to dobre samopoczucie ...ale proszę ....63 kg? to akurat przy takim wzroście . Moja koleżanka bardzo szczupła fajnie wygląda w ubraniu , lato ją troszkę przeraża , niestety kostki wystają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mowieee
noszę szpilki, owszem wyglądam atrakcyjniej, jak każda kobieta:) nie twierdzę, że uwielbiam moją większą dupcię:) jestem na diecie, ale rozsądnej, 1200kcal, ćwiczę i nie głodzę. Ale najważniejsze to czuć sie dobrze we własnym ciele i nie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 1005
do autorki, a ja waże 80 kg przy 170 i nie wiem mam sie schowac,zebys nie musiała na mnie patrzec,bo nie pasuje do Twojej idealnej wizji swiata.Moim zdaniem jestes szczupła, a pytanie zadałas przekornie? Nie powiem,chciałabym wazyc 54 kg,tyle co wazyłam kiedys na studiach.Jednak teraz jestem matka dwojki dzieci i szczerze powiedziawszy,niektore rzeczy sa dla mniej wazne niz kiedys.Mimo wagi dbam o siebie,kupuje sobie fajne ciuchy w rozmiarze 42(bo taki jeszcze w sklepach jest),maluje sie,chodze do fryzjera ,na solarium.Zaczełam tez chodzic na basen kilka razy w tygodniu.Wiec wszystko na dobrej drodze by schudnac.No, a mojemu mezowi najbardziej podobałam sie jak on mowi gdy wazyłam tak w sam raz(a konkretnie wtedy gdy wazyłam 70 kg),bo miałam wtedy zarowno ,piersi i tyłek,a reszta była w miare oki. Ja tam siebie kocham:)taka jaka jestem,chociaz wiem,ze mam nadwage i walcze z tym,ale natenczas,akceptuje sie i lubie sie i nie zamierxam sie chowac po kątach bo nie mam figury modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważąc 80 kg nie nosisz 42
bądź szczera do konca . Niemożliwe jest abyś mogła nosic rozmiar 42 mysle że 44 - 46 . Pracuje w sklepie , rozmawiam codziennie z klientkami , niektóre akceptuje swoje kg. inne odchudzają sie " od zawsze " .Najważniejsze to akceptować siebie i mieć kogoś kto również tak mysli. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taka kuzynke
39l, tez odchudza sie od zawsze a teraz wazy chyba 90 kg:O próbowała wszytkiego łacznie z ducanem. żal. słaba baba i tyle by schudnąć trzeba miec silny charakter, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×